Gönderen Konu: Saçlarım için öneri istiyorum  (Okunma sayısı 1350 defa)

vladimirsam

• Yeni üye
  • *
Saçlarım için öneri istiyorum
« : 01 Haziran 2020, 20:38:58 »
Saçlarımda ön kısımlarda ve arka bölgede son 3 senedir süren saç dökülmem var . Fotoğraflara göre tedavi ya da Ekim önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Fotoğraflar yağlı saç ve ışık altında çekildi.

vladimirsam

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saçlarım için öneri istiyorum
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2020, 20:45:41 »
Farklı görüntüler

vladimirsam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Haziran 2020, 20:49:08 »
Yaşım 27 ve uzun zamandır dökülme var ama son 3 senedir çok yoğun düzeltmek istedim .

Matthews

• Full Member
« Yanıtla #3 : 01 Haziran 2020, 21:50:07 »
Bi dermatoloji uzmanına görünün isterseniz gerekli takviyelerle kurtarılabilir bu saç

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 01 Haziran 2020, 22:06:20 »
Aşırı durum yok gibi, matthews doğru dedi, ne kadar ertele okadar iyi, illa ekim dersen ekim de olur lakin ileride dökülmeler devam ederse kendi daçların gider ekilenler kalor 2.ekim vs gider.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

vladimirsam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2020, 00:56:39 »
Teşekkür ederim

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2020, 16:27:25 »
Benzer bir saç şeklimiz var, ben 26 yaşındayım. Bende de dökülmeler devam ediyor, beklemek berbat bir şey, var olan da öyle.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2020, 16:43:31 »
Aynı benim saçlar.  25te başladı aniden ve 2 sene oldu seyreldi açıldı

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2020, 16:54:11 »
Hocam çok ayıp ediyorsunuz kendinize böyle diyerek.Bin defa söyledim norwood 2 gürsünüz saçınız dökülmeyecek uzun süre dedim konu sahibi ise direk diffuse thinning arada cidden fark var

vladimirsam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 14 Haziran 2020, 10:22:11 »
Valla dostum şöyle bi baktım da senin saçların benim 4 sene önceki halim gibi psikolojik olarak yorulmamak için aynaya bakıp eksiklerini inceleme. Gayet güzel saçların var keyfini çıkar.

oresteia

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2020, 10:52:54 »
Hocam saçlar benim saçların 3-4 yıl önceki haline benziyor şuan saçlarım çok daha kötü durumda 11 Haziranda Asmed'de ekim yaptırdım fotoğraflara bakabilirsin. Sana tavsiyem geç olmadan önlem alman, şu durumda genel seyrelme olduğu için tek çaren finasterid gibi duruyor başlarsan 6 ay içerisinde çok iyi bir sonuç alırsın ve yanları kısa tutarak uzun bir süre saç sıkıntısı çekmezsin diye düşünüyorum. İlacı iyi araştır forumda bir çok insan kullanıyor çok ayrıntılı incemeler var olumlu-olumsuz kafanda netleştir bir karar ver. Kafana takılan soru olursa özelden sorabilirsin.

vladimirsam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 14 Haziran 2020, 18:23:42 »
Dostum öncelikle ekimin hayırlı olsun çok güzel duruyor umarım istediğin sonucu alırsın. Finasteride meselesi de biraz garipmiş yani artık erkek değilim muhabbetine kadar gitmiş konu bu denli bi ilaç büyük sorunlara yol açabilir diye düşünüyorum ama mesela doktor gözetiminde kullanılabilir mi sorusu da geliyor aklıma. Kullanım öncesi test yapılsa ve kullanırsak sorun olup olmayacağını öğrenme durumumuz var mı yoksa tamamen şans meselesi mi yan etki olayı bi fikrin var mı ?

