Gönderen Konu: Arkadaşlar Son durum bu bakabilir misiniz  (Okunma sayısı 10622 defa)

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşlar Son durum bu bakabilir misiniz
« Yanıtla #31 : 04 Haziran 2020, 19:44:10 »
kral madem bakmayacaksın bari burdan yazayım. kimseyi dinleme. direkt finasteride tedavisine başla. minoxu da azaltarak bırak bir an önce. tepen tam finasteridlik.

propecia ve proscar diye iki tane ilaç var. bunların etken maddesi finasteride

ayda 200 lira veririm hap kesmekle uğraşmam diyosan propecia

bi kutu ile 6 ay geçiririm hem de fiyatı ucuz dersen proscar

proscarı hap kırıcı ile 4'e bölerek kullanman gerek çünkü kendi başına 5mg overkill bir durum olur.

ve son olarak işin sırrı sabır. en kralı bile 4-6 ayda olumlu sonuç alıyor. sabrederek her gün kullanmanız gerekecek. yan etki de olmazsa uzun yıllar sizi ekime ihtiyacınız olmadan götürür.

ek olarak dermastamp olayını araştırmanızı öneririm. bu konuda benim başlığıma bakabilirsin.

elinizde kalan saçları en gerçekçi hatta tek gerçekçi tedavi yöntemi olan finasterid ile güçlendirmeye bakın. sonra pişman olmayın.

geçmiş olsun.

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 04 Haziran 2020, 20:09:04 »
kral madem bakmayacaksın bari burdan yazayım. kimseyi dinleme. direkt finasteride tedavisine başla. minoxu da azaltarak bırak bir an önce. tepen tam finasteridlik.

proscarı hap kırıcı ile 4'e bölerek kullanman gerek çünkü kendi başına 5mg overkill bir durum olur.

ve son olarak işin sırrı sabır. en kralı bile 4-6 ayda olumlu sonuç alıyor. sabrederek her gün kullanmanız gerekecek. yan etki de olmazsa uzun yıllar sizi ekime ihtiyacınız olmadan götürür.

ek olarak dermastamp olayını araştırmanızı öneririm. bu konuda benim başlığıma bakabilirsin.

elinizde kalan saçları en gerçekçi hatta tek gerçekçi tedavi yöntemi olan finasterid ile güçlendirmeye bakın. sonra pişman olmayın.

geçmiş olsun.
+100

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #33 : 04 Haziran 2020, 20:47:22 »

geçmiş olsun.
Öncelikle tesekkur ediyorum hocam finasin etkilerinden korkuyorum açıksası ama cok etkili bir tedavi oldugunu biliyorum onun icin doktora gidicem bu tedaviyi konusacam doktor kontrolunde kullanmak istiyorum Birde dusuk dozda kullanmak yan etkiyi azaltiyor mu

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 04 Haziran 2020, 21:17:07 »
Öncelikle tesekkur ediyorum hocam finasin etkilerinden korkuyorum açıksası ama cok etkili bir tedavi oldugunu biliyorum onun icin doktora gidicem bu tedaviyi konusacam doktor kontrolunde kullanmak istiyorum Birde dusuk dozda kullanmak yan etkiyi azaltiyor mu

yan etki oldukça ender bir durum. fda onaylı bir ilaç her türlü şans vermeye değer. burdaki tuzu kuru arkadaşlardan ziyade bunu kullanan ve tecrübesini bizlerle paylaşan arkadaşlarla irtibata geçmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. aksi takdirde zaman aleyhinize işliyor.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2020, 21:44:43 Gönderen: kelsea the punisher »

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 04 Haziran 2020, 22:08:40 »
Yan etki man etki yok hayatin bize yaptigi en agir yan etki kellik zaten korkma

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #36 : 04 Haziran 2020, 23:13:22 »
 Taktik maktik yok bam bam bam  :-*

