Gönderen Konu: Finasteride Jel  (Okunma sayısı 10756 defa)

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasteride Jel
« Yanıtla #15 : 01 Haziran 2020, 22:59:02 »
Ilhan hocaya fazla katılmıyorum fazla ekim bilgisi olduğunu da sanmıyorum dht yi finasterid baskiliyor doğru ancak herkes de hormon oranı dolayısıyla dht oranı aynı degil kullandığın miktara göre herkes de aynı yan etkiyi yapmıyor prostat olan herkes bu ilacı alıyor ve cinsel hayatımı bitiyor zaten ilhan hoca yaptığı ekimleri de görüyoruz nekroz vakası en çok ondan çıkıyor vede sac kurutmayla saçı kurutmasi ilk yıkamadan sonra falan hiç bir ekimci doktor bunu tavsiye etmezken üstelik finasterid belli bir oranda alınırsa herkes de aynı yan etkiyi yapacağını sanmıyorum 0.5 g önceden alıyordum herhangi bir sorunum yoktu sonra bıraktım ve ekime girdim şimdi yeniden başlıcam yan etki görürsem bırakırım yoksa devam edicem

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 01 Haziran 2020, 23:03:31 »
Ilhan hocaya fazla katılmıyorum fazla ekim bilgisi olduğunu da sanmıyorum dht yi finasterid baskiliyor doğru ancak herkes de hormon oranı dolayısıyla dht oranı aynı degil kullandığın miktara göre herkes de aynı yan etkiyi yapmıyor prostat olan herkes bu ilacı alıyor ve cinsel hayatımı bitiyor zaten ilhan hoca yaptığı ekimleri de görüyoruz nekroz vakası en çok ondan çıkıyor vede sac kurutmayla saçı kurutmasi ilk yıkamadan sonra falan hiç bir ekimci doktor bunu tavsiye etmezken üstelik finasterid belli bir oranda alınırsa herkes de aynı yan etkiyi yapacağını sanmıyorum 0.5 g önceden alıyordum herhangi bir sorunum yoktu sonra bıraktım ve ekime girdim şimdi yeniden başlıcam yan etki görürsem bırakırım yoksa devam edicem
İlhan Hoca ve ekim bilgisi? İddialısın dostum, adamın yeni yazılarında anlatmış zarar ziyanı. Kesni sitesinde ki yazı eski, hoca değiştirmiş görüşünü.
Bu neye benzer: Adam Alman ekolü araba alır memlekete gelir, çıkar aradan biri bu araba olmamış yapamamışlar der.. O kadar mühendislik,tasarım, üretim çöp, koca almanlar yapamadı bi adam anladı.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2020, 23:18:16 Gönderen: KaiserSS »
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 01 Haziran 2020, 23:16:56 »
yeni bi şampuan çıkmış :)   

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 01 Haziran 2020, 23:18:52 »
yeni bi şampuan çıkmış :)
Kıvırcıkmı çıkartıyormuş1🤣
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 01 Haziran 2020, 23:25:59 »

Finasteride hangi oranda alınırsa yanetki yapmaz mış?

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 02 Haziran 2020, 00:46:55 »

Slocer baskan  yan etkisi sifir takviye bi ilac onerirmisin
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2020, 09:05:56 Gönderen: Harunnnn »

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 02 Haziran 2020, 02:08:08 »
Hangi oranda yan etki degil herkes deki hormon seviyesi farklı dolayısıyla dht oranı da farklı proscar prostat ilacı ve 5 mg doğru mu adamlar bunu 5 mg olarak belli bir dönem içiyor bu ilacı kullananların hepsindede yan etki mi oluyor ?

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 02 Haziran 2020, 02:12:18 »
İlhan Hoca ve ekim bilgisi? İddialısın dostum, adamın yeni yazılarında anlatmış zarar ziyanı. Kesni sitesinde ki yazı eski, hoca değiştirmiş görüşünü.
Bu neye benzer: Adam Alman ekolü araba alır memlekete gelir, çıkar aradan biri bu araba olmamış yapamamışlar der.. O kadar mühendislik,tasarım, üretim çöp, koca almanlar yapamadı bi adam anladı.
Üstadım adam daha ilk yıkamada saçı sac kurutma ile kurutuyor  koray hoca 6 ay kullanmayın diyor diğer hocalar da ilk 1 bir ay kesinlikle önermiyor hepsi haksız da tek ilhan hoca mi haklı ben başarılı bulmuyorum ki youtube kanalında bile onlarca eleştiri var kendisine bu forumda keza kaç nekroz vakası varsa neredeyse yarisi ilhan hocanın. finasterid in yan etkisi yok diyemeyiz ben böyle bir sey de idda etmiyorum ama herkes de yan etki aynı gösterir mi tabikide göstermez göstermiyor da

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 02 Haziran 2020, 02:18:58 »
Yanlış anlaşılmada olmasın kimseye akıl vermek vs niyetim degil burdaki herkes en az benim kadar konuya hakim ben sadece kendi görüşümü belirttim

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 02 Haziran 2020, 03:55:57 »
Ben hic yan etkisini gormedim hala da kullaniyorum ve onumuzdeki birkac yil da kullanacagim boyle devam ederse
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 02 Haziran 2020, 08:44:35 »
Üstadım adam daha ilk yıkamada saçı sac kurutma ile kurutuyor  koray hoca 6 ay kullanmayın diyor diğer hocalar da ilk 1 bir ay kesinlikle önermiyor hepsi haksız da tek ilhan hoca mi haklı ben başarılı bulmuyorum ki youtube kanalında bile onlarca eleştiri var kendisine bu forumda keza kaç nekroz vakası varsa neredeyse yarisi ilhan hocanın. finasterid in yan etkisi yok diyemeyiz ben böyle bir sey de idda etmiyorum ama herkes de yan etki aynı gösterir mi tabikide göstermez göstermiyor da
Bu işin kitabı varda Koray Hocamı yazmış haberimiz olmadı, ilhan hoca messleği mi bıraktı, her ekimcinin kötü ekimi var , ilaçta yan etki herkeste aynı olmaz , ama sen keskin köşelerle resmettin.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 02 Haziran 2020, 09:42:56 »
İlhan hoca bu işi bilmiyor demek foruma ve bize yakışmaz adam senelerini vermiş bir doktor olumsuz da düşünülse saygılı olmak bize yakışan.

Finasterid jel e gelince çalışma mekanızması kana karışıp kandaki dht seviyesini düşürmesi şeklinde
İster yut ister koluna sür ister saçına deri emip kana karışması gerek. Kısaca yan etki görecek biriysen umarım değilsindir farkeden bir şey olmaz. Piskolojik açıdan daha güvende hisettirir belki ayrı konu bu da önemli fin konusunda.

Tabi jel den kasıt içersinde farklı bileşenler olabilir daha etkili ya da daha az etkili.
Global Moderator

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 02 Haziran 2020, 14:12:50 »
Bu işin kitabı varda Koray Hocamı yazmış haberimiz olmadı, ilhan hoca messleği mi bıraktı, her ekimcinin kötü ekimi var , ilaçta yan etki herkeste aynı olmaz , ama sen keskin köşelerle resmettin.
tabiki koray hoca kitabını yazmadı ancak ılk sac ekımını turkıyeye getırenler arasında ve turkıye de ılk uc te oldugu kesın ve sadece koray hocada degıl dıger doktorlarda aynı seyi soyluyor ılhan hoca bılmıyor demek bıraz sert oldu haklısınız ancak  ben sahsen ekımlerını begenmıyorum her hocanın kotu ekımını var dogru fakat kotu ekımı fazla olan hocalar sıralamada gerıye duser ekım basarı oranlaması da dıyebılırız buna.ayrıca ekımden sonrakı verdıgı tavsıyelerınde dıger genel olarak hocaların tavsıyelerıne zıt oldugunu gozlemledım 

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 02 Haziran 2020, 15:49:33 »
tabiki koray hoca kitabını yazmadı ancak ılk sac ekımını turkıyeye getırenler arasında ve turkıye de ılk uc te oldugu kesın ve sadece koray hocada degıl dıger doktorlarda aynı seyi soyluyor ılhan hoca bılmıyor demek bıraz sert oldu haklısınız ancak  ben sahsen ekımlerını begenmıyorum her hocanın kotu ekımını var dogru fakat kotu ekımı fazla olan hocalar sıralamada gerıye duser ekım basarı oranlaması da dıyebılırız buna.ayrıca ekımden sonrakı verdıgı tavsıyelerınde dıger genel olarak hocaların tavsıyelerıne zıt oldugunu gozlemledım
Siz kullanmak istiyormusunuz, yorum yapıldı, top sizde.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 02 Haziran 2020, 16:54:53 »
Siz kullanmak istiyormusunuz, yorum yapıldı, top sizde.
bu gun basladım ben kullanmaya bır ay sonra yenıden surec hakkında bılgı verırım üstadım :)

Facebook Twitter Instagram