Gönderen Konu: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020  (Okunma sayısı 53808 defa)

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Graft, 4-5 Haziran 2020
« Yanıtla #75 : 12 Haziran 2020, 00:03:39 »
4. Günden de bir kaç fotoğraf atalım bakalım. Nasıl gidiyor süreç bekliyorum yorumlarınızı :) bu arada yuvarlak içine aldığım kısımla ilgili bir sorun yoktur dimi ?
Saç çizgin gayet güzel kardeşim, yaşa göre en ideal planlama olduğunu düşünüyorum, bir de saç ekimi sonrası çizgi bu, bunun saçlı hali çok daha şık duracak. Adam otomatiğe bağladı artık, kafayı görür görmez budur diyor bence :)
Umarım seni tatmin eden sonucu alırsın ki olmaması için sebep yok.
Ben de 27 haziranda Asmed'teyim nasipse.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020
« Yanıtla #76 : 12 Haziran 2020, 00:32:17 »
Konudan bağımsız olarak koray hocanın yaptığı işin yerini hiçbir ekimci tutmuyor koray hocaya daha yaklaşabilen yok bu durum olumlu mu olumsuz mu tartışılır.

Koray hoca ve ona ekim yaptıranlar açısından neden olumsuz olsun ki ?

Saç çizgin gayet güzel kardeşim, yaşa göre en ideal planlama olduğunu düşünüyorum, bir de saç ekimi sonrası çizgi bu, bunun saçlı hali çok daha şık duracak. Adam otomatiğe bağladı artık, kafayı görür görmez budur diyor bence :)
Umarım seni tatmin eden sonucu alırsın ki olmaması için sebep yok.
Ben de 27 haziranda Asmed'teyim nasipse.

En nihayetinde biz olaya çok düz bakıyor olabiliriz. Koray hocanın dünyada sayılı hekimler arasında olması tesadüf değil.   Biz çok düz bakarken olaya, o donör kapasitesi ve kalitesi, ileride olası dökülmeler, kafa yapısı, yaş gibi bir çok hususu göz önünde bulunduruyor.

En nihayetinde Koray hocadan daha iyi çizgi belirleyecek değilim, o yüzden çizgi hususu tereddütüm olmaktan çıktı bile :) İnşallah ekilenler en az fire ile tutar ve beklediğim saçlarıma kavuşurum..

Senin de ekimin hayırlı olsun şimdiden, inşallah arzu ettiğin saçlarına kavuşursun :)
Saç ekimim Asmed (Koray Erdoğan) 5020 Grafts

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14391.0

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 12 Haziran 2020, 09:10:54 »
7.günümdeyim. Artık biraz daha sert yıkamaya başlamalı mıyım ? Sıklık ve kabuk durumu nasıl sizce ?
İlk yıkama yaparken hergün biraz daha güç uygulayarak yıkayabilirsiniz demişlerdi, bence kabuk dökme gününe gelmişsin erkenden önümüzdeki günlerde daha sert yıkayabilirsin bence.
Ödemlerin azaldı mı?

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 12 Haziran 2020, 11:25:46 »
İlk yıkama yaparken hergün biraz daha güç uygulayarak yıkayabilirsiniz demişlerdi, bence kabuk dökme gününe gelmişsin erkenden önümüzdeki günlerde daha sert yıkayabilirsin bence.
Ödemlerin azaldı mı?

Şu kabukları dökseydik hayırlısıyla. Ödemim olmadı benim pek. İlk iki gün oldu ama ben de sızı çok fazla, uyutmuyor geceleri. Sen ne durumdasın ?

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 12 Haziran 2020, 11:41:32 »
Şu kabukları dökseydik hayırlısıyla. Ödemim olmadı benim pek. İlk iki gün oldu ama ben de sızı çok fazla, uyutmuyor geceleri. Sen ne durumdasın ?
Bende sızı kaşıntı şeklinde ama ben senden çok daha yeni sayılırım. 3.gün benim. Ağrı sızı ne zaman başladı? Benim ense çok hafif uyuşuk belki ondan hissetmiyorumdur. Ama kaşıntı az az var. Hiç dokunmuyorum kaşınsada. Sonra kaşıma döngüsüne girmek istemiyorum başlayınca bırakamıyor insan

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 12 Haziran 2020, 11:56:52 »
Bende sızı kaşıntı şeklinde ama ben senden çok daha yeni sayılırım. 3.gün benim. Ağrı sızı ne zaman başladı? Benim ense çok hafif uyuşuk belki ondan hissetmiyorumdur. Ama kaşıntı az az var. Hiç dokunmuyorum kaşınsada. Sonra kaşıma döngüsüne girmek istemiyorum başlayınca bırakamıyor insan