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 14 Haziran 2020, 19:13:46 »
Dostum öncelikle ekimin hayırlı olsun çok güzel duruyor umarım istediğin sonucu alırsın. Finasteride meselesi de biraz garipmiş yani artık erkek değilim muhabbetine kadar gitmiş konu bu denli bi ilaç büyük sorunlara yol açabilir diye düşünüyorum ama mesela doktor gözetiminde kullanılabilir mi sorusu da geliyor aklıma. Kullanım öncesi test yapılsa ve kullanırsak sorun olup olmayacağını öğrenme durumumuz var mı yoksa tamamen şans meselesi mi yan etki olayı bi fikrin var mı ?

Hocam, ekim yaptırmamış ki arkadaş.

oresteia

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 14 Haziran 2020, 19:34:29 »
Bende ilaca başlamadan önce aynı kaygıları taşıyordum fakat 7 ay 10 günü geçmiş durumdayım şuan ve en ufak bir yan etki gördüğümü söyleyemem. Yan etki gördüğünü söyleyenlerin bir çoğunun sorunlarının psikolojik kaynaklı olduğunu düşünüyorum geri kalan bir kısım da ilaçla beraber başka şeylerin birleşiminden yan etki görmüş olabilir(ilerlemiş yaş, aşırı kilo, aşırı sigara, sağlıksız beslenme vb.)
İlaca başladıktan sonra ilk 3 haftalık dönem ilaca alışma süresi bu dönemde kasık ağrısı, menide sıvılaşma, ereksiyon bozukluğu, depresyon gibi etkiler görebilirsin ki ben görmüştüm fakat 3 haftanın sonrasında herhangi bir yan etki yaşamadım ve ilacı kullanmadan önce nasılsam tam olarak öyleyim, ilacı kullandıkça vücut dengeye oturuyor. Bu ilacı kullanan milyonlarca insan var erkeklik gitmiş gibi mevzular gerçek olsaydı emin ol ilaç şuan piyasada olmazdı. Yinede kendini rahatlatmak istersen ilaca başladıktan sonra bir dahiliye uzmanına görünüp düzenli olarak test yaptırabilirsin. Sana tavsiyem 1 kutu kullan ve kutunun bitiminde hala sıkıntı yaşıyorsan direk kes ilacı en net böyle öğrenirsin kafandaki soruları.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 14 Haziran 2020, 19:43:07 »
Bende ilaca başlamadan önce aynı kaygıları taşıyordum fakat 7 ay 10 günü geçmiş durumdayım şuan ve en ufak bir yan etki gördüğümü söyleyemem. Yan etki gördüğünü söyleyenlerin bir çoğunun sorunlarının psikolojik kaynaklı olduğunu düşünüyorum geri kalan bir kısım da ilaçla beraber başka şeylerin birleşiminden yan etki görmüş olabilir(ilerlemiş yaş, aşırı kilo, aşırı sigara, sağlıksız beslenme vb.)
İlaca başladıktan sonra ilk 3 haftalık dönem ilaca alışma süresi bu dönemde kasık ağrısı, menide sıvılaşma, ereksiyon bozukluğu, depresyon gibi etkiler görebilirsin ki ben görmüştüm fakat 3 haftanın sonrasında herhangi bir yan etki yaşamadım ve ilacı kullanmadan önce nasılsam tam olarak öyleyim, ilacı kullandıkça vücut dengeye oturuyor. Bu ilacı kullanan milyonlarca insan var erkeklik gitmiş gibi mevzular gerçek olsaydı emin ol ilaç şuan piyasada olmazdı. Yinede kendini rahatlatmak istersen ilaca başladıktan sonra bir dahiliye uzmanına görünüp düzenli olarak test yaptırabilirsin. Sana tavsiyem 1 kutu kullan ve kutunun bitiminde hala sıkıntı yaşıyorsan direk kes ilacı en net böyle öğrenirsin kafandaki soruları.

7 ayda etkisi ne oldu saçlara hocam

Facebook Twitter Instagram