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #37 : 10 Haziran 2020, 21:26:56 »
yan etki oldukça ender bir durum. fda onaylı bir ilaç her türlü şans vermeye değer. burdaki tuzu kuru arkadaşlardan ziyade bunu kullanan ve tecrübesini bizlerle paylaşan arkadaşlarla irtibata geçmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. aksi takdirde zaman aleyhinize işliyor.
Yan etki man etki yok hayatin bize yaptigi en agir yan etki kellik zaten korkma
Arkadaslar sacimi kestirdim ama dayanamayip 3 numara yapamadim boyle kullanmayi seviyorum  son durumu atayim hala doktora gitmedim ama bir arkadas aracigi ile doktora fotolarimi attim dermarooler ve procapil ile tepe bolgesinin toplayacagini soyledi finasterid sordugumda suan icin cok erken dedi

Eun-Wo

• Full Member
« Yanıtla #38 : 10 Haziran 2020, 23:00:18 »
Arkadaslar sacimi kestirdim ama dayanamayip 3 numara yapamadim boyle kullanmayi seviyorum  son durumu atayim hala doktora gitmedim ama bir arkadas aracigi ile doktora fotolarimi attim dermarooler ve procapil ile tepe bolgesinin toplayacagini soyledi finasterid sordugumda suan icin cok erken dedi
Doktor diyorsa kullan.Sonuçları bekliyoruz.
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 11 Haziran 2020, 00:10:48 »
Hocam bugun zeytinyagi tedavisine basladim sinava kadar son durum bu önlerim bu sekilde önleri bu saclari koruyup vertexte sac cikisi saglamak mümkün mü acava yoksa eninde sonunda bu saclar gidicek mi suan 21 yasim 25 yasina kadar filan korumam mümkün mü

zeytinyağı faydalı ama her gün yapmak zahmetli değilmi kardeşim yani sür sür nereye kadar :)

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #40 : 11 Haziran 2020, 00:57:43 »
zeytinyağı faydalı ama her gün yapmak zahmetli değilmi kardeşim yani sür sür nereye kadar :)
3 gunde bir yapiyorum hocam kendi doğal zeytinyagimizdan bakalim saclari beslesin yeter cok sey beklemiyorum zaten

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #41 : 11 Haziran 2020, 01:06:56 »
3 gunde bir yapiyorum hocam kendi doğal zeytinyagimizdan bakalim saclari beslesin yeter cok sey beklemiyorum zaten

Zetinyağı saçlara parlaklık verir ama genetik dökülme de çok fazla bir fayda katmaz size. Sizin yaşlarınızda bende böyle bir uygulama yapmıştım hatrı sayılır bir süre. Ben yerinizde olsam sınav öncesi herhangi bir takviye kullanmazdım. Procapil kullandığım dönemde bende baş ağrısı yapmıştı. Finasterid içinde doktorunuz doğru söylemiş kullanmanız için erken. Zaten sanırım sınavınıza az kaldı kafanızdan bir süre saç dökülmesini kaldırın bir anda saçlarınız dökülmez yada çok ilerlemez korkmayın. Daha sonra rahat kafayla araştırırsınız saç dökülme tedavilerini.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 11 Haziran 2020, 04:03:24 »
şu an için erken mi?

lol

memlekette ne yaman doktorlar yetişiyormuş.

demek şu an için erken he?!

ne zaman tam zamanı olacak peki? nw7 olunca mı?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #43 : 11 Haziran 2020, 06:04:14 »
şu an için erken mi?

lol

memlekette ne yaman doktorlar yetişiyormuş.

demek şu an için erken he?!

ne zaman tam zamanı olacak peki? nw7 olunca mı?

