Gönderen Konu: 3 Yılda Saçtaki Değişim Asmed Profesyonel Çekimler (maalesef)  (Okunma sayısı 2787 defa)

orhankzlknn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 3 Yılda Saçtaki Değişim Asmed Profesyonel Çekimler (maalesef)
« Yanıtla #15 : 05 Haziran 2020, 18:59:30 »
Hocam şevkinizi kırmak istemem ama norwood 6 dökülme tipine sahipsiniz Donör bulunur mu bulunur ama sizi ne kadar tatmin eder orası meçhul.
Koray hoca çok iyi bir doktor gerçekten.3 sene önce dökülme tipinizi anlamış ve size fin önermiş kalanları koruyun diye ama işte maleset iş işten geçti artık

Olabilir hocam zaman gösterecek şu anda saçım kısa 3 sene oncekı goruntu ıle muazzam alansal problem görmuyorum ben fın kullansam toplarda eskı halı iş işten geçmedi yanı hocada toplar dedi  :) dökülcekse dökülsün hocam hayırlısı dıyelım  :D

Benim yaş 25 ve bana göre ben senden daha saç ekimine uygun değilim ana benim saç ekimi kabul ettiler aslında ilk başta aynı şekilde kabul etmediler finasterid kullan 1 yıl dediler 10 ay kullandım ve saçımda gram değişiklik olmadı belki biraz dökülmem yavaşladı onun dışında hiçbir etkisi olmadı tekrar başvurdum bu sefer kabul ettiler şimdi 23-24 Haziran operasyon günüm 5000 greft dedi Koray hoca benim için istersen fotoğraf ları da atabilirim  finasterid öncesi sonrası olarak bi de benim var olan saçlar da dökülcek aynı şekilde senin ki gibi hatta dağa fazla saçlar ince benimde

umarım güzel bır sonuc alırsınız bıldıklerı bırsey vardır hocam onlarında sen ılac kullanıyorsun muhtemelen saçın tutunacagını dusunuyorlardır

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 05 Haziran 2020, 20:09:07 »
Valla bilmiyorum 4-5 yıl sonra bi Ekim daha yaptırmadan bu işi noktalayamam çünkü var olan saçlar gidici şu anda var olan saçlarıma göre bi Ekim olcak

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 07 Temmuz 2020, 21:13:50 »
Sizin tam 3 sene önceki halinizdeyim. Finasterid kullanmıyorum, geleceğimi gördüm teşekkürler :)

Saçları uzatırsanız kapatıcılık artar.

Facebook Twitter Instagram