Gönderen Konu: Serkan Aygın Klinik 4000 Greft  (Okunma sayısı 12639 defa)

Cobb

• Jr. Member
  • **
Ynt: Serkan Aygın Klinik 4000 Greft
« Yanıtla #30 : 06 Haziran 2020, 16:05:35 »
İlk yıkama sonrası. Klinikte yapıldı. Saç bandını çıkardılar ama tekrar verilmedi. Ödem tam olarak bandın çizgisinde birikmiş. Kafanın şekli oldukça değişmiş. Tanıyamıyorsunuz kendinizi :D Ödem aşağıya doğru iner mi? Ne yapmak lazım engellemek için?

muratçalış

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #31 : 06 Haziran 2020, 16:15:48 »
Hayırlı olsun güzel görünüyor

Cobb

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #32 : 06 Haziran 2020, 16:36:23 »
Hayırlı olsun güzel görünüyor

Eyvallah.

Cobb

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #33 : 08 Haziran 2020, 14:15:37 »
6. gün yıkama sonrası son durum:

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 08 Haziran 2020, 14:18:58 »
Temizleniyor, az kalmış, biraz daha bastır yıkarken
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 08 Haziran 2020, 14:38:31 »
Çok sık duruyor ekim gayet güzel sağlıklı
Global Moderator

Cobb

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #36 : 08 Haziran 2020, 14:44:42 »
Temizleniyor, az kalmış, biraz daha bastır yıkarken

Eyvallah hocam.

Çok sık duruyor ekim gayet güzel sağlıklı

Beğenmene sevindim üstat.

Cobb

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #37 : 11 Haziran 2020, 15:00:09 »
8. gün yıkama sonrası:

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 11 Haziran 2020, 15:53:29 »
Gayet iyi gözüküyor maşallah 🧿

Cobb

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #39 : 12 Haziran 2020, 12:40:31 »
Gayet iyi gözüküyor maşallah 🧿

Teşekkürler dostum. :)

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 14 Haziran 2020, 11:40:16 »
Ekim çok iyi sonuçlanacak gibi görünüyor. Özellikle ön ve orta alandaki sıklık gayet yerinde olmuş. Tepeye de destek amaçlı abartmadan ekilmiş olması pozitif. Hayırlı olsun.

Ben de Serkan Aygın klinikte saç ekimi yaptıracağım ve çok fazla ekim konusuna baktım. Mikromotor kullanılmasına rağmen alımı çok iyi yapıyorlar. Donör çabuk toparlanıyor ve başarı yüzdeleri çok iyi. Hasta memnuniyetleri de çok üstte. Tek anlamadığım şu ön çizgide neden çok belirgin üçgenler yaptıkları. Dümdüz olmasın yapay görünmesin diye çizginin önüne tekli greftler serpiştirildiğini çok gördüm ama bu kadar net üçgenlere pek rastlamadım. Saç uzatınca çok belli olmuyor ama ben saçlarımı ekimden sonra da çok kısa kesmeye devam edeceğim. En azından vertexde de ekim olana kadar. Yapay görünmesinden endişeleniyorum. Serkan Bey ile bu konuyu konuşacağım. Umarım pozitif yaklaşır ve biraz daha düz bir çizgi yapar.

Sizin o üçgenlerle ilgili bir sorunuz oldu mu?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 14 Haziran 2020, 11:50:23 »
Kabukları rahat dökersin 10 gün
Global Moderator

KaNeM

• Full Member
« Yanıtla #42 : 14 Haziran 2020, 12:51:25 »
Ekim çok iyi sonuçlanacak gibi görünüyor. Özellikle ön ve orta alandaki sıklık gayet yerinde olmuş. Tepeye de destek amaçlı abartmadan ekilmiş olması pozitif. Hayırlı olsun.

Ben de Serkan Aygın klinikte saç ekimi yaptıracağım ve çok fazla ekim konusuna baktım. Mikromotor kullanılmasına rağmen alımı çok iyi yapıyorlar. Donör çabuk toparlanıyor ve başarı yüzdeleri çok iyi. Hasta memnuniyetleri de çok üstte. Tek anlamadığım şu ön çizgide neden çok belirgin üçgenler yaptıkları. Dümdüz olmasın yapay görünmesin diye çizginin önüne tekli greftler serpiştirildiğini çok gördüm ama bu kadar net üçgenlere pek rastlamadım. Saç uzatınca çok belli olmuyor ama ben saçlarımı ekimden sonra da çok kısa kesmeye devam edeceğim. En azından vertexde de ekim olana kadar. Yapay görünmesinden endişeleniyorum. Serkan Bey ile bu konuyu konuşacağım. Umarım pozitif yaklaşır ve biraz daha düz bir çizgi yapar.

Bende yapay görüyordum kabukları alınca farkettimki öyle keskin bir görüntü kalmıyor daha doğal duruyor sanki.

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #43 : 14 Haziran 2020, 13:49:37 »
Bende yapay görüyordum kabukları alınca farkettimki öyle keskin bir görüntü kalmıyor daha doğal duruyor sanki.

Saclar uzayinca kesinlikle goze batmiyor. Benim tek soru isaretim bire vurunca iyi gozukmeme ihtimalinin yuksek olmasi.

Sizlerde oyle bir sorun yok.  ;) Ikinizin de son derece iyi sonucu olacak. Benim vertex'de ciddi aciklik var. Guzel ve siklikta bir ekime ulasamazsam saclari bire vurmaya devam edecegim.

Nerse arkadasiminizin konusunu saptirmayayim. Ikinize de tekrar gecmis olsun. Saclariniz cok guzel olacak. Ekimleriniz baslangic icin cok basarili gozukuyor.

Cobb

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #44 : 15 Haziran 2020, 16:25:37 »

Hocam onun sebebinin donör alanı verimli kullanmak olduğunu düşünüyorum. Benim sonuçta ileride tekrar mevcut saçlarım dökülebilir ve ekim gerekebilir. Ön bölgeyi doğallığı bozmayacak, sıklıkta ve görünümde yapıp daha sık ve doğal saç elde etmeye çalışıyorlar diye düşünüyorum. Serkan Aygın'ın ekimlerinin çoğu bu şekilde zaten. Bana iki seçenek sunuldu, arkaya biraz daha az ekilip ön çizgiyi biraz daha önde olabilir diye fakat ben tepeden feragat etmek istemedim ve üçgeni biraz daha geriden yaptılar. Ekim yapılırken de Serkan Hoca tekrar geldi çizgiyi belirlemek için hem Cüneyt bey hem de Serkan bey çizginin gayet iyi olduğunu söylediler. Artık sonucu bekleyip göreceğiz.

Facebook Twitter Instagram