Saçların dökülmesi hayatın sonu değil. Eğer erken dökülen ve nw7 potansiyeli olan birisinin tedavileri bırakıp mümkünse saç ekim şansını değerlendirmesi gerekir. 25 yaşında dutasterid kullanan birisine bunu anlatmak zaten başlı başına anlamsız ama herkesin hayat planlarını sizin gibi yapmadığını anlamanız gerekir. Wikipedia'da finasterid için; "Ergenlik dönemi sekonder seks karakterlerinin tam olarak oturması ile erkekte son bulmaktadır. Ancak sekonder seks karakterlerinin tam olarak oturması bazen 18 yaşını fazlası ile aşmakta ve 20 hatta 25 yaşına kadar süren bir zamana yayılmaktadır. Sakal ve bıyığın tam bir biçimde gür olarak çıkması, sesin tam olarak erkeksi ton alması, kas ve yağ kitlesinin tam olarak gelişmesi bazen uzun zamanlar almaktadır. Bu yüzden ergenlik dönemi takvim yaşından ziyade organik yaşla alakalı olan hormonal ve biyokimyasal bir süreçtir. Ne zaman biteceği kişiden kişiye farklılık gösterir. Kimi insanda 18 yaşında sona ererken kimi insanda 25 yaşına kadar sürebilir ergenliğin bitişi." KAYNAK yazmaktadır. Bu yaş aralığının üstündeki insanlar bile 1 sene finasterid kullanımını yanetkilerinden dolayı düşünürken 20 yaşındaki konu sahibine "yanetki ender biri durum" demek ne kadar doğrudur? Konu sahibi şuan 20 yaşında size göre ne kaç yıl finasterid kullanmalı? Eğer sizin böyle bir anlayışınız vardıysa neden 20 yaşınızda bu tarz takviyeler kullanıp saçlarınızın dökülmesini beklediniz? Bu ilaçlar uzun yıllardır var ve saç için oluşturduğu etkileri de uzun yıllardır biliniyor. Bir de finasteridin bizzat benim kullandığım bazı dönemlerde hafıza bulanıklığı yaptığını biliyorum ve konu sahibi de sınav arifesinde olduğunu söylüyor. Oldu ki böyle bir durum yaşadı, bunun vebalini kim ödeyecek! İnsanların hayatının ilerleyen dönemlerini etkileyecebilecek bir ihtimalinde olduğunu kavramanız gerekir. Birde insanların herhangi bir hastalığı var mı? Bu tarz takviyeleri kullanabilir mi? Bunları bilmeden kafanıza göre insanlara çok basit bir şekilde kendiniz kullandığınız için prostat ilacı öneriyorsunuz.

Bu tarz takviyeleri bahsedilen yaş aralığında, kendi insiyatifinde, yanetkilerini bilerek kullanan üyeleri tenzih ediyorum. İnsanların kendi hayatıdır, kendi kararıdır. Ama yanetkilerinin kalıcı olabileceği, yurt dışında bazı ülkelerde reçetesiz bile alınamayan prostat ilacını burada doktor olmadan kullan demek bana göre gerçekten çok yanlış. Forum da zaten bu takviyelerle ilgili konular mevcut. Yardımcı olmak, iyi niyet anlaşılabilir bir durum ama bunu da karşınızdaki insanlar üzerinden empati kurarak yapmanın daha doğru olduğunu düşünüyorum.

Sürekli kendimi tekrar etmeyi sevmiyorum benim bu konuda düşencelerim bunlar. Ayrıca bir daha benim attığım iletileri alıntılamadan bana verilen cevaplara da ileti atmam. Bu cevap veremediğim için değil. Ben yaşı kaç olursa olsun bana gösterilen saygı kadar karşımdakine saygı gösteririm. Umarım bu sefer anlatabilmişimdir...

Konu sahibinin konusunu gereksiz yere meşgul ettiysem ayrıca kendisinden özür dilerim.

Edit: Cahile söz anlatmak, deveye hendek atlatmaktan güçtür.
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2020, 23:13:02 Gönderen: onizuka eikichi »
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 11 Haziran 2020, 16:37:42 »
nw7 birinin saç ekimiyle kurtulması nasıl mümkün olabilir ben neler okuyorum bu forumda aman allahım. bi yaşıma daha giriyorum her gün. kendini tekrar etme zaten bilader kopyala yapıştır yapıp millete anksiyete vermek dışında bir şey yapmıyorsun zaten.

Facebook Twitter Instagram