Gönderen Konu: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020  (Okunma sayısı 53764 defa)

KaNeM

• Full Member
Ynt: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Graft, 4-5 Haziran 2020
« Yanıtla #15 : 08 Haziran 2020, 01:50:48 »
Çizgi konusunda fikrin ne :) İnşallah doğal bir sonuç çıkar ortaya. Bazı paylaşımlarda zigzaglı ön taraf ekimi görüyordum. Benimki daha çizgi gibi, doğallıkta sıkıntı çıkarmaz mı bu ?
saçlar çıksın ön bölgeyi beğenmezsen veya daha doğal durması için düzeltme işlemi yaptırabilirsin ama bence böyle güzel durucak gibime geldi

HairForFuture

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #16 : 08 Haziran 2020, 01:56:42 »
Çizgi konusunda fikrin ne :) İnşallah doğal bir sonuç çıkar ortaya. Bazı paylaşımlarda zigzaglı ön taraf ekimi görüyordum. Benimki daha çizgi gibi, doğallıkta sıkıntı çıkarmaz mı bu ?

Bence tam tersi o zigzaglı olanlar sinüs dalgası gibi(eklediğim resim gibi :) ) aşırı yapay duruyor ben hiç beğenmiyorum zigzag işini. İnsanlarda ekim yapılmamış saçların ön çizgilerine dikkatle bak arada, hiç öyle sinüs dalgası gibi saç göremezsin. Bence olması gereken bu şekilde daha çizgimsi fakat kusursuz yay şeklinde değil çok hafif girintili çıkıntılı ekilmesi greftlerin ki seninki de birebir böyle. Bence çok doğal bir sonuç alacaksın.

Bu arada hem ekim alanın hem donör alanın ilk güne göre tertemiz kusursuz işçilik yapılmış hayırlı olsun :) Devamı da klasik asmed sonuçları gibi güzel olur inşallah.

« Son Düzenleme: 08 Haziran 2020, 02:04:05 Gönderen: HairForFuture »

Hassectear

• Full Member
« Yanıtla #17 : 08 Haziran 2020, 01:58:08 »
Hayırlı uğurlu olsun çizgi tam yerinde bence herşey olması gerektiği gibi umarım sıkıntısız bir süreç olur

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #18 : 08 Haziran 2020, 01:58:19 »
Eğer  planlama   koray bey yaptisa  bir bildiği  vardır  kafana  takma   sıkıntı  olursa  koray bey  halleder  rahat ol  dostum  ilaç ne kullanıyorsun?   Saçların güzel olacak  saçlar çıkınca  forumu komple   yemeğe  götürürsun Artik😂

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 08 Haziran 2020, 02:08:01 »
çizginin biraz daha aşağıda olması estetik olarak çok büyük avantaj sağlamazdı ama şöylede bir şey var saç ektirenlerde genelde çizgi olması gereken yerden daha yukardan başladığı için dikkat ederseniz o bölge çok ışık aldığı için ekim olduğu belli oluyor.
bu sorunun malesef çözümüde yok çünkü o bölge sık ekim gerektiriyor ve ne yazıkki açıklık fazlaysa donerden alınan greftleri iktisatlı kullanmak gerekiyor bu yönden olanla yetinmek gerek.
çizgi biraz daha aşağıdan başlasaydı o bölge biraz daha karanlık saha olduğu için saç dipleri gözükmeyecekti ama umarım sizin o bölge sık bir saç çıkışı olurda bu tür bir problem yaşamazsınız.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 08 Haziran 2020, 02:19:59 »
Ön çizgi çok güzel olmuş keşke benimde bu şekilde ön çizgim olsa
Eyvallah hocam :)

Bence de ön çizgi çok güzel olmuş. Planlama çok iyi yapılmış hayırlı olsun :).

Çok sağolun :)

Bence tam tersi o zigzaglı olanlar sinüs dalgası gibi aşırı yapay duruyor ben hiç beğenmiyorum zigzag işini. İnsanlarda ekim yapılmamış saçların ön çizgilerine dikkatle bak arada, hiç öyle sinüs dalgası gibi saç göremezsin. Bence olması gereken bu şekilde daha çizgimsi fakat kusursuz yay şeklinde değil çok hafif girintili çıkıntılı ekilmesi greftlerin ki seninki de birebir böyle. Bence çok doğal bir sonuç alacaksın.

