Gönderen Konu: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020  (Okunma sayısı 53903 defa)

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020
« Yanıtla #136 : 08 Ağustos 2020, 01:25:11 »
Bende iki kere berbere gittim (bugün dahil) şaşırdı baya inceledi ikisinde de. Ekim merkezinin adını falan aldı :)

Bende de sordu adını, fiyatı da sordu,  öğrendikten sonra “ abiii boşuna değilmiş o fiyat baksana hiç belli değil “ felan dedi ve fotoğraflarımı çekti.. sonra çok önemli biriymişim gibi kapıya kadar uğurladı :d

aynen çok temiz bir görüntü var ,en ufak ekim travması görüntüsü yok.

İnşallah çıkışlar da aynı oranda başarılı olur hepimizin :)
Saç ekimim Asmed (Koray Erdoğan) 5020 Grafts

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14391.0

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 08 Ağustos 2020, 01:32:09 »
Siz gelişim farkediyo musunuz? Ben fotolardan şuan net bişey çıkaramadım.

Eğer gelişim hissediyorsanız çıkış vs nasıl anlıyosunuz? Gözlemleyerek mi yoksa elinize batma şeklinde falan mı?
Tekrardan hayırlı olsun
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 08 Ağustos 2020, 01:40:36 »
Siz gelişim farkediyo musunuz? Ben fotolardan şuan net bişey çıkaramadım.

Eğer gelişim hissediyorsanız çıkış vs nasıl anlıyosunuz? Gözlemleyerek mi yoksa elinize batma şeklinde falan mı?
Tekrardan hayırlı olsun

Teşekkürler. Açıkçası çok bi gelişim fark etmedim. Sadece eski fotolar ile kıyasladığımda tek tük tüylenmeler görüyorum ki bunlar şok dökülme sırasında dökülmeyenler de olabilir.

Ama 2 ay bunları konuşmak için erken sanırım. Ben düzenli paylaşım yapmak adına ve buradaki arkadaşların önceki ekimlerdeki aynı dönemlerine ilişkin kıyas yapmaları için 2. Ay fotosu attım. Çok bi gelişim ben de göremedim özetle :)

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 08 Ağustos 2020, 02:28:13 »
:) anladım . Ben de kendimde gelişim göremiyorum ki normal 2. Aya kadar da hiç bir gelişim beklemiyorum. 3. Aya doğru olda belki artardı biraz beklentim.

Bende ara ara foto çekiyorum arşiv yapouprum belki bir videoda birleştiririm
Asmed ekimim için:

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 08 Ağustos 2020, 10:24:16 »
:) anladım . Ben de kendimde gelişim göremiyorum ki normal 2. Aya kadar da hiç bir gelişim beklemiyorum. 3. Aya doğru olda belki artardı biraz beklentim.

Bende ara ara foto çekiyorum arşiv yapouprum belki bir videoda birleştiririm
Aslında gelişimi en iyi, aynı açıdan belli periyotlarla çekilen seri fotoğraflardan yapılacak kolajla görebiliriz :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #141 : 08 Ağustos 2020, 14:10:20 »
Arkadaşlar şoktan sonra varolan saçların dışınca ince tüy şeklinde kararlamalar varsa bu iyiye işarettir. Ondan olumlu görüyorum süreci.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 08 Ağustos 2020, 14:21:12 »
Arkadaşlar şoktan sonra varolan saçların dışınca ince tüy şeklinde kararlamalar varsa bu iyiye işarettir. Ondan olumlu görüyorum süreci.

Onizuka bende bir sürü kılcal tüy görüyorum ama inan daha önce ekim öncesi bunlar varmıydı hatırlamıyorum. Kafa derimi hiç bu kadar incelememiştim. Bunlar acaba ekim saçlarının filizlenmesi mi yoksa orjinal minyatürleşmiş saçlarım mı anlayamadım.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #143 : 08 Ağustos 2020, 14:30:19 »
Onizuka bende bir sürü kılcal tüy görüyorum ama inan daha önce ekim öncesi bunlar varmıydı hatırlamıyorum. Kafa derimi hiç bu kadar incelememiştim. Bunlar acaba ekim saçlarının filizlenmesi mi yoksa orjinal minyatürleşmiş saçlarım mı anlayamadım.

Uzun tam tüy formuna gelmeden bunun anlaşılması güç. Saçlarımızı Asmed'de tararken benim de alnımda hiç görmediğim ama makinenin ince tüyleri saç olarak algılamasını gördüm. Yani farkında olmadan da böyle ufak tüyler varolmuş olabilir. Zaten 2. ay içince bu gelişmeler için erkendir en az 3. ayda 4. ayda kendini belli eder kararmalar. Ama şunu söyleyebilirim saçlarda kararmalar olduğu zaman genel olarak ekim yapılan tüm bölgeyi kapsıyor. Yani takip edin diğer ekim yapılan tüm bölgelerde böyle gelişmeler varsa olumlu olduğunu düşünebiliriz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 08 Ağustos 2020, 15:00:43 »

Uzun tam tüy formuna gelmeden bunun anlaşılması güç. Saçlarımızı Asmed'de tararken benim de alnımda hiç görmediğim ama makinenin ince tüyleri saç olarak algılamasını gördüm. Yani farkında olmadan da böyle ufak tüyler varolmuş olabilir. Zaten 2. ay içince bu gelişmeler için erkendir en az 3. ayda 4. ayda kendini belli eder kararmalar. Ama şunu söyleyebilirim saçlarda kararmalar olduğu zaman genel olarak ekim yapılan tüm bölgeyi kapsıyor. Yani takip edin diğer ekim yapılan tüm bölgelerde böyle gelişmeler varsa olumlu olduğunu düşünebiliriz.

Yaklaşık aynı açıdan ekim öncesi ve en güncel halini de koyayım, bir de o şekilde yorumlayalım :)

efes92

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 08 Ağustos 2020, 16:28:07 »
Hocam operasyon sırasında hangi işlemleri Koray hoca yaptı acaba

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 08 Ağustos 2020, 20:07:23 »
Gelişim var aşikar ama fin varsa bu ondan da olabilir şuan ekim saçları için konusmak erken olur:)
Asmed ekimim için:

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 08 Ağustos 2020, 21:03:31 »

Kanal açımı işlemini Koray Hoca yapıyor..

Gelişim var aşikar ama fin varsa bu ondan da olabilir şuan ekim saçları için konusmak erken olur:)

Fin kullanıyorum ama yaklaşık iki senedir kullanıyorum, yani fin etkisi artık döküm durdurmaktan ibaret diyebiliriz :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #148 : 09 Ağustos 2020, 00:38:40 »

Planlamayı da Koray Hoca belirliyor.

xxx.ef

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #149 : 09 Ağustos 2020, 09:21:42 »
Arkadaşlar dikkat ediyorum da asmedin ekimlerinde neredeyse kabuk diye birşey sebebi nedir acaba?

Facebook Twitter Instagram