Gönderen Konu: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020  (Okunma sayısı 53934 defa)

Kayser Soze

• Hero Member
Ynt: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020
« Yanıtla #300 : 05 Aralık 2020, 01:07:24 »
Aynen de öyle oldu, benim için güzel şans oldu ve değerlendirdim çok şükür :) aslında başka yere de ektiremedim 2018 den beri güvenemedim..

Paylaştığım fotoğraflar zaten 6 aylık ama asmedde daha güzel açılar ile çekilecek onları da paylaşacağım..
Sizi çok iyi anlıyorum.
Çünkü bende aynı tereddütleri yaşıyorum.
Yine sizinle aynı durumdayım.
Benimde verebileceğim max 25.000. Tl. O da, koray erdoğan da ekim için yetersiz. 5000 greftlik bir açığım  var. Hadi 30.000 tl'ye asmed team'e ektireyim diyorum. O da 3500 greft yapıyor. İkinci bir ekim gerekecek...
Bekleyelim bakalım. Belki sizin gibi bir şans doğar ;)

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #301 : 05 Aralık 2020, 01:39:43 »
Sizi çok iyi anlıyorum.
Çünkü bende aynı tereddütleri yaşıyorum.
Yine sizinle aynı durumdayım.
Benimde verebileceğim max 25.000. Tl. O da, koray erdoğan da ekim için yetersiz. 5000 greftlik bir açığım  var. Hadi 30.000 tl'ye asmed team'e ektireyim diyorum. O da 3500 greft yapıyor. İkinci bir ekim gerekecek...
Bekleyelim bakalım. Belki sizin gibi bir şans doğar ;)

Valla umarım beklediğin şans doğar. Merkez çok net Türkiye standartlarının çok üzerinde. İnşallah sen de dilediğin ekimi gerçekleştirirsin :)
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2020, 06:25:37 Gönderen: absorve »
Saç ekimim Asmed (Koray Erdoğan) 5020 Grafts

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14391.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #302 : 05 Aralık 2020, 02:24:58 »
sürecin çok güzel dostum maşallah
Global Moderator

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #303 : 05 Aralık 2020, 06:16:37 »
sürecin çok güzel dostum maşallah

Eyvallah dostum, daha da güzel olacak inşallah, buraya ektirmemde payın büyük :)

Bu arada saç diplerine dokunduğumda küçük küçük batmalar var, çıkışlar devam ediyor anlamına geliyor dimi 😬

Feroo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #304 : 05 Aralık 2020, 06:18:56 »
Reklam yapıyosun sanki

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #305 : 05 Aralık 2020, 06:23:47 »
Reklam yapıyosun sanki

Aynen dostum reklam yapıyorum, acayip bi sektör. Sen de girmelisin bence, kaçırma.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #306 : 05 Aralık 2020, 10:03:38 »
 hocam patlamış saçlar 5 bucuk ayla 6 ay arası kırılma noktası olmuş haffiten.güzel olmuş.baska arkadaslarda kendi patlamasını bu zamanda beklemesin herkesin farklı farklıdır hayır son zamanlar sitede erken beklenti basladı bu kişiyi strese sokuyor.daha çok gelişir.gür bile olcak.şimdi seninle aynı zamanda ektiren arkadaslar aynı patlamayı yasamazsa strese girmesin surec herkeste değişir.goruceksin 8.ayla bugunki foto arasında fark olucak 8. ayla 12.ay sonu arasındaki fotoyla arasında fark olucak.12-18 arası bile kalınlaşma gorursun.tipte iyi maşallah saçlarda gür olcak.şimdiye gore saçlar fazla kalın çıkmış diyecektim ama biotin kullanıyordun sanırım.bazen sey olur bende oldu renk farkı olur bende sarısın kumralım.arkada donor daha koyu renk olur koyu renk çıkar bende olduğu gibi ama sonra o koyu renkler öndeki sarılara ayak uydurur.sorun zamanla gecti bende.sendede koyu çıkabilirmi dedim saçlar ama oyle bişi olmamış.gelişim bayağı devam eder.az az devam eder patlar gene devam eder.şu istediğin aşamaya gelince ondan sonrasını izlemek zevk verir insana o aşamaya kadar stres devam eder.kişi saçlar çıkmadan once illa bunalım çıkmayacak paranoyası yasayıp korku piskolojisine giriyor ama kışın sonu bahar.daha iyi olcak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

designer

• Full Member
« Yanıtla #307 : 05 Aralık 2020, 11:50:13 »
Hocam çok iyi gidiyor.
Asmed / Koray Erdoğan - 5524 Grafts - 25 Temmuz 2020

