Gönderen Konu: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020  (Okunma sayısı 53878 defa)

AddisAbabaBelediyeBaskani

• Yeni üye
  • *
Ynt: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020
« Yanıtla #330 : 09 Aralık 2020, 12:34:17 »

Doğru, ben istedim ıslak ve kuru halini görmek onlar da koydular.

Fotoğraf aynı ortamda çekildi. Işığı aynıydı ama muhtemelen fotoğraf makinesi ayarından kaynaklıdır.

Islak hali mukayesini istemen gayet doğal ama bence sorun şu ki dünkü çekimdeki saçların ıslak değil. Yani ıslak öncesi ile kuru sonrasını mukayese etmek doğru değil.

Makina ayarında ne fark var bilmiyorum ama 6. ay içinde değişen tek şey diğer koşullar sabit iken ekilen saçlar olmalı. Yani önceki fotoğraf nasıl çekildiyse aynı ışık ve diğer sair faktörler kullanılmalıydı. Tepe fotoğrafında alnından belli oluyor öncesi fotoğrafına göre sonrası fotoğrafının daha karanlıkta çekildiği. Asmed buna dikkat etmeliydi.

Yukarıdaki eleştiriler(seni eleştirmiyorum burda tabi, sana ne gönderdilerse onu paylaştın) 6 aylık durumun gayet iyi bence. Zaten sürecin yarısı tamamlanmış, kalan yarısında çok daha iyi sonuçlar alacağının kanaatindeyim.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #331 : 09 Aralık 2020, 13:10:01 »
Çok ilginç bir atak bir anda çok değişiyor koray hocanın ekimleri zaten emre adlı arkadaş ile çekilen video da 4 ay için strese giren arkadaşları uyarıyor.

Yayınlar mı bilmiyorum ama aynı sebepten benimle de video çekti Koray hoca.

Islak hali mukayesini istemen gayet doğal ama bence sorun şu ki dünkü çekimdeki saçların ıslak değil. Yani ıslak öncesi ile kuru sonrasını mukayese etmek doğru değil.

Makina ayarında ne fark var bilmiyorum ama 6. ay içinde değişen tek şey diğer koşullar sabit iken ekilen saçlar olmalı. Yani önceki fotoğraf nasıl çekildiyse aynı ışık ve diğer sair faktörler kullanılmalıydı. Tepe fotoğrafında alnından belli oluyor öncesi fotoğrafına göre sonrası fotoğrafının daha karanlıkta çekildiği. Asmed buna dikkat etmeliydi.

Yukarıdaki eleştiriler(seni eleştirmiyorum burda tabi, sana ne gönderdilerse onu paylaştın) 6 aylık durumun gayet iyi bence. Zaten sürecin yarısı tamamlanmış, kalan yarısında çok daha iyi sonuçlar alacağının kanaatindeyim.

Ekim öncesi ve sonrasının kuru halleri olduğu için çok takılmadım açıkçası. Ekim öncesi ıslak ekim sonrası kuru olsaydı daha takılabilirdim mesela..

Diğer hususta da aynı odada çekindiğim için ışık farkı değil de ayar farkı gibi geldi bana ama belki ışık farkı da olabilir bilemiyorum net olarak.

Eleştiri kısımlarını üzerime alınmadım zaten hocam :) yorumlar için de teşekkür ediyorum. Umarım hepimiz istediğimiz saçlarımıza kavuşuruz, böyle tarak girmeyecek cinsten 😂
Saç ekimim Asmed (Koray Erdoğan) 5020 Grafts

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14391.0

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #332 : 09 Aralık 2020, 22:57:19 »
Harika bir sonuç ve çok detaylı bir çekim forumdaki bir çok sonuç şu makine ile çekilse bir çok ekimi kimse beğenmez . Çok başarılı güle güle tarayın.

NeferTiTi

• Full Member
« Yanıtla #333 : 09 Aralık 2020, 23:10:17 »
Açık alanınıza göre bu kadar güzel ve doğal sonuç almak hiç kolay değil 6 ayınızdasınız sanıyorum süreç sonunda çok daha harika olacak mutlu oldum adınıza Asmed harika bir merkez gidebilen için büyük şans. Resimler çok net

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #334 : 10 Aralık 2020, 09:10:49 »
Harika bir sonuç ve çok detaylı bir çekim forumdaki bir çok sonuç şu makine ile çekilse bir çok ekimi kimse beğenmez . Çok başarılı güle güle tarayın.

