Gönderen Konu: 19 yaşında bir birey için yeni bir tedavi şekli  (Okunma sayısı 2703 defa)

Bumba36

• Jr. Member
  • **
Ynt: 19 yaşında bir birey için yeni bir tedavi şekli
« Yanıtla #16 : 23 Haziran 2020, 19:03:49 »
Konu günceldir

Eun-Wo

• Full Member
« Yanıtla #17 : 23 Haziran 2020, 19:16:46 »
ne garip adamlarsınız insan tahmin eder neden çıkart dediğimi.19 yaşında olduğu için çıkart diyorum yoksa listedeki  en etkili takviyeler bunlar olduğunu bende biliyorum.
seti zararsız sanıyor arkadaşımız ama ne olduğu nasıl etki ettiği bile bilinmeyen bir şey ,bunu kullananların çopu yanetkilerinden bihaber kullanıyor yani zar atıyorlar.
ayrıca bir şey araştırırken yarım yamalak araştırmayı bir bıraksanızda ondan sonra yorum yazsanız.miracle zararsızdır dostum içinde doğum kontrol hapı olması zararlı olduğu anlamına gelmiyor sonuçta erkekte olsan ağır bir antiandrojen değil .zamanında su gibi kullanıldı en ufak yanetki görenini duymadım ama faydasını görende ciddi anlamda görmedim.
Minoxidil'in nasıl çalıştığı biliniyor mu ? Miracle ilk başta yurt dışında kullanılmaya başlandı ama istenen elde edilemeyince bıraktılar. Doğum kontrol hapı olmasından dolayı dediği mi nereden çıkardın ? Yarım yamalak araştırmak ? Şu forumda ki en bilgili insanlardan birisiyim zaten. Miracle den yan etki gören insanlar var başka forumlarda görüyorum, setipiprant pgd2 baskılıyor pgd2 eğer vücudun tamamında yoğun şekilde baskılanırsa kansere karşı koyan vücuda gerekli bazı şeyleri de baskılar.
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak

Eun-Wo

• Full Member
« Yanıtla #18 : 23 Haziran 2020, 19:19:33 »
Konu günceldir
Tedavin iyi gibi şu an. Bana sorarsan çinko d vitamini vs. Doğal yollardan almak daha mantıklı konsantre ürünler vücudun dengesini bozar. Yani bir şeyi tamamlarken bir şeyi bozabilir.
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak

Bumba36

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 26 Kasım 2020, 21:10:26 »
Konu günceldir değişen bir şey yok maalesef

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 27 Kasım 2020, 04:12:20 »
19 yasindasin kardesim. Gelisiminin en peak oldugu zaman. Boy uzamani belki tamamladin ama emin ol 18-21 arasi androjenlerin en gerekli oldugu zaman.  Benim sana tavsiyem kesinlikle kimyasala girme. Sacini yaparsin ama yuz gelisimini bile bozabilirsin. Ben sana 19 yasimdaki halimle simdiki halimi atsam anlarsin farkli. Bu yasin tam erkeksi hatlarin olustugu yas. Ve androjenler maalesef gerekli. Sana finas basla diyeninde aklindaj suphe ederim.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Bumba36

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 27 Kasım 2020, 22:14:44 »
Ne yapmalıyım saygılarımla

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 27 Kasım 2020, 22:20:28 »
 bumba bir değerlere baktır eksik varsa gider ondan sonra dermoller ve belli miktarda minoxidil kullanımına basla.baktın yetersiz bir bloker losyon ekleyebilirsin ama daha hormonlarla oynama.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 27 Kasım 2020, 22:40:53 »
bumba bir değerlere baktır eksik varsa gider ondan sonra dermoller ve belli miktarda minoxidil kullanımına basla.baktın yetersiz bir bloker losyon ekleyebilirsin ama daha hormonlarla oynama.
Ben 20 yaşındayın sizce xpecia kullansam gelişimimi etkiler mi ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 27 Kasım 2020, 23:01:09 »
 yan destek bir ürün .kullananlar cevaplasın.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram