Gönderen Konu: 19 yaşında bir birey için yeni bir tedavi şekli  (Okunma sayısı 2704 defa)

Matthews

• Full Member
Ynt: 19 yaşında bir birey için yeni bir tedavi şekli
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2020, 00:28:28 »
Sabah aç karnına keçiboynuzu pekmezi ekleyebilirsin.

Bumba36

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2020, 00:50:14 »
İyi fikir hocam tedavi hakkında ne düşünüyorsunuz

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2020, 01:18:58 »
setiyi temin edebildiysen güzel bence dışardan sadece onu kullan. Onun haricinde d vitaminini hap olarak değilde güneşten almaya bak çinko için arkadaşın dediği gibi keçiboynuzu pekmezi. Haplardan mümkün olduğunca minimum seviyede faydalan gerisi güzel kardeşim araştırmaların güzel.

Bumba36

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2020, 01:57:07 »
Finans için ne dersiniz hocam

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2020, 02:09:14 »
Finans için ne dersiniz hocam
Bence haftada bir kullanacağına hiç kullanma benim nacizane tavsiyem.

Ferhatm

• Full Member
« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2020, 19:45:36 »
Haftada 1 veya 2 konazol şampuan

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #7 : 07 Haziran 2020, 01:33:14 »
Hocalarım kendimce böyle bir tedavi uygulamaya başlayacağım etkenleri aldıktan sonra . Uzun bir araştırmadan geniş çaplı soruşturmadan ve adminler yardımıyla böyle bir tedavi yöntemi buldum Sizinde ekleyip yada çıkaracağınız şeyler varsa buyrun benim gibi genç arkadaşlara umut ışığı olur

https://hizliresim.com/lKwAJz

Nereye kadar uyguluyacaksın bu tedaviyi çok meşakatli ve zamanla sıkıcı hale gelicek düzenli uygularsan iyi sonuçlar alabilirsin haftada 1 fin etki etmeye bilir dut ekleyebilirsin ama iyi araştırıp basit bir ilaç değil.

Bumba36

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 07 Haziran 2020, 16:35:37 »
Sizce ne kadar kullanmalıyım

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 07 Haziran 2020, 21:57:34 »
Sizce ne kadar kullanmalıyım
Miracle döngü yapıyor muymuş araştırdın mı?

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 07 Haziran 2020, 22:29:47 »
Nereye kadar uyguluyacaksın bu tedaviyi çok meşakatli ve zamanla sıkıcı hale gelicek düzenli uygularsan iyi sonuçlar alabilirsin haftada 1 fin etki etmeye bilir dut ekleyebilirsin ama iyi araştırıp basit bir ilaç değil.
+1

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 08 Haziran 2020, 03:17:03 »
bu tedaviyi kullanıpta sonuç alamazsan medikal tedavi medavi hepsi hikaye demektir  :)
ama çok ağır bir tedavi bence yaşına göre.
ama cidden hiç böyle sağlam bir tedavi uygulayan birine rast gelmemiştim forumlarda hepsi nokta atışı ve agresif tedaviler ama genede bence setipiprant ve finansı çıkar tedavinden.
ayrıca bir konu aç resimlerini süreçler halinde paylaş senin içinde ilerde açıp bakabileceğin bir blog olur belkide yıllar boyu kullanırsın ve güzel bir kaynak olur.

yalnız unutmadan miracle pek işe yaramaz bence onu çıkar.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 08 Haziran 2020, 04:14:51 »
bu tedaviyi kullanıpta sonuç alamazsan medikal tedavi medavi hepsi hikaye demektir  :)
ama cidden hiç böyle sağlam bir tedavi uygulayan birine rast gelmemiştim forumlarda hepsi nokta atışı ve agresif tedaviler ama genede bence setipiprant ve finansı çıkar tedavinden.
ayrıca bir konu aç resimlerini süreçler halinde paylaş senin içinde ilerde açıp bakabileceğin bir blog olur belkide yıllar boyu kullanırsın ve güzel bir kaynak olur.

Kanka arabanın lastiklerini söküp sürücüsüne devam et demek gibi bişey bu setinin olması lazım bi yan etkisi yok ki.

Eun-Wo

• Full Member
« Yanıtla #13 : 08 Haziran 2020, 11:34:37 »

finası çıkar setiyi çıkar miracle ı çıkar ne kaldı geriye en işe yarayanları çıkartmışsın miracle ve finas ağır gelebilir orası ayrı.
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 08 Haziran 2020, 23:29:09 »
finası çıkar setiyi çıkar miracle ı çıkar ne kaldı geriye en işe yarayanları çıkartmışsın miracle ve finas ağır gelebilir orası ayrı.

ne garip adamlarsınız insan tahmin eder neden çıkart dediğimi.19 yaşında olduğu için çıkart diyorum yoksa listedeki  en etkili takviyeler bunlar olduğunu bende biliyorum.
seti zararsız sanıyor arkadaşımız ama ne olduğu nasıl etki ettiği bile bilinmeyen bir şey ,bunu kullananların çopu yanetkilerinden bihaber kullanıyor yani zar atıyorlar.
ayrıca bir şey araştırırken yarım yamalak araştırmayı bir bıraksanızda ondan sonra yorum yazsanız.miracle zararsızdır dostum içinde doğum kontrol hapı olması zararlı olduğu anlamına gelmiyor sonuçta erkekte olsan ağır bir antiandrojen değil .zamanında su gibi kullanıldı en ufak yanetki görenini duymadım ama faydasını görende ciddi anlamda görmedim.

Facebook Twitter Instagram