Gönderen Konu: Proscar penis küçültür mü?  (Okunma sayısı 4575 defa)

nickmickyok

• Sr. Member
Proscar penis küçültür mü?
« : 05 Haziran 2020, 00:00:03 »
Arkadaşlar finasterid kullanıp kasık ağrısı yaşayan sperm kalitesi düşen oluyor eyvallah peki penis küçültüyor mu dikakt ettiniz mi hiç?

yeesuzcries

• Sr. Member
Ynt: Proscar penis küçültür mü?
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2020, 00:26:10 »
 sen finas kullanıp kullanmama arasında kalmış birisin sanırım kafanda büyütürsen çok fazla düşünürsen anksiyrte olursan
İlk hapını alınca kısır bırakırsın kendini
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2020, 00:32:45 »
sen finas kullanıp kullanmama arasında kalmış birisin sanırım kafanda büyütürsen çok fazla düşünürsen anksiyrte olursan
İlk hapını alınca kısır bırakırsın kendini
Yok aslında tam aksine psikolojisi güçlü bir insanım ama yan etki gerçeği var marak ettim kulananlar arasında böyle bir etki yaşayan oldu mu diye. Şu rutin iş yapmassa haftada 3 finas tedavisine başlayacağım. Senin yanlar noldu hocam finas iş yapıyor mu gelişme var mı?

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2020, 00:35:47 »
ben dutasterid kullandım 27 santimdi 10 kaldı

bu gidişle bir kaç aya yok olacak galiba ama olsun saçlarım daha önemli

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2020, 00:36:51 »
Yok aslında tam aksine psikolojisi güçlü bir insanım ama yan etki gerçeği var marak ettim kulananlar arasında böyle bir etki yaşayan oldu mu diye. Şu rutin iş yapmassa haftada 3 finas tedavisine başlayacağım. Senin yanlar noldu hocam finas iş yapıyor mu gelişme var mı?

Dut alıyorum sadece doktora gidicem tiroid falan baktıracam yanlar için ayrı özel bir kliniğe gidicem
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2020, 00:38:49 »

Dalga geçiyorsun sandım bende de o oluyor 1cm gitti bende de
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 05 Haziran 2020, 00:53:39 »

Maşallah one öyle topçu blokları gibi

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #7 : 05 Haziran 2020, 00:54:53 »
Muhabbet  bak 😁

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 05 Haziran 2020, 00:58:28 »
Muhabbet  bak 😁
Çavuş önemli abi 😂

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 05 Haziran 2020, 02:43:47 »
Arkadaşlar finasterid kullanıp kasık ağrısı yaşayan sperm kalitesi düşen oluyor eyvallah peki penis küçültüyor mu dikakt ettiniz mi hiç?
Valla dostum sürekli inik duruyor. Uyarılması zor oluyor yani tv de dekolte görünce kalkmıyor. Ama sevgilinle mustehcen konusunca kalkıyor sıkıntı yok yani. Onun dışında evet bir miktar hacimsel küçülme yapıyor çok az derecede. O da ereksiyon miktarinin çok az azalmasindan kaynaklı.

Farkederse Kahrolayım

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 05 Haziran 2020, 12:05:34 »
Dostum proscar kullanma bence propecia veya avadort kullan hapı bölmek iyi degil boldugun parcalar hava almadan durmalı bide 1 parcada nekadar finans kalıyor bilemezsinki 5mg finans esitmi dagılık hapta ya Bi tarafta fazla 1 tarafta yoksa durumun iyise propecia kullan evet pahalı malesef ama en azından ne kadar ictigini bilirsin cokta pahalı degil aslında 28 tanesi 195 TL sen dedigi mi Bi dusun ben avadort kullanıyorum 30tanesi 40 TL daha etkili avodart
Her Sabah 1 adet avadort 0.5mg
Her öğlen 1 adet Loniten 10.mg minoxidil tablet
Her akşam 1 adet Solgar biotin 5mg
2akşamda bir Bıttım Sabunu ile 5dk masaj yıkama.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 05 Haziran 2020, 12:19:02 »
Dostum proscar kullanma bence propecia veya avadort kullan hapı bölmek iyi degil boldugun parcalar hava almadan durmalı bide 1 parcada nekadar finans kalıyor bilemezsinki 5mg finans esitmi dagılık hapta ya Bi tarafta fazla 1 tarafta yoksa durumun iyise propecia kullan evet pahalı malesef ama en azından ne kadar ictigini bilirsin cokta pahalı degil aslında 28 tanesi 195 TL sen dedigi mi Bi dusun ben avadort kullanıyorum 30tanesi 40 TL daha etkili avodart
Hadi ya hocam çok farkeder mi o kadar? Saçlarımı dikip wax atabiliyorum ama 4 yıl önceki kasket gibi saçlar yok şuan kulak arkası saçlarım döküldü üstler seyreldi bir dahiliyeye çıkıp tiroit vitamin kontrolü yaptırıcam bunlarda sıkıntı yoksa soluğu proscar ya da propeciada alıcam.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 05 Haziran 2020, 12:22:09 »
Valla dostum sürekli inik duruyor. Uyarılması zor oluyor yani tv de dekolte görünce kalkmıyor. Ama sevgilinle mustehcen konusunca kalkıyor sıkıntı yok yani. Onun dışında evet bir miktar hacimsel küçülme yapıyor çok az derecede. O da ereksiyon miktarinin çok az azalmasindan kaynaklı.
Anladım hocam saç olarak benziyor dökülmemiz gerekli kontoller sonucu herşey normal çıkarsa son çare proscar.

Farkederse Kahrolayım

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 05 Haziran 2020, 12:24:01 »
Saçların erkeksi tipi dökülmeyse eger önden M şeklinde yanlardan gidip tepe vertex bölgen acılmaya basladıysa propecia ile koruyabilirsin ama avadort 0.5mg daha etkili finans tip2yi %70 baskılarken avadort dutasterid hem tip 1i hem tip 2yi %95 baskılıyor 2haftalık kullanımda bile dökülmeyi bıçak gibi kesiyor bende öyle oldu siddetli dökülme vardı cok etkili Bi ilac 57 gündür kullanıyorum bide 10mg oral minoxil kullanıyorum 2ay Olcak 3gun sonra cok memnunum 2sindede Tip 2 saç köklerine etkili tip 1 kafa derisinde dutasterid ağır bir ilac yan etkisiz tolere edebilirse vücud şakaklarda tepe bölgesindede cok başarılı sonuçlar verebiliyor ama yan etkide bırakınca ilacı hersey en başa dönüyor bakalım ne Olcak görücez 2ay oldu benim cok nadir arasıra testis acısı dısında bişey yok simdilik sertleşmede boşalmada sorun yok insallah bu sekilde devam eder ama baya etkisini hissettim saçlarımda dolgunlastı
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2020, 14:55:16 Gönderen: Farkederse Kahrolay?m »
Her Sabah 1 adet avadort 0.5mg
Her öğlen 1 adet Loniten 10.mg minoxidil tablet
Her akşam 1 adet Solgar biotin 5mg
2akşamda bir Bıttım Sabunu ile 5dk masaj yıkama.

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 05 Haziran 2020, 14:51:36 »
Anladım hocam saç olarak benziyor dökülmemiz gerekli kontoller sonucu herşey normal çıkarsa son çare proscar.
Son care degil tek care proscar o da sadece bir olasilik sansliysan korur

Facebook Twitter Instagram