Gönderen Konu: merhabalar forum üyeleri.resimlerim hakkında değerli yorumlarınızı bekliyorum.  (Okunma sayısı 1334 defa)

Gs3430

• Full Member
arkadaşlar öncelikle herkese saygılar selamlar.saç ekimi konusunda istekliyim fakat öğrenmek istediğim şeyler var.

yaşım 30 diyerek başlıyorum.öncelikle ektirdikten sonra veya önce ilaç kullanmak hiç istemiyorum açıkçası.ilaç kullanmamak ekim için başarısızlık doğurur mu ? kime saç ektireceğime de karar veremiyorum.çünkü yüksek fiyata ekenlerinde olumlu olumsuz sonuçlarını gördüm,aynı şekilde düşük fiyatlıların da.asmedden 5000 greftlik ekimim için 37.500 tl fiyat aldım.konuştuğum bayan olan melisa hanımın konuşma tarzı ve ilgisi pek hoşuma gitmese de (iyi sonuç alamazsak nasıl bir yol izleriz?tekrar 5000 greftlik bir donör çıkaramazsak nolur? gibi sorular sordum.siz bu kadar olumsuz düşünürseniz olmaz ama dedi.ee gülüp oynayarak herşey çok güzel diye ektirecek olsam gider 3 5 bin tlye eken yerlere ektiririm.tabiki sorucağım endişelerimi) koray erdoğan hocanın ekimlerinin genel olarak gayet iyi olduğunu düşünüyorum.ama finasteride kullanmamı önermiş ama kullanmak istemiyorum.serkan aygına da bakıyorum ama forumdan gördüğüm kadarıyla ekimin hiç bir kısmında bulunmaması pek hoşuma gitmedi.ayrıca wpden cevaplar kesik kesik veriyorlar yada çok geç veriyorlar.bana uygun başka ekim yapan doktor tavsiyelerinizi söylerseniz, onlarıda forumdan araştırmak isterim.doktorlardan kaçırdığım varsa hepsine bakmak öyle karar vermek isterim.resimlerimi yüklüyorum.hepinize saygılar selamlar..

56kral

• Full Member
donör bölgeni ve tepeden fotoğraf atmalısın

Gs3430

• Full Member
kral hocam toplu resimlerimi yada diğer resimlerimi koyamadım bir türlü

Gs3430

• Full Member
2

Gs3430

• Full Member
3

Gs3430

• Full Member
4

Gs3430

• Full Member
5

Gs3430

• Full Member
donör

Gs3430

• Full Member
donör 2

Kel123

• Hero Member
5bin fazla değil mi bu saça ya? Asmedde ekime karar verirsen eğer ancak 1 gün öncesinde görüşebildiğin için doktorla o zaman sorabilirsin. Yani önce kabul edeceksin sonra sorularına cevap alacaksın

Gs3430

• Full Member
ıslak 1

Gs3430

• Full Member
ıslak 2

Gs3430

• Full Member
son resim. asmedin gönderdiği saç planlamam

56kral

• Full Member
37.500 çok büyük rakam ben yeni Dr. Emrah Cinik te ektirdim şuan için çok memnun kaldım ayrıca kendilerine ait klinkleri de var hastanede değiller fiyat içinde yüzde 60 daha uyguna yaptırabilirsin. Ayrıca donör alanın cin gibi duruyor güzel planlamayla muhteşem sonuç alırsın bence.

Gs3430

• Full Member
5bin fazla değil mi bu saça ya? Asmedde ekime karar verirsen eğer ancak 1 gün öncesinde görüşebildiğin için doktorla o zaman sorabilirsin. Yani önce kabul edeceksin sonra sorularına cevap alacaksın

Merhabalar hocam.mail de sorularınız için diye numara vermişler.ondan arayıp sordum sorularımı :)

Facebook Twitter Instagram