Gönderen Konu: Saçlarım dökülüyor çözüm önerileniz (Kök Hücre)?  (Okunma sayısı 3147 defa)

56kral

• Full Member
Ynt: Saçlarım dökülüyor çözüm önerileniz (Kök Hücre)?
« Yanıtla #16 : 08 Haziran 2020, 20:13:12 »
Vitamin tek basina kapatmaz hocam. Dökülmeyi yavaslatir.
Saç ekim merkezi dökülmenin olmadığını sadece inceldiğini söylüyor kendimde baktığımda bir boşluk oluşmadı oyüzden kök hücre tedavisini düşünüyorum

56kral

• Full Member
« Yanıtla #17 : 08 Haziran 2020, 20:17:46 »
Kök hücre tedavisi konusunda Mehmet Faruk Yavuz uzman bir doktordur, Etilerdeki Maya Estetk hastanesinde operasyonu kendi gerçekleştiriyır, 30 dakikada bitiyor, PRP'deki gibi tekrara gerek yok, ne kadar faydalı olur bilemem

Bugün aradım ücretleri çok yüksek arkadaşım o fiyata saç ektirdi

56kral

• Full Member
« Yanıtla #18 : 08 Haziran 2020, 20:18:55 »
belirttiğim yerde ben yaptırdım faydasını veya zararını görmedim, bu yüzden saç ektirmeyi düşünüyorum

Hangi doktora yaptırdınız hocam ücreti makul mü sizce

polatwinch

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 08 Haziran 2020, 20:24:18 »
2019 Aralık ayında Mehmet Faruk Yavuza 5200 Tl'ye yaptırmıştım, bu aralar saç ekimi kampanyalar dolayısıyla cazip, saç ekimi yaptırmak daha mantıklı

stayinalive

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 17 Temmuz 2023, 16:06:50 »
2019 Aralık ayında Mehmet Faruk Yavuza 5200 Tl'ye yaptırmıştım, bu aralar saç ekimi kampanyalar dolayısıyla cazip, saç ekimi yaptırmak daha mantıklı

Saç ekimindeki gibi iz kalıyor mu alınan yerde

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 18 Temmuz 2023, 10:30:32 »
bir kaç arkadaş yaptırmıştı bu işlemi sonra çok kızmıştık neden doktor minoxdil kullanmaya başlamasını söylemiş kök hücreden sonra ve faydasını gören de yok hiç çıkmadı forumda belirtiyim açıklığı kapanan birileri yok
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram