Gönderen Konu: Loniten 10mg Minoxil ve Avadort 55 günlük sonuç sizce nasıl  (Okunma sayısı 10694 defa)

ye2525

• Full Member
Ynt: Loniten 10mg Minoxil ve Avadort 55 günlük sonuç sizce nasıl
« Yanıtla #30 : 10 Haziran 2020, 13:58:32 »
Diğer tansiyon ilaçlarının minox gibi olacağını sanmıyorum
Bu ürünün topikali tehlikeli döngü yapıyor
Orali daha sağlam işte sıkıntı ülkemizde olmaması fiyatı da pahalı ben özelden numarasını alırım konuşuruz anlaşırız
Bir kutusu 500 tl ye denk geliylr

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #31 : 10 Haziran 2020, 13:58:51 »
Saç için değet

Farkederse Kahrolayım

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 10 Haziran 2020, 15:30:18 »
Dostum üstteki cevaplardan birisinde Trevor nickli arkadaşımız çok eskiden kullanılan ilkel bir tansiyon ilacı olduğunu söylemiş. Artık çok daha ileri seviye ilaçlar var ve bu ilaca gerek kalmamış demek ki. Brnim yorumum bu şekilde.
yabancı forumlarda ceviri yapıp cok arastırdım döngü olayı olmuyor topikaldeki gibi ve oral alındığı İcin direk kana karıştığında cabuk etki ediyo ve fakat yapılan 30 değnekli çalışmada hastalarda sadece %18inde kozmetik olarak fayda sağlıyor bünyeden bünyeye farkediyor ve ayriyetten diğer vücud kıllarınıda arttırabiliyor Allaha şükür bende direk saça yaradı nasıl Bi şanssa ama bunu kullanıyorsan mutlaka finasterid veya dutasterid de kullanmanız gerek etkili olması İcin bende direk avadort aldım hem ucuz hem daha etkili.
Her Sabah 1 adet avadort 0.5mg
Her öğlen 1 adet Loniten 10.mg minoxidil tablet
Her akşam 1 adet Solgar biotin 5mg
2akşamda bir Bıttım Sabunu ile 5dk masaj yıkama.

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #33 : 13 Haziran 2020, 01:03:06 »
Bakalım çok iyi bir şey Türkiyr dr olmalıydı bıu ilaç

Farkederse Kahrolayım

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 15 Haziran 2020, 22:59:25 »
Evet arkadaşlar beyazlı ve kırmızılı ilk hali tedaviye ilk başladığım hali yurt dışında halam yaşıyor türkiyeye geldiginde oral minox getirttirdim loniten 10mg ek olarak avadort 0.5mg hergün aynı saatte 1 tane alıyorum, solgar 5000 biotin düzenli olarak hergün, 2günde bir bıttım sabunu ile saclarımı köpürtüp 5dk bekletip yıkıyorum gayet memnunum herhangi bir yan etki yaşamadım düşüncelerinizi bekliyorum.

Farkederse Kahrolayım

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 15 Haziran 2020, 23:29:44 »
Vertex ve sakaklar son durum güncelleme

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 16 Haziran 2020, 08:33:05 »
Güzel gidiyor ama önceden başlasaydınız keşke
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Farkederse Kahrolayım

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #37 : 16 Haziran 2020, 10:58:44 »
Güzel gidiyor ama önceden başlasaydınız keşke
geç haberdar oldum tedaviden şükür iyi gidiyor insallah hedefime ulaşırım biraz pahalı Bi tedavi ama değer saç için bakalım nasıl olacak allahtan oral minox ta döngü möngü olayı yok rahatım o konuda.

ogcogen1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #38 : 20 Haziran 2020, 14:09:31 »
Hocam kusura bakma ama kafada saç kalmamış tüycükleri kalınlaştıracağım diye bu kadar kimyasallarla oynamanızı önermem yaşınız da var gibi neden saç ekimi düşünmüyorsunuz? fiyat olarak ise bu kadar ürüne verdiğiniz paralara seneye döktüğünüzde eşdeğer geliyor zaten, Tekrar dökülme oluyor ekimden sonra korkusu var ise protez saç öneririm artık doğallık maximum seviyelere geldi 15 günde bir bakımı desek zaten şu  anki bakımlardan daha basit bir olaya geliyor 2 3 sene kadar da götürüyor tavsiyem bu kadar kimyasallarla uğraşmamanız çünkü saç kaliteniz cidden çok düşük tüycükleri canlandıracağım diye uğraşıyorsunuz,şu an iyi gibi gözüksede tedeaviniz 2 ay sonra bir döngüyle en başa dönebilirsiniz yaptığınız emekler verdiğiniz paraya değmez.

Shelby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #39 : 20 Haziran 2020, 14:33:48 »
Hocam kusura bakma ama kafada saç kalmamış tüycükleri kalınlaştıracağım diye bu kadar kimyasallarla oynamanızı önermem yaşınız da var gibi neden saç ekimi düşünmüyorsunuz? fiyat olarak ise bu kadar ürüne verdiğiniz paralara seneye döktüğünüzde eşdeğer geliyor zaten, Tekrar dökülme oluyor ekimden sonra korkusu var ise protez saç öneririm artık doğallık maximum seviyelere geldi 15 günde bir bakımı desek zaten şu  anki bakımlardan daha basit bir olaya geliyor 2 3 sene kadar da götürüyor tavsiyem bu kadar kimyasallarla uğraşmamanız çünkü saç kaliteniz cidden çok düşük tüycükleri canlandıracağım diye uğraşıyorsunuz,şu an iyi gibi gözüksede tedeaviniz 2 ay sonra bir döngüyle en başa dönebilirsiniz yaptığınız emekler verdiğiniz paraya değmez.

Kimse 15 yaşına dönmeyi amaçlamıyor zaten. Kel olmakla olmamak 0-1 gibi bir durum değil. Az çok bir gelişim bile hem fiziksel hem de ruhsal fayda sağlayabilir. Çıkan saçlar dökülürse de dediğiniz gibi alternatiflere o zaman bakar. Şimdilik çıkanların keyfini sürsün bence.
Medikal Tedavi: 2 gün 1 mg proscar, 1 gün Dutasterid.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 20 Haziran 2020, 14:52:18 »

Adamın gayet de saçı var. Tamam 18-20 yaşındaki hallerine dönmesi pek olası değil, bunu kendisi de biliyordur heralde. Bence vertexin biraz daha karardığı, saçların önünün, tepedekilerin de biraz canlandığı bir senaryo gayet mutlu edecektir kendisini. Ki ilk fotoya göre çok fark var.

Evet, döngü olayı risk dahilinde. İlaçlardan zarar  görme riski de olasılık dahilinde.

Ama bunlara karşılık protez gibi saçma sapan bir uygulamayı tavsiye etmek nasıl diyeyim, çok gereksiz bee. Kullanmadığın bir şeyi nasıl tavsiye edebiliyorsun??? Sadece  muhtelemen reklamlardan gördüğün birşeyi?? Ben protez saç kullanıp da tavsiye edene rastlamadım kardeşim. İnsanlar kel gezerim daha iyi diyor. 2-3 yıl kafanı kazıtıp, üstüne doğal olmayan birşeyi yapıştırıp yaşanabileceğini mi sanıyorsun?? Üstüne bir de 2 hafta da bir, protez yaptırdığın yere gidip, birkaç saat bakım için mi uğraşacaksın? Protez saç ancak aktör,sarkıcı tayfası gibi görüntüsüyle iş yapan insanlar için makul olabilir.

20yaşında saç tedavilerine ayıracağın aylık 100-200-300 lira çok para gibi düşünülebilir, anlıyorum, fakat bir yaştan sonra kendi paranı kazandığın bir düzende, gayet karşılanabilir, insana yük getirmeyecek meblağlardır bence.

Bence bu arkadaşımız, tedavi yöntemini deneyerek doğru yapıyor. Haaa belki riskli etkenler deniyor. Kendisinin bileceği birşey. Ama tedaviden bir gelişme göremezse, gider saç ektirir isterse. Ama ilk olarak tedavinin denenmesi en mantıklısı.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 20 Haziran 2020, 14:53:31 »
Kimse 15 yaşına dönmeyi amaçlamıyor zaten. Kel olmakla olmamak 0-1 gibi bir durum değil. Az çok bir gelişim bile hem fiziksel hem de ruhsal fayda sağlayabilir. Çıkan saçlar dökülürse de dediğiniz gibi alternatiflere o zaman bakar. Şimdilik çıkanların keyfini sürsün bence.

Aynen öyle bro. Kısa ve öz tariflemişsin bravo.

