Gönderen Konu: Serkan Aygın Klinik 4000 Greft  (Okunma sayısı 12659 defa)

cengover

• Yeni üye
  • *
Ynt: Serkan Aygın Klinik 4000 Greft
« Yanıtla #76 : 22 Kasım 2020, 00:12:02 »
merhaba,
4,5 aylık sonuçlarınız hiç fena görünmüyor. eminim son hali çok daha iyidir. merakla bekliyorum son halinizi.
iyi günler.

MFÇ

• Yeni üye
  • *
  • serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #77 : 12 Aralık 2020, 21:03:20 »
Klinikle görüştüm. Onlar da sürecin tamamlanmadığını henüz net bir yorum yapmak için erken olduğunu söylediler fakat aynı yerde bir akrabama da tavsiye ederek saç ekimi yaptırdık. 3 ayda çok iyi sonuçlar elde etti. Tabii her bünye bir değil ama 4,5 ay sonunda en azından belli emareler gösterir diye düşünüyorum. 4,5 ayda bu seviyede olup sonradan ciddi çıkış olan kişiler oluyor mu? Tecrübeli arkadaşlarımız yorum yaparsa sevinirim. Olumlu yorumlar için teşekkür ederim; umarım en iyi şekilde sonuçlanır ama gidişat bana pek olumlu gelmiyor.
hocam son durum nedir acaba
  • Ekim Tarihi: 23.10.2020
  • Ekim Merkezi ismi Doku Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 26

okanokay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 13 Ocak 2021, 13:54:15 »
son durum nedir
  • Ekim Tarihi: 2017
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4017
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi 8 AY FİNANSTERİD
2017 asmed
4017 greft

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #79 : 13 Ocak 2021, 14:02:43 »
Herkese merhaba, 4,5 ay oldu. Sonuçlar benim için hayal kırıklığı maalesef.  :'(

Merhaba. Son durum nedir? Bir gelisme oldu mu?
Olmadiysa, net basarisiz bir ekim olmus.
Gecmis olsun.

Umuyorum ki, su son resimden sonra ciddi bir atak olmustur ama tahmin ediyorum ki oyle bir sey olsaydi guncelleme yapardiniz.

Cobb

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #80 : 18 Ocak 2021, 01:44:48 »
Herkese merhaba, yoğunluktan güncelleme yapamıyordum. Bugün birkaç şey yazacağım. Önce biraz geri gidelim. 6 ay itibariyle aralık ayının başında saçlarım şu şekildeydi ve sonuçtan açıkçası memnun değildim ve kontrol randevusu aldım:

Cobb

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #81 : 18 Ocak 2021, 01:46:52 »
6 ay sonuna dair birkaç farklı fotoğraf:

Cobb

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #82 : 18 Ocak 2021, 01:48:24 »
Ocak ayının başında Serkan Hoca ile görüştüm. İki gün sonra bir sıkılaştırma operasyonu yapılacak. İlgili plan şu şekilde:

Cobb

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #83 : 18 Ocak 2021, 02:10:47 »
18 Ocak itibariyle sıkılaştırma öncesi, yıkanmış saçların durumu şu şekilde:

Son durumda yorum yapacak olursam 7 ay itibariyle saçlarda hâlâ gelişimin devam ettiğini söyleyebilirim. Ekim öncesine göre özellikle ön bölgede ciddi bir gelişim var. Ekim sonrası 4-5. aylardaki duruma göre de gelişim devam ediyor. 

Saçlarım önceki duruma göre ciddi bir gelişim gösterse de önlerin biraz seyrek olduğunu ve tepeden de istediğim verimi henüz alamadığımı söylemeliyim. Ekim merkezini tavsiye ettiğim yakınlarım daha kısa sürede daha iyi sonuç elde etti. Zaten bendeki durumdan dolayı bir sıkılaştırma operasyonu da olacak. Ayrıca ön çizginin de biraz daha önde olmasını isterdim. Bunu da belirttim, biraz daha öne alınacak umuyorum ki.

Saç ekimi yaptırdığım kurumdan genel anlamda memnun olduğumu söyleyebilirim. Serkan Aygın klinik başarılı ve kurumsal bir yapı fakat benim ekim tecrübemin üst düzey bir başarısı olduğunu düşünmüyorum.

Umarım sıkılaştırma sonrası istediğime yakın bir görünüme kavuşacağım.

Birkaç ay sonra tekrar güncellerim.

