Gönderen Konu: Arkadaşlar Son durum bu bakabilir misiniz  (Okunma sayısı 10613 defa)

Brabber987

• Full Member
Ynt: Arkadaşlar Son durum bu bakabilir misiniz
« Yanıtla #15 : 31 Mayıs 2020, 12:07:10 »
Kafana göre ilaç alma, hekime danış öyle al. Gençsin, bilmediğin hiç bir ilacı bünyene sokma, herkes üst çizgiden yorum yapıyor, al, kullan vs.
Öyle olmaz arkadaşlar, hastayı görmeden ilaç tavsiyesi yanlış. Öyle yapar böyle gider değil konu. Saç çok önemli de, kalp ve diğerleri önemsizmi??
Bak dostum önce sınavları hallet, sana arkadaş tavsiyesi, görün bir dermatoloğa, tahlil iste sonra neyse o.
Saç dökülmesini doğum kontrol ikaçları iyi geliyor desek kullanılıcak moddayız iyi değil.
Hocam bu sinava kadar önerebilceginiz doğal tedaviler var mi

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 31 Mayıs 2020, 12:12:48 »
Hocam 29undan sonra bir doktora gidip tekrardan basliyacagim annemler sürekli zeytinyagi surelim diyorlar var midir bir yararı
Kısmen varsada sonuçta yağ uzun süre iyi değil, köklerin nefes almasını engeller.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 31 Mayıs 2020, 13:26:34 »
Miracle losyonu bende duydum hocam lakin yurdisindan temin ediliyormus diye biraktim turkiyeden kendim temin edebilir miyim

Hayır, yurtdışı ile bir alakası yok.

Eczaneden alacağın aldactone, diane35, dekort ampul ü alkol bazlı bir losyonda eritip, süzüp kullanacaksın. Ama antiandrojenik bir losyon olacağı için, cinsel yanetkiler vs olma olasılığı var tabi.
Detaylı yapılışı ile ilgili tarif bulursun nette.

Önce sınavını hallet sen.

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #18 : 01 Haziran 2020, 01:55:07 »
Hayır, yurtdışı ile bir alakası yok.

Eczaneden alacağın aldactone, diane35, dekort ampul ü alkol bazlı bir losyonda eritip, süzüp kullanacaksın. Ama antiandrojenik bir losyon olacağı için, cinsel yanetkiler vs olma olasılığı var tabi.
Detaylı yapılışı ile ilgili tarif bulursun nette.

Önce sınavını hallet sen.
Dermastamp kullansam yarari olur mu hocam tek basina

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #19 : 01 Haziran 2020, 02:21:42 »
Birde arkadaslar saclarim cok yagli bu dokulmeyi hizlandirir mi yarm günde yaglaniyor saç

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 01 Haziran 2020, 08:54:38 »
Nefes alamayan kökler zamanla gidebilir önleyici bir destek lazım.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 01 Haziran 2020, 09:55:06 »
Dermastamp kullansam yarari olur mu hocam tek basina

Olabilir tabi. Haa ne kadar işe yarar yaramaz bilemeyiz tabi.

Paylaştığım linkte, tedaviler ile birlikte dermaroller, dermastamp veya dermapen uygulamalarının faydalarını gösteren bir çok kullanıcı deneyimine ait derli toplu bir çalışma var. Hazırlayan arkadaş cennetlik.

Detaylı incelerseniz uzakdoğulu bir vatandaş sadece dermaroller ile muazzam gelişme göstermiş.

Daha önce forumda paylaşılmış mıydı bu link bilmiyorum ama tüm arksadaşların incelemesinde fayda var bence. Hala ara ara girer tekrar okurum.

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #22 : 01 Haziran 2020, 19:23:50 »
Olabilir tabi. Haa ne kadar işe yarar yaramaz bilemeyiz tabi.

Paylaştığım linkte, tedaviler ile birlikte dermaroller, dermastamp veya dermapen uygulamalarının faydalarını gösteren bir çok kullanıcı deneyimine ait derli toplu bir çalışma var. Hazırlayan arkadaş cennetlik.

Detaylı incelerseniz uzakdoğulu bir vatandaş sadece dermaroller ile muazzam gelişme göstermiş.

Daha önce forumda paylaşılmış mıydı bu link bilmiyorum ama tüm arksadaşların incelemesinde fayda var bence. Hala ara ara girer tekrar okurum.
Nefes alamayan kökler zamanla gidebilir önleyici bir destek lazım.
Hocamlarim ben bide saclari kestircem önleri birakiyorum genelde 3 numara yapmadim suana kadar 3 numara yaparsam saclar cikmicsk gibi geliyor sizce  3 numara yapayim mi

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 01 Haziran 2020, 22:21:27 »
3 numara kestirmenin tek avantajı, minoxil vs gibi topikal bir etken kullanırken saç derisine uygulamanın, yedirmenin kolay olması.

Onun için de belli bir kısalık yeterli bence.

Ben bu karantina sürecinde makine ile sıfırladım. Sonra bir baktım ki, aynı kalınlıktaki bazı kıllar uzamaya devam ederken, kimisi biraz daha yavaş, bazısı isr hiç uzamadı. Tabi brnim dökülmem ilerlemiş bir dökülme denebilir. Sizde öyle olur mu bilmiyorum.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 01 Haziran 2020, 22:24:02 »

Hocamlarim ben bide saclari kestircem önleri birakiyorum genelde 3 numara yapmadim suana kadar 3 numara yaparsam saclar cikmicsk gibi geliyor sizce  3 numara yapayim mi
[/quote]
Kestir dostum, kök ölmemişse yine çıkar.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #25 : 04 Haziran 2020, 14:05:03 »

3 numara kestirmenin tek avantajı, minoxil vs gibi topikal bir etken kullanırken saç derisine uygulamanın, yedirmenin kolay olması.

Onun için de belli bir kısalık yeterli bence.

Ben bu karantina sürecinde makine ile sıfırladım. Sonra bir baktım ki, aynı kalınlıktaki bazı kıllar uzamaya devam ederken, kimisi biraz daha yavaş, bazısı isr hiç uzamadı. Tabi brnim dökülmem ilerlemiş bir dökülme denebilir. Sizde öyle olur mu bilmiyorum.

Kestir dostum, kök ölmemişse yine çıkar.
Hocam bugun zeytinyagi tedavisine basladim sinava kadar son durum bu önlerim bu sekilde önleri bu saclari koruyup vertexte sac cikisi saglamak mümkün mü acava yoksa eninde sonunda bu saclar gidicek mi suan 21 yasim 25 yasina kadar filan korumam mümkün mü

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 04 Haziran 2020, 14:15:11 »
çok yanlış sulardasın kardeşim..
...
..
.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 04 Haziran 2020, 14:20:44 »
Dostum saçların aşırı yıpranmış ve ince duruyo bence 3 4 numara yap saçların uzarken uygula ne uygulayacaksan zaten yaz önümüz rahat edersin hem saç derin hava alır böyle dökülme daha fazla olur zannımca.

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #28 : 04 Haziran 2020, 14:49:26 »
çok yanlış sulardasın kardeşim..
...
..
.
Neden hocam yanlis tedavi mi

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #29 : 04 Haziran 2020, 14:50:43 »
Dostum saçların aşırı yıpranmış ve ince duruyo bence 3 4 numara yap saçların uzarken uygula ne uygulayacaksan zaten yaz önümüz rahat edersin hem saç derin hava alır böyle dökülme daha fazla olur zannımca.
Düsünüyorum hocam ama önler bidaha boyle cikmaz diye korkuyorum çok

Facebook Twitter Instagram