Gönderen Konu: Estemylife'da Saç Ekimi Yaptırmak?  (Okunma sayısı 2963 defa)

ExCalipso

• Jr. Member
  • **
Ynt: Estemylife'da Saç Ekimi Yaptırmak?
« Yanıtla #31 : 07 Haziran 2020, 19:36:45 »
Fiyat 3500 mu dediler

Önümüzdeki ay 7000lira olacak dendi. Şimdi anlaşırsam Mayıs ayı tarifesi ile 4500 lira olacak dendi. Ekim ayında yapılmak üzere bu fiyattan anlaştım
Bilgehan Aydın 4665 Greft Yaş 27 19.09.2020

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16273.0

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 07 Haziran 2020, 19:39:32 »

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #33 : 07 Haziran 2020, 19:46:42 »
kimseyi kayırmayan desteklemeyen   tarafsız    olmak gerekir  aksi  takdirde   forum zarar görür  herkes  yorumunu  yapmalı ..  küfür  hakaret  gibi    yorumlar tabiki  silinir.

ExCalipso

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #34 : 07 Haziran 2020, 19:49:08 »
yazdığımız yorumlar siliniyor, bu foruma güvenim kalmadı.forumda kaç tane konu okudum estemylife mağdurları diye bunu arkadaşa göstermek insanlık borcudur. seçimi kendisi yapar..  ama yorumlarımız silinecekse nerde kaldı tarafsuız özgür forum anlayışı. burası saç ekim merkezlerini yağlandırıp ballandırma forumu olmak mı istiyor.

Klinik ile ilgili birkaç kötü ekim gördüm açıkçası. Ama son yapılan ekimleri beğenmiştim o yüzden ikna olmuştum. Şimdi yine aklım karıştı...

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 07 Haziran 2020, 19:53:30 »
Kardeşim aramayan  araştırmayan belasını bulur  arayan  araştıranda Mevlânâsini bulur  sen anladın  onu  ☺

ExCalipso

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #36 : 07 Haziran 2020, 19:55:07 »
Kardeşim aramayan  araştırmayan belasını bulur  arayan  araştıranda Mevlânâsini bulur  sen anladın  onu  ☺

Gereğinden fazla araştırıyorum herhalde 😂 o yüzden beynim yanmış olmalı. Bütçe sınırlı ve clinic expert gibi su verse bile gitmeyeceğim yerleri çıkarırsak geriye çok fazla seçenek kalmıyor maalesef :(

ExCalipso

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #37 : 07 Haziran 2020, 19:56:27 »
Lincoln nickli arkadaşa mesaj at en son mağdurardan birisi.  zaten merkez sanırım bir ara bu olumsuz sonuçlardan dolayı kapattı heralde, tekrar ekime mi başlamış.. sen oraya ektiren arkadaşlardan bilgi al derim..
Forumda belli bi dönemden sonra ektirene denk gelmedim. Eskilerden birçoğu beğeniyor ve birçoğu da beğenmiyor sonucu.. Cidden klinik kararı vermek çok zormuş...

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 07 Haziran 2020, 19:58:11 »
Acele  etme  paran yoksa   ertele  saç ekim  ucuz bir cerrahi işlem degil  kötü bir sonuç almanız durumunda piskoliji paranızdan sağlık olursunuz  sonra  eski halini  mumla ararsın  pirinç  giderken evdeki bulgurdan olma  sen.anladın onu ☺

ExCalipso

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #39 : 07 Haziran 2020, 20:03:05 »
Acele  etme  paran yoksa   ertele  saç ekim  ucuz bir cerrahi işlem degil  kötü bir sonuç almanız durumunda piskoliji paranızdan sağlık olursunuz  sonra  eski halini  mumla ararsın  pirinç  giderken evdeki bulgurdan olma  sen.anladın onu ☺

Sabırsız karakterim var benim 😂 beklemek en nefret ettiğim şey oldu her zaman

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 07 Haziran 2020, 20:04:40 »
Bence saç ekimi için taban bütçe en az 6000 TL olmalı. (2020 için) Bütçe bu kadar değilse o zaman saç ekimini ertelemeniz gerekir. Çünkü bu başka operasyonlara benzemez. Fiziksel ve psikolojik olarak tamiri mümkün olmayan zararlar görebilirsiniz.

ExCalipso

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #41 : 07 Haziran 2020, 20:07:02 »
Bence saç ekimi için taban bütçe en az 6000 TL olmalı. (2020 için) Bütçe bu kadar değilse o zaman saç ekimini ertelemeniz gerekir. Çünkü bu başka operasyonlara benzemez. Fiziksel ve psikolojik olarak tamiri mümkün olmayan zararlar görebilirsiniz.

Tabii ki öyle olmalı. Birkaç ay gecikmeli ektirebilirim diye düşünüyorum. Bu şekilde bütçe artışı olabilir ancak merkez önerisine çok ihtiyacım var

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 07 Haziran 2020, 20:09:20 »
Biz yorumladik  artık karar senin  ya belanı  bulursun  ya Mevlânani bulursun kısmet artık 😁

ExCalipso

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #43 : 07 Haziran 2020, 20:11:38 »
Biz yorumladik  artık karar senin  ya belanı  bulursun  ya Mevlânani bulursun kısmet artık 😁

Nickini her gördüğümde ucuz etin yahnisi olmaz yavan olur diyesim geliyor 😂😂😂

İşin şakası bir yana merkez önerilerine açığım

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #44 : 07 Haziran 2020, 20:20:36 »
Tabii ki öyle olmalı. Birkaç ay gecikmeli ektirebilirim diye düşünüyorum. Bu şekilde bütçe artışı olabilir ancak merkez önerisine çok ihtiyacım var

İlk defa ektireceğiniz için merkezler arasında kararsız olmanız normal. Forumdaki arkadaşlar size “A” merkezine git vs. gibi yorumlarda bulunmuyor. Ama gerçekten başarısız olan merkezleri seçmeyi düşündüğünüzde de üstü kapalı bir şekilde uyarılarını yapıyor.

Merkez önermek şu açıdan sıkıntılı: Saç ekimi işi sadece doktorlarda bitmiyor. Sizin de bu süreçte saçlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bir ekim başarısız olduğunda özellikle de bazı durumlarda suçu tamamen merkeze atmak yanlış oluyor. Ya da önereceğimiz merkez çok kaliteli bir merkez, siz de süreci hatasız götüreceksiniz ama sonucun  iyi olacağının garantisi yine yok. Çünkü en kaliteli merkezin bile istisna olarak kötü sonuçları olabiliyor.

Burada asıl önemli olan şey: Ekim sonucun iyi ya da kötü olduğunda doktorun işinin arkasında durabiliyor mu ? Sana o güveni verebiliyor mu ? Ekimleri nasıl görünüyor ? Donörü iyi kullanabiliyor mu ? Sonuçları nasıl ? Önemli olan bunlar. Şanslısın çünkü bu soruların cevabını forumdaki 1-2 haftalık bir geziden sonra  bulabileceksin.

Özetle, merkez tercihi için karar tamamen senin. Ama iyi karar verebilmen için de bu forumdaki saç ekimi konularını incelemen gerekir.

Facebook Twitter Instagram