Evet prof makine ile stüdyo ortamında çekiliyor fotoğraflar. Çok teşekkürler ☺

Açık alanınıza göre bu kadar güzel ve doğal sonuç almak hiç kolay değil 6 ayınızdasınız sanıyorum süreç sonunda çok daha harika olacak mutlu oldum adınıza Asmed harika bir merkez gidebilen için büyük şans. Resimler çok net

Evet hocam 6. Aydayım tam.Ben de memnunum süreçten. Güzel tepkiler de alıyorum. Sürecin devam edeceğini de göz önüne alırsak daha da güzel olacak inşallah :) teşekkürler güzel dilekler için de 🙏

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #335 : 10 Aralık 2020, 10:55:38 »
Video çelikdi mi ekle konuyada yayınlanınca izleyelim:)
Global Moderator

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #336 : 10 Aralık 2020, 12:51:50 »
Video çelikdi mi ekle konuyada yayınlanınca izleyelim:)

Video çekildi ama henüz yayınlamadılar, yayınladıklarında koyarım buraya tabi :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #337 : 10 Aralık 2020, 19:53:25 »
 hocam ne arıyordum ben youtubede unuttum şimdi bir baktım senin video.gayet doğal kamera karsısında durusunu hiç bozmuyordun tbr ederim.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #338 : 10 Aralık 2020, 20:17:47 »
hocam ne arıyordum ben youtubede unuttum şimdi bir baktım senin video.gayet doğal kamera karsısında durusunu hiç bozmuyordun tbr ederim.

Teşekkürler hocam, aslında aşırı yorgun ve bitkindim fena değil diyelim :)

Buraya da koyayım da konumda dursun:)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #339 : 10 Aralık 2020, 20:26:16 »
 rica ederim hocam iyi ciddi çıkmışsın.drda kafamda dusunduklerimi solemiş.büyüterek baktım diyor daha sizin goremedikleriniz var diyor.daha yol uzun rahat nefes için kapatıcı hale gelse yeticek onada daha aylar var bu iş uzun surec.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #340 : 10 Aralık 2020, 20:47:38 »
rica ederim hocam iyi ciddi çıkmışsın.drda kafamda dusunduklerimi solemiş.büyüterek baktım diyor daha sizin goremedikleriniz var diyor.daha yol uzun rahat nefes için kapatıcı hale gelse yeticek onada daha aylar var bu iş uzun surec.

Teşekkürler hocam tekrardan:) Valla bu haliyle ki memnunum, daha gelecekler var, çıkanlar kalınlaşacak vs ben sabırla bekliyorum.

Koray hocanın üzerinde durduğu 4 ayken hafif panik hali bende de olmuştu, buradaki yorumlarımda da var. Ama sizlerin de telkiniyle o panik halden çıkmıştım. Sabırla ve keyifle beklemeye devam artık :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #341 : 10 Aralık 2020, 21:10:30 »
 hocam o panik herkeste oluyor .çıkış oncesi ille korku oluyor

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #342 : 11 Aralık 2020, 09:55:06 »
Teşekkürler hocam, aslında aşırı yorgun ve bitkindim fena değil diyelim :)

Buraya da koyayım da konumda dursun:)

Saçlarınızın iyi olacağı belliydi. Videodan daha net anlaşılıyor. 8. ayda bakalım nasıl olacak tamamen.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #343 : 11 Aralık 2020, 10:11:50 »
O 4 ay lık panikler tehlikeli ve gereksiz hem panikle 60 kisi 4 ay da aynı anda merkezleri arayıp darlarlatırsa adamlar çalışamaz :) bekleyeceksin ve saçların olacak durum bu zaten şu an süreçler hakkında ki kafa karışıklığı için esas alınması gereken bir yazı hazırlıyorum detaylı herkesin okuyup süreçlerini ona göre değerlendirmesini isteyeceğim forumda.

Video çok güzel olmuş
Global Moderator

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #344 : 11 Aralık 2020, 13:24:25 »
Saçlarınızın iyi olacağı belliydi. Videodan daha net anlaşılıyor. 8. ayda bakalım nasıl olacak tamamen.

Teşekkürler hocam.. İşim gereği sık sık gidiyorum İstanbul’a zaten, 8. ayda da giderim mutlaka. Bakalım 6 ve 8 kıyası nasıl olacak :)

O 4 ay lık panikler tehlikeli ve gereksiz hem panikle 60 kisi 4 ay da aynı anda merkezleri arayıp darlarlatırsa adamlar çalışamaz :) bekleyeceksin ve saçların olacak durum bu zaten şu an süreçler hakkında ki kafa karışıklığı için esas alınması gereken bir yazı hazırlıyorum detaylı herkesin okuyup süreçlerini ona göre değerlendirmesini isteyeceğim forumda.

Video çok güzel olmuş

O 4.ay paniğini aslında ben sadece burada biraz dile getirdim, yoksa merkezi felan darlamadım :) Sizler de sağolun zaten o paniğin bu zaman diliminde gereksiz olduğunu söylemiştiniz.
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2020, 13:37:36 Gönderen: absorve »

Facebook Twitter Instagram