Benim tam anlamıyla uykusuz gecelerim 5. 6. Geceden sonra başladı. Kaşınma bende de oluyor ama hiç kaşımadım..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 12 Haziran 2020, 11:58:02 »
Yaralar iğleşirken ve saç alınan donör bölgede saçlar uzarken kaşınma yanma yapar.
Global Moderator

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 12 Haziran 2020, 17:01:29 »
Yaralar iğleşirken ve saç alınan donör bölgede saçlar uzarken kaşınma yanma yapar.

Kabullendik de bir an evvel geçse artık.

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 13 Haziran 2020, 13:32:12 »
Kabullendik de bir an evvel geçse artık.
Benki kaşıntı mı sızı mı anlamadım. Ağrı olmadığına eminim var bir hareketlilik. Gece uyutmadı en son kaldırdım boyunluğu, yatağa açı verdim, dönemeyecek şekilde kendimi sabitledim ve 3 saat civarı uyudum. Uyurken Kaşınırsa kaşırım korkusu bile uyutmuyor şu 10 gün hemen geçse de rahatlasak.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 13 Haziran 2020, 13:49:19 »
Benki kaşıntı mı sızı mı anlamadım. Ağrı olmadığına eminim var bir hareketlilik. Gece uyutmadı en son kaldırdım boyunluğu, yatağa açı verdim, dönemeyecek şekilde kendimi sabitledim ve 3 saat civarı uyudum. Uyurken Kaşınırsa kaşırım korkusu bile uyutmuyor şu 10 gün hemen geçse de rahatlasak.

Abi ağrı değil de sızı gibi. Alkol almıyorum bu dönem. Sigara zaten kullanmıyorum. Gerek kökler zarar görür korkusu gerekse sızı sebebiyle doğru uyku da uyamadım. Denildiği gibi dikkatle de yıkadım. Özetle max oranda dikkat ettim, ediyorum.

Bugün 9. Günüm ve kabuklar büyük oranda döküldü. Dün itibariyle de sızı daha azdı.  Artık süreci takip etmekten başka pek bişe kalmadı gibi :)

sir.alex

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #85 : 13 Haziran 2020, 14:04:44 »
Yeni saç ektiren başka bir arkadaşıma dönör bölgeye buz koymayı (ara ara) tavsiye etmişler. Ben verilen jeli dönör bölgeye 5-10 dk ar dakika tuttum, beni bayağı rahatlattı.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 13 Haziran 2020, 14:29:17 »
Yeni saç ektiren başka bir arkadaşıma dönör bölgeye buz koymayı (ara ara) tavsiye etmişler. Ben verilen jeli dönör bölgeye 5-10 dk ar dakika tuttum, beni bayağı rahatlattı.

Keşke zamanında haberimiz olsaydı çektik sızının çekilmez kısmını :)

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 13 Haziran 2020, 14:42:29 »
Abi ağrı değil de sızı gibi. Alkol almıyorum bu dönem. Sigara zaten kullanmıyorum. Gerek kökler zarar görür korkusu gerekse sızı sebebiyle doğru uyku da uyamadım. Denildiği gibi dikkatle de yıkadım. Özetle max oranda dikkat ettim, ediyorum.

Bugün 9. Günüm ve kabuklar büyük oranda döküldü. Dün itibariyle de sızı daha azdı.  Artık süreci takip etmekten başka pek bişe kalmadı gibi :)

8. Gün de sızı "azdı" derken azaldı mı yoksa azmak anlamında mı azdı? Daha azmasın aman.

Bu arada ben buz jelini sormuştum sadece alnınıza koyacaksınız 10'ar dakika günde 5-6 sefer yeterli olur dediler.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 13 Haziran 2020, 15:02:59 »
8. Gün de sızı "azdı" derken azaldı mı yoksa azmak anlamında mı azdı? Daha azmasın aman.

Bu arada ben buz jelini sormuştum sadece alnınıza koyacaksınız 10'ar dakika günde 5-6 sefer yeterli olur dediler.

Sızı daha azaldı anlamında azdı, az idi :)

sir.alex

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #89 : 13 Haziran 2020, 16:38:56 »
Keşke zamanında haberimiz olsaydı çektik sızının çekilmez kısmını :)

Valla öyle, yatmadan önce yaparım bi ki gün 🙂

Facebook Twitter Instagram