Bu arada hem ekim alanın hem donör alanın ilk güne göre tertemiz kusursuz işçilik yapılmış hayırlı olsun :) Devamı da klasik asmed sonuçları gibi güzel olur inşallah.
Eyvallah hocam benim kafama taktığım konular tek tek aydınlanıyor :)  Evet neredeyse belli bile değil donörden alım yapılan alanlar, Sizlerin de yorumları daha da ferahlatıyor valla insanı :)

Hayırlı uğurlu olsun çizgi tam yerinde bence herşey olması gerektiği gibi umarım sıkıntısız bir süreç olur

Eyvallah hassectear  inşallah güzel olacak :)

Eğer  planlama   koray bey yaptisa  bir bildiği  vardır  kafana  takma   sıkıntı  olursa  koray bey  halleder  rahat ol  dostum  ilaç ne kullanıyorsun?   Saçların güzel olacak  saçlar çıkınca  forumu komple   yemeğe  götürürsun Artik😂

Aynen öyle valla Koray Erdoğan'dan daha iyi mi bileyim çizginin yerini :D Asmede gidelim madem yemekleri haketten çok iyi :))  İki yıldır proscar kullanıyorum ben. 2 haftadır da avodart 3 günde bir.

çizginin biraz daha aşağıda olması estetik olarak çok büyük avantaj sağlamazdı ama şöylede bir şey var saç ektirenlerde genelde çizgi olması gereken yerden daha yukardan başladığı için dikkat ederseniz o bölge çok ışık aldığı için ekim olduğu belli oluyor.
bu sorunun malesef çözümüde yok çünkü o bölge sık ekim gerektiriyor ve ne yazıkki açıklık fazlaysa donerden alınan greftleri iktisatlı kullanmak gerekiyor bu yönden olanla yetinmek gerek.
çizgi biraz daha aşağıdan başlasaydı o bölge biraz daha karanlık saha olduğu için saç dipleri gözükmeyecekti ama umarım sizin o bölge sık bir saç çıkışı olurda bu tür bir problem yaşamazsınız.

Ön bölgeye daha sık bir ekim yapılmış gibi.Dediğiniz gibi bir sıkıntı olmaması lazım normal şartlarda. İlk gün ön bölgeye yapılan ekimin (2500 gref) fotoğrafını atıyorum. Daha iyi anlaşılır.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2020, 02:26:36 Gönderen: absorve »
Saç ekimim Asmed (Koray Erdoğan) 5020 Grafts

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14391.0

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 08 Haziran 2020, 02:26:40 »
Fazla yüklenme  finasteride  yeterli bence   finasteride  faydasi olmadimi?

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 08 Haziran 2020, 02:32:24 »
Fazla yüklenme  finasteride  yeterli bence   finasteride  faydasi olmadimi?

Yaa aslında faydası oldu ama dökümü durdurma anlamında oldu, saç çıkartmadı bende pek. 3 günde bir alıyorum sıkıntı olur mu ki yine de ? Biotin de alıyorum bu arada, iyice hap delisi babaannelere döndük :)

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 08 Haziran 2020, 02:37:35 »
Zararlı olabilir  finasteride  biotin  yeterli  veya biorin kullan

Roobie

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 08 Haziran 2020, 05:50:19 »
Ön çizgi gayet güzel ekim iniz hayırlı olsun

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 08 Haziran 2020, 08:26:02 »
Zararlı olabilir  finasteride  biotin  yeterli  veya biorin kullan

Biorin şampuan mı diyorsun ?

Ön çizgi gayet güzel ekim iniz hayırlı olsun

Teşekkürler 🙏

drskull

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 08 Haziran 2020, 08:26:56 »
Hayirli olsun gayet temiz bir ekim olmus 😊
19-20.12.2019, ASMED, Dr. Koray Erdoğan, 5014 Graft

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=11698.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 08 Haziran 2020, 08:39:46 »
hayırlı olmasını dilerim çok güzel planlama sık ve temiz bir ekim

ön çizginizde çok güzel olmuş umarım güzel bir sonuçla taçlanır bu kaliteli ekim
Global Moderator

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 08 Haziran 2020, 08:47:03 »
Hayirli olsun gayet temiz bir ekim olmus 😊

Teşekkürler hocam size de hayırlı olsun :)

hayırlı olmasını dilerim çok güzel planlama sık ve temiz bir ekim

ön çizginizde çok güzel olmuş umarım güzel bir sonuçla taçlanır bu kaliteli ekim

İnşallah Hintell ayrıca teşekkür ediyorum ekim kararı sürecimdeki tüm yardımların için🙏🙏

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 08 Haziran 2020, 09:01:11 »
Rica ederim kardeşim hayırlısı olsunda gerisi önemli değil
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram