Gönderen Konu: Saç ektim.YARDIM!!  (Okunma sayısı 635 defa)

Ozishima

• Yeni üye
  • *
Saç ektim.YARDIM!!
« : 06 Haziran 2020, 19:15:34 »
Merhaba arkadaşlar, saç ekiminden sonraki 3.gündeyim.Saçlarımın daha sağlıklı çıkması ve varolan saçların da dökülmemesi için bir kaç soru sormak istiyorum. Saç ekim merkezi ilk yıkamadan sonra sadece “foam vitahair” i günde bir kez kafamda 20 dk bekletip yıkamamı söyledi ama baktığım bir çok yorumda bazılarında şampuan+bepantol losyon+furacin merhem+fito krem vb birçok şey gördüm ilk 10 günlük kullanım için ki düşünüyorum bu kabuk dökümü sonrası durum içinde geçerli. Ben de dedim ki acaba ben mi eksik bir şeyler yapıyorum. Sizce ne yapmalıyım bu süreçte? Bu süreçte aşama aşama ilk yıkamadan sonraki süreçten başlayarak ne yapmam gerektiğini tam olarak anlatacak bir arkadaş var mı ya da forum içerisinde önereceğiniz bir yazı ?

Red-lion

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ektim.YARDIM!!
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2020, 19:17:52 »
Forumdaki Ekim konusunda tecrübeli arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır saç Ekim sonucunu görmemiz mümkün mü acaba?

KaiserSS

• Hero Member
Ynt: Saç ektim.YARDIM!!
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2020, 19:18:15 »
Köpük tarzı iyidir kullanım doğru tarif, hafif dokunabilirsin yıkarken, kabuk dökümünden sonra 5,5 ph herhangi şampuan olur veya bebe şampuanı. Biotin takviyesi alabilirsin.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Ozishima

• Yeni üye
  • *