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15504.0

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #308 : 05 Aralık 2020, 12:09:09 »
Her geçen gün daha da gelişimm gösteriyor saçlarınız. Sizin adınıza sevindim. 1 yılı doldurduğunda daha başarılı gözükeceğine eminim :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #309 : 05 Aralık 2020, 12:22:18 »
hocam patlamış saçlar 5 bucuk ayla 6 ay arası kırılma noktası olmuş haffiten.güzel olmuş.baska arkadaslarda kendi patlamasını bu zamanda beklemesin herkesin farklı farklıdır hayır son zamanlar sitede erken beklenti basladı bu kişiyi strese sokuyor.daha çok gelişir.gür bile olcak.şimdi seninle aynı zamanda ektiren arkadaslar aynı patlamayı yasamazsa strese girmesin surec herkeste değişir.goruceksin 8.ayla bugunki foto arasında fark olucak 8. ayla 12.ay sonu arasındaki fotoyla arasında fark olucak.12-18 arası bile kalınlaşma gorursun.tipte iyi maşallah saçlarda gür olcak.şimdiye gore saçlar fazla kalın çıkmış diyecektim ama biotin kullanıyordun sanırım.bazen sey olur bende oldu renk farkı olur bende sarısın kumralım.arkada donor daha koyu renk olur koyu renk çıkar bende olduğu gibi ama sonra o koyu renkler öndeki sarılara ayak uydurur.sorun zamanla gecti bende.sendede koyu çıkabilirmi dedim saçlar ama oyle bişi olmamış.gelişim bayağı devam eder.az az devam eder patlar gene devam eder.şu istediğin aşamaya gelince ondan sonrasını izlemek zevk verir insana o aşamaya kadar stres devam eder.kişi saçlar çıkmadan once illa bunalım çıkmayacak paranoyası yasayıp korku piskolojisine giriyor ama kışın sonu bahar.daha iyi olcak

Evet 5. Ay ile 6. Ay arasında ciddi bir değişim oldu hocam.. hala daha gelenler var alttan daha da güzel olacak inşallah :) teşekkürler güzel dilekler için 🙏

Hocam çok iyi gidiyor.

Teşekkürler hocam 🙏

Her geçen gün daha da gelişimm gösteriyor saçlarınız. Sizin adınıza sevindim. 1 yılı doldurduğunda daha başarılı gözükeceğine eminim :).

saçların gelişimi, kalınlaşmasıyla birlikte daha da güzel gözükecek inşallah, dipten gelmeye de devam ediyor küçük küçük :) Teşekkürler güzel dilekler için 🙏

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #310 : 05 Aralık 2020, 14:27:22 »
 rica ederim hocam daha maçın 2.devresi var.bakarsın uzatmalarada kalır.gec olsun güç olmasın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #311 : 05 Aralık 2020, 20:30:18 »
rica ederim hocam daha maçın 2.devresi var.bakarsın uzatmalarada kalır.gec olsun güç olmasın

Hiç bi acelem yok sabırla bekleriz :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #312 : 05 Aralık 2020, 21:01:42 »
 bu dunyada en güzel şeydir saçlarda yıllarca sorun devam etmiş hayat canına yetmiş sonra gidion ektirion sonra saçlar çıkıyor sorun kalmıyor ama dahada gelişeceğini biliyorsun ekilenijn yüzde 70 i falan çıkmış bu yetmiş artık gerisi yuzde 30 luksu bekleme.çok guzel bir tat.oturur insan yumusak yumusak geri kalan sureci yayıla yayıla bekler.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #313 : 05 Aralık 2020, 22:23:30 »
Hiç bi acelem yok sabırla bekleriz :)

Hocam sizin de aceleniz yoksa  ;D ;D zorla çıkardınız saçları şimdi acelem yok diyorsunuz :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #314 : 08 Aralık 2020, 15:44:07 »
bu dunyada en güzel şeydir saçlarda yıllarca sorun devam etmiş hayat canına yetmiş sonra gidion ektirion sonra saçlar çıkıyor sorun kalmıyor ama dahada gelişeceğini biliyorsun ekilenijn yüzde 70 i falan çıkmış bu yetmiş artık gerisi yuzde 30 luksu bekleme.çok guzel bir tat.oturur insan yumusak yumusak geri kalan sureci yayıla yayıla bekler.

Valla ne güzel özetlemişsin benim süreci :)

Hocam sizin de aceleniz yoksa  ;D ;D zorla çıkardınız saçları şimdi acelem yok diyorsunuz :)

Anajsjdjsksksks nasıl kafam rahat, geniş geniş konuşuyorum 😂

Facebook Twitter Instagram