Gönderen Konu: Proscar penis küçültür mü?  (Okunma sayısı 4579 defa)

Farkederse Kahrolayım

• Yeni üye
  • *
Ynt: Proscar penis küçültür mü?
« Yanıtla #16 : 05 Haziran 2020, 15:41:08 »
Konu bu değil de boşverin siz kendi çaresizler kulvarınızda ilerlemeye devam edin :d
sonuc olarak kücülüyomu ben anlamadım hic bişey :D
Her Sabah 1 adet avadort 0.5mg
Her öğlen 1 adet Loniten 10.mg minoxidil tablet
Her akşam 1 adet Solgar biotin 5mg
2akşamda bir Bıttım Sabunu ile 5dk masaj yıkama.

muratt35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 05 Haziran 2020, 15:49:11 »
Hocam bence bu tarz sorunlar varsa kafanda hiç başlama, ben şahsen kullanmıyorum. Sırf yan etkilerininden korktuğum için, bir de ilacı bıraktıktan sona etkisinin %75 ini kaybediyormuşsun. Bence değmez.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 05 Haziran 2020, 15:53:28 »
sonuc olarak kücülüyomu ben anlamadım hic bişey :D
Olmuyomuş gibi düşün yola devam et abi boşver konu hormonguardlar sayesinde şaibeli kaldı. 😂

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 05 Haziran 2020, 15:59:40 »
Hocam bence bu tarz sorunlar varsa kafanda hiç başlama, ben şahsen kullanmıyorum. Sırf yan etkilerininden korktuğum için, bir de ilacı bıraktıktan sona etkisinin %75 ini kaybediyormuşsun. Bence değmez.
Araştırmacı olduğum için takıntılı mamelesi gördüm cidden kapatiseleri sınırlandırılmış arkadaşların herşeyi ters anlıyorlar neyse herkes ne hali varsa görsün beni ilgilendirmez. Evhamlı insanlar hiç başlamasın zaten ve regl finasterid kullanıcılarıda sağa sola saldırmasın bahtı silkik piyade gibi insanları yanlış yönlendirmesinler.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 05 Haziran 2020, 16:22:33 »
Büyümede problem varmı? Yoksa libidoyu değerlendir.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 05 Haziran 2020, 16:33:32 »
Büyümede problem varmı? Yoksa libidoyu değerlendir.
Abi şuanlık kullanmıyorum ama olurda ileriye dönük yaptığım uygulamaların yetersiz kaldığını görürsem finas kullanmayı düşünüyorum biraz önbilgi toplamak istedim. :)

Farkederse Kahrolayım

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 05 Haziran 2020, 17:12:43 »
Abi şuanlık kullanmıyorum ama olurda ileriye dönük yaptığım uygulamaların yetersiz kaldığını görürsem finas kullanmayı düşünüyorum biraz önbilgi toplamak istedim. :)
dostum akıl vermek gibi olmasın haddim değil ama dökülmen varsa kullan bence ilerde pişman olursun ben cok pişman oldum simdi Bi ton ugras veriyorum korumak İcin
Her Sabah 1 adet avadort 0.5mg
Her öğlen 1 adet Loniten 10.mg minoxidil tablet
Her akşam 1 adet Solgar biotin 5mg
2akşamda bir Bıttım Sabunu ile 5dk masaj yıkama.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 05 Haziran 2020, 18:21:37 »
dostum akıl vermek gibi olmasın haddim değil ama dökülmen varsa kullan bence ilerde pişman olursun ben cok pişman oldum simdi Bi ton ugras veriyorum korumak İcin
Eyvallah abi zor bir dönem geçirdim bir süre önce kız arkadaşımı trafik kazasında kayıp ettim daha yeni yeni toparlanıyorum çeşitli antidepresanlar kullandım, yemek yemedim midem kanaya kadar alkol aldım sigara eksik olmuyordu ağzımdan. Arkadaşlarım ve abim sayesinde kendime geliyorum yeni yeni bütün kötü şeyleri salladım hayatımdan önüme bakmaya çalışıyorum bir noktada hayat devam ediyor kendimi birşeyle meşgul etmek istiyorum. Yani anlayacağın %100 genetik olduğunu öğrendiğim zaman doktor randevuları sonucunda başlayabilirim.

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 05 Haziran 2020, 20:25:58 »
Konu bu değil de boşverin siz kendi çaresizler kulvarınızda ilerlemeye devam edin :d
Aynen kanka sen kabak cekirdegiyle en sol kulvardan farki actin bile

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 05 Haziran 2020, 20:45:04 »
Eyvallah abi zor bir dönem geçirdim bir süre önce kız arkadaşımı trafik kazasında kayıp ettim daha yeni yeni toparlanıyorum çeşitli antidepresanlar kullandım, yemek yemedim midem kanaya kadar alkol aldım sigara eksik olmuyordu ağzımdan. Arkadaşlarım ve abim sayesinde kendime geliyorum yeni yeni bütün kötü şeyleri salladım hayatımdan önüme bakmaya çalışıyorum bir noktada hayat devam ediyor kendimi birşeyle meşgul etmek istiyorum. Yani anlayacağın %100 genetik olduğunu öğrendiğim zaman doktor randevuları sonucunda başlayabilirim.

Hocam başın sağolsun çok üzüldüm. Penis küçültme gibi bir durum yok. Sadece erekte olurken ufak bir fark olabilir libidoyu düşmesinden dolayı.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 05 Haziran 2020, 21:03:21 »
Hocam başın sağolsun çok üzüldüm. Penis küçültme gibi bir durum yok. Sadece erekte olurken ufak bir fark olabilir libidoyu düşmesinden dolayı.
Eyvallah hocam. Yani herkes kendinin doktoru olmalı bir noktada tesir edip minimum seviyede yan etki görüyorsan ne ala hele ki şu yaşlarda bizim için başka bi alternatifimizde yok.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 05 Haziran 2020, 21:03:59 »
Aynen kanka sen kabak cekirdegiyle en sol kulvardan farki actin bile
Brain fogtan etkilenmessin sen diğer yan etkilerini bilemicemde.

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #28 : 05 Haziran 2020, 21:08:04 »
Brain fogtan etkilenmessin sen diğer yan etkilerini bilemicemde.
Aynen sakin kullanma cok fena

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 05 Haziran 2020, 21:50:12 »
Dostum kullanıp kullanmama kararı herkesin kendi inisiyatifinde malum. Ama kesin bir tavsiyem var. O da ilacı kullanmay başlamadan önce bir ürologa görünüp, dht, testo, serbest testo, östrojen gibi hormon seviyelerini ölçtürmen yönünde. Tabi ürolog daha detaylı tahlil ister belki bilemem.

Ama eğer kullanmaya başlarsan, belli aralıklarla hormon ölçümlerini, normal değerlerin ile karşılaştırabilirsin. Olası bir sorun vs durumunda faydalı olacaktır, ilk seviyelerin bilinmesi.

Facebook Twitter Instagram