Umarım herkes istediği görünüme kavuşur ve bizim tecrübelerimiz de diğer arkadaşlara yararlı olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 18 Ocak 2021, 02:22:56 »
sıklaştırma ile dahada güzel olacaktır Açık alan fazla 1 ekim yetmıyor şu anki sonucunuz da kötü değil
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2021, 02:39:23 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Fikret Öztürk

• Sr. Member
« Yanıtla #85 : 18 Ocak 2021, 02:38:03 »
Dostlar merhaba,

Bu sabah Serkan Aygın Klinik'te saç ekimimi yaptırdım. Araç tahsis ettiler, gidiş-dönüş şeklinde. Ödeme sonrası Covid, HIV, Hepatit C testi yapılıyor. Çok kısa sürede işlem gerçekleşiyor. Zanax sakinleştirici veriliyor ve imza atılıyor. Sonrasında fotoğraf çekimi yapılıyor ve traşa gidiliyor. Traş yapıldıktan sonra yine bir fotoğraf çekimi oluyor ve sonrasında donör alımına başlanıyor.

Donör öncesinde sedasyon yapılıyor. Bilinciniz açık fakat biraz uykulu gibi oluyorsunuz. Donör alımından sonra Serkan Aygın geliyor, çizimi yapıyor. Sonrasında Cüneyt Bey bizzat kanal açımını yaptı. Sonrasında ise ekim başladı. 3200 öne, 800 tepeye ekildi. Ekimin başında tekrar bir ağrı kesici veriliyor ve tansiyonunuz düşmesin diye serum takılıyor. Sonrasında ekime başlıyor diğer arkadaşlar. Ekimde açıkçası ense bölgemde ağrı hissettim. Ağrı kesici pek etki etmeyince, uyuttular.

Sonrasında ise ekim tamamlanmış oluyor. Yemek ikram ediliyor. Son olarak serum, şampuan ve ilaçların nasıl kullanılacağına dair birkaç bilgi verildikten sonra ekiminiz tamamlanıyor.

Yarın da pansuman için tekrar kliniğe gideceğim.

Tüm ekibe teşekkür ederim. Ekimin güzel olduğunu düşünüyorum. Umarım sonuç da güzel olur. Sadece doğal duruma göre ön çizginin biraz geride olduğunu düşünüyorum ama ekip en uygununun bu olduğunu belirttim.

Bakalım, bekleyip göreceğiz sonuçları.
geçmiş olsun senle alakalı bir durum gür kaç ekilmiş asmed Koray Erdoğan bile bu kadar sık ekemiyor  saçlarıniz sık ekildigi için çıkmamış olabilir gerçekten üzüldüm adınıza  greft toplam işinde cokmu bekledi dışarda acabada

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 18 Ocak 2021, 16:22:40 »
Ben açık alana göre saç ekiminizi başarılı buldum tabi açıklık geniş olunca iki ekime ihtiyaç oluyor serkan aygın da genelde ilk ekimle bu kadar demek yerine 2 ücretsiz ekimi de yaparak gönüllere taht kuruyor.

dusk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #87 : 18 Ocak 2021, 20:18:29 »
Ben açık alana göre saç ekiminizi başarılı buldum tabi açıklık geniş olunca iki ekime ihtiyaç oluyor serkan aygın da genelde ilk ekimle bu kadar demek yerine 2 ücretsiz ekimi de yaparak gönüllere taht kuruyor.

ücretsiz olan revizyon sanırım zira 2. ekim için tekrar aynı ücret isteniyor.
  • Ekim Tarihi: 28.01.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın Klinik
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Propecia, zma, omega 3

Cobb

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #88 : 20 Ocak 2021, 14:31:16 »

Eğer ekim başarısızsa ücretsiz revizyon yapıyor. O da 800-1200 greft arası yani ikinci ekim değil. Ayrıca tabii ki ücretsiz olmalı. Başarısız bir işlem sonrası yapılan 800 greftlik revizyon için ikinci kez ücret ödenecek hâli yok. Bu olması gereken zaten.

Cobb

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #89 : 20 Ocak 2021, 21:43:18 »
Bugün 800 greftlik bir revizyon operasyonu yapıldı. Çizgiye dokunulamyacağı söylendi. Seyrek kalan kısımlara sıkılaştırmalar ve ekler yapıldı.

Revizyon öncesi fotoğraf ektedir:

Facebook Twitter Instagram