Farkederse Kahrolayım

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #42 : 20 Haziran 2020, 17:35:12 »
evet düşük baştan önemsemiyordum saçları baya kalitesi gitti simdi dutasterid minoxla toparlamaya calısıyorum bırakınca dökülecek biliyorum yaşım 25 en azından 27 28e kadar korusam ektirecem ama daha ekim için genç olduğumu düşünüyorum ve gelismemden memnunum minoxla dutasın amacıda zaten gücsüzleri güclendirmek degilmi ve verdiğin tavsiye cok saçma sen kelsen kendin yaptırabilirsin protez ve boş muhabbet edip insanların şevkini kırma herkez burda lanet aga dan muzdarip ve bir çözüm arayıp birbirine yardımcı olmaya çalışıyor bence sende bunu dene nacizane boş tavsiyelerini kendine sakla 😉
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2020, 17:44:28 Gönderen: Farkederse Kahrolay?m »

Farkederse Kahrolayım

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #43 : 20 Haziran 2020, 18:34:41 »
Adamın gayet de saçı var. Tamam 18-20 yaşındaki hallerine dönmesi pek olası değil, bunu kendisi de biliyordur heralde. Bence vertexin biraz daha karardığı, saçların önünün, tepedekilerin de biraz canlandığı bir senaryo gayet mutlu edecektir kendisini. Ki ilk fotoya göre çok fark var.

Evet, döngü olayı risk dahilinde. İlaçlardan zarar  görme riski de olasılık dahilinde.

Ama bunlara karşılık protez gibi saçma sapan bir uygulamayı tavsiye etmek nasıl diyeyim, çok gereksiz bee. Kullanmadığın bir şeyi nasıl tavsiye edebiliyorsun??? Sadece  muhtelemen reklamlardan gördüğün birşeyi?? Ben protez saç kullanıp da tavsiye edene rastlamadım kardeşim. İnsanlar kel gezerim daha iyi diyor. 2-3 yıl kafanı kazıtıp, üstüne doğal olmayan birşeyi yapıştırıp yaşanabileceğini mi sanıyorsun?? Üstüne bir de 2 hafta da bir, protez yaptırdığın yere gidip, birkaç saat bakım için mi uğraşacaksın? Protez saç ancak aktör,sarkıcı tayfası gibi görüntüsüyle iş yapan insanlar için makul olabilir.

20yaşında saç tedavilerine ayıracağın aylık 100-200-300 lira çok para gibi düşünülebilir, anlıyorum, fakat bir yaştan sonra kendi paranı kazandığın bir düzende, gayet karşılanabilir, insana yük getirmeyecek meblağlardır bence.

Bence bu arkadaşımız, tedavi yöntemini deneyerek doğru yapıyor. Haaa belki riskli etkenler deniyor. Kendisinin bileceği birşey. Ama tedaviden bir gelişme göremezse, gider saç ektirir isterse. Ama ilk olarak tedavinin denenmesi en mantıklısı.
desteğin icin teşekkür ederim dostum cok saol  oral minoxta döngü olayı olmuyormuş yabancı forumlarda denk geldi okudum ve zaten oral oldugu icin topikale göre %70 daha iyi emiliyor vücudda eger döngü bilgisi gercekse istediğim sonucu alıcam insallah ama eger döngü olursa baska seceneklere bakıcam bakalım hayırlısı neyse o olsun 20 yaşa dönemeyecegimi biliyorum 22 23 e donsem o bilr yeter ama icimden gecen istek at kuyruğu yapabilmek tek hayalim🤪🤪😂😂
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2020, 18:44:34 Gönderen: Farkederse Kahrolay?m »

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #44 : 20 Haziran 2020, 18:58:23 »
desteğin icin teşekkür ederim dostum cok saol  oral minoxta döngü olayı olmuyormuş yabancı forumlarda denk geldi okudum ve zaten oral oldugu icin topikale göre %70 daha iyi emiliyor vücudda eger döngü bilgisi gercekse istediğim sonucu alıcam insallah ama eger döngü olursa baska seceneklere bakıcam bakalım hayırlısı neyse o olsun 20 yaşa dönemeyecegimi biliyorum 22 23 e donsem o bilr yeter ama icimden gecen istek at kuyruğu yapabilmek tek hayalim🤪🤪😂😂

1 yılın daha var bu ihtimal neden olmasın reis mis gibi gidiyor tedavin sen saçmalayanlara aldırma
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Facebook Twitter Instagram