Gönderen Konu: Saçımın stresten dökülmüş olma ihtimali var mı? Yoksa genetik mi?  (Okunma sayısı 6221 defa)

DavyJones

• Hero Member
Valla kısa saç her zaman iyidir kazıtırsan iyi veya kötü bir etkisi olacağını düşünmüyorum ha ama egzama veya sivilce tarzı sıkıntıların varsa bir tık daha rahatlatmış olursun kafanı bence kazıma 2-3 numara felan yap yapacaksan. Çünkü bebek saçlarını komple kayıp edebilirsin yani böyle bir söylenti var bilmem doğrudur bilmem yanlış karar senin.

Hocam yok yani alnım açık gezmektense kel gezmek daha iyi değil mi? Saçım uzunken yani bundan biraz daha uzunken tipim eh işte oluyordu ama 2 3ken baya kötü diyorlardı. Fakat saçım döküldü şuan 2 3 daha iyi durmaz mı?

nickmickyok

• Sr. Member
Hocam yok yani alnım açık gezmektense kel gezmek daha iyi değil mi? Saçım uzunken yani bundan biraz daha uzunken tipim eh işte oluyordu ama 2 3ken baya kötü diyorlardı. Fakat saçım döküldü şuan 2 3 daha iyi durmaz mı?
Hatan burda işte kardeş kimse için yaşama kendin için yaşa nasıl diliyorsan öyle saçını kestir bak sakalın falan var en azından senin 3 numara artı yüz şekline göre kirli bir sakal on numara olur sana biraderim tabi tercih senin uzatıp wax falan kullanırsanda gider çünkü saçların kalın telli öyle bir avantajın var.

DavyJones

• Hero Member
Hatan burda işte kardeş kimse için yaşama kendin için yaşa nasıl diliyorsan öyle saçını kestir bak sakalın falan var en azından senin 3 numara artı yüz şekline göre kirli bir sakal on numara olur sana biraderim tabi tercih senin uzatıp wax falan kullanırsanda gider çünkü saçların kalın telli öyle bir avantajın var.
hocam peki ekim işine girmeyim mi?
kendimi saçlı daha çok beğeniyorum

nickmickyok

• Sr. Member
hocam peki ekim işine girmeyim mi?
kendimi saçlı daha çok beğeniyorum
Valla ekim işinde pek bilgim yok yanlış yönlendirmiyeyim ama var olan saçların zarar görebilir iyi bir yer seç ektireceksende. Ama bence ekimlik değil senin saçlar uzat tara mis gibi madem.

DavyJones

• Hero Member
Valla ekim işinde pek bilgim yok yanlış yönlendirmiyeyim ama var olan saçların zarar görebilir iyi bir yer seç ektireceksende. Ama bence ekimlik değil senin saçlar uzat tara mis gibi madem.
Biraz daha uzasa kamufle olur mu? 2 ay önce 4e vurdum, allak pullak olmuştu saçım. Tam kamufle edememeye başlamıştım, belki saç tıraşım kötüdür adam gibi çıksın bakarız deyip vurdum makineye.

Gregor59

• Hero Member
Dostum sende de benim gibi psikolojik probleme dönüşmüş on çizgi gerilemesi. Donanimhaberde de konunu gördüm tesadüfen, başlığı okurken sen olduğunu tahmin ettim.

Bizim için artık ekimden başka çare yok. Insanlar bakınca sac görüyorlar bizde ve abartıyoruz Sanıyorlar

Ama on çizgi olmadan saca ne şekil veriliyor ne de doğal bırakılıyor. Ben de artık 3 numara yapip hayata devam etmeyi düşünüyorum

Son 2 yıldır ciddi manada ruh sağlığım bozuldu. Biraz hayata geri dönmek için 3 yapip geçeceğim.

Ektirene kadar çaremiz yok yavaş yavaş kel kalacagiz

Eun-Wo

• Full Member
Dostum sende de benim gibi psikolojik probleme dönüşmüş on çizgi gerilemesi. Donanimhaberde de konunu gördüm tesadüfen, başlığı okurken sen olduğunu tahmin ettim.

Bizim için artık ekimden başka çare yok. Insanlar bakınca sac görüyorlar bizde ve abartıyoruz Sanıyorlar

Ama on çizgi olmadan saca ne şekil veriliyor ne de doğal bırakılıyor. Ben de artık 3 numara yapip hayata devam etmeyi düşünüyorum

Son 2 yıldır ciddi manada ruh sağlığım bozuldu. Biraz hayata geri dönmek için 3 yapip geçeceğim.

Ektirene kadar çaremiz yok yavaş yavaş kel kalacagiz
Yanlış yönlendirme insanları dostum. Saçlarını koruyan onca insan var. Ekim kesin çözüm değil özellikle 20'li yaşlarda hiç değil zaten dökülme devam ediyor, üstelik ekilen saçlarda dökülebiliyor.
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hocam sıfıra vursam daha iyi değil mi?

Bu saça ekim mi yapılır aklın alıyor mu? Orman gibi saçın var dalga mı geçiyorsun?
Ekimden ziyade psikolojik bir destek al gereksiz yere takıntı haline getirmişsin
Global Moderator

Eun-Wo

• Full Member
Bu saça ekim mi yapılır aklın alıyor mu? Orman gibi saçın var dalga mı geçiyorsun?
Ekimden ziyade psikolojik bir destek al gereksiz yere takıntı haline getirmişsin
Bence bu saç açılıyor doğru ama abartılacak kadar fazla değil gibi.
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak

Gregor59

• Hero Member
Bir sac bir defa acilmissa kel kalacaktir durmaz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bence bu saç açılıyor doğru ama abartılacak kadar fazla değil gibi.

açılıyor olabilir ufak ufak başlamıs evet ama ekım anlamında daha çok yolu var
Global Moderator

Gregor59

• Hero Member
Dostum peki saçının hiç düz çizgi olduğu hali fotosu var mı? Bu resimler biraz aldatıcı gözüküyor olduğundan daha açık gibi duruyor olabilir

DavyJones

• Hero Member
açılıyor olabilir ufak ufak başlamıs evet ama ekım anlamında daha çok yolu var
Hani saçımda sorun yoktu

eniyikelölükel

• Yeni üye
  • *
Hani saçımda sorun yoktu
Gerçek misin sen yoksa çizgi film kahramanı gibi bişey misin

DavyJones

• Hero Member
Gerçek misin sen yoksa çizgi film kahramanı gibi bişey misin