Gönderen Konu: bu saça ekim mi protez mi  (Okunma sayısı 1688 defa)

denixex

• Full Member
bu saça ekim mi protez mi
« : 28 Mayıs 2020, 23:53:18 »
yaş 25 hala dökülme devam ediyor , ne yapsam bilmiyorum  :(

şimdi ektirsem yine dökülüyor geri kalan saçlarda gidecek belli , ilaç kullanmakta istemiyorum finastaride falan , protez yaptırsam oda çok meşakatli geliyor masraflı ve uğraşması falan , bu halimlede 50 yaşındaki amcalar gibi oluyor ne yapsam bilemedim forumdaşlar

https://hizliresim.com/CsAdQU

https://i.hizliresim.com/p2q56r.jpg

KaiserSS

• Hero Member
Ynt: bu saça ekim mi protez mi
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2020, 23:56:35 »
Donör resimide paylaşırsan görelim, tepeden de resim atarsan iyi olur. Ekim durum yorumu yapılır.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

denixex

• Full Member
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2020, 00:01:24 »
Donör resimide paylaşırsan görelim, tepeden de resim atarsan iyi olur. Ekim durum yorumu yapılır.

hocam arka kısım donör bölge iyi ama önler felaket kötü saç ektirsem bile istediğim sıklık olmayacak gibi               donör bölge böyle hocam https://i.hizliresim.com/p2q56r.jpg

sadece kafada saç telleri olacak gibi hissediyorum :D

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2020, 00:03:53 »
tabiki ekim.  protez asla düşünme pişman olursun .  iyi bir ekimle güzel olur bu saç.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2020, 00:05:13 »
Donör kaliteli, tel kalın,istediğin sonuca ulaşırsın kanaatindeyim,herhangi bir merleze gidip bilgi aldınızmı ve analiz yapıldımı?
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

denixex

• Full Member
« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2020, 00:09:00 »
Donör kaliteli, tel kalın,istediğin sonuca ulaşırsın kanaatindeyim,herhangi bir merleze gidip bilgi aldınızmı ve analiz yapıldımı?

aldım hocam şahin hocayla görüştüm ekim yapılır ama dökülme devam ediyor sonra bir ekim daha yapılır dedi , o yüzden kararsız kaldım bende , birde ben ön çizgiyi çok öne getirmek istiyorum düz olsun ful dolsun şakaklar önler istiyorum ama o seviye olmaz sanırım ekimle

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Mayıs 2020, 00:09:06 »
Ekim

denixex

• Full Member
« Yanıtla #7 : 29 Mayıs 2020, 00:09:57 »
tabiki ekim.  protez asla düşünme pişman olursun .  iyi bir ekimle güzel olur bu saç.

hocam ön bölgedeki saçlar iyice inceldi saç gibi değilde tüy gibi sanki , koptu kopacak çok güçsüzler yakında gidecekler belli , ekim yaptırıncada istediğim ön çizgi ve doluluk olmayacak diye korkuyorum

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 29 Mayıs 2020, 00:14:16 »
aldım hocam şahin hocayla görüştüm ekim yapılır ama dökülme devam ediyor sonra bir ekim daha yapılır dedi , o yüzden kararsız kaldım bende , birde ben ön çizgiyi çok öne getirmek istiyorum düz olsun ful dolsun şakaklar önler istiyorum ama o seviye olmaz sanırım ekimle
Hocanın sonuçları fena değil, ikinci bir ekime ihtiyaç olacaksa ona göre donör alımı yapılır, donör durumun ikğnci ekimide sağlam sayıyla kurtarırsa ekim sık olabilir. Planlama yapılması gerekir
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

denixex

• Full Member
« Yanıtla #9 : 29 Mayıs 2020, 00:15:55 »
Hocanın sonuçları fena değil, ikinci bir ekime ihtiyaç olacaksa ona göre donör alımı yapılır, donör durumun ikğnci ekimide sağlam sayıyla kurtarırsa ekim sık olabilir. Planlama yapılması gerekir
peki şuan ektirmek mantıklı mı , çünkü saçlarımı her yıkadığımda oluk oluk dökülüyor , yoksa dökülmenin azalmasını mı beklemeliyim bu seferde ne zaman azalır durur bilmiyorum kısır döngüye girer gibi :D

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 29 Mayıs 2020, 00:17:56 »
peki şuan ektirmek mantıklı mı , çünkü saçlarımı her yıkadığımda oluk oluk dökülüyor , yoksa dökülmenin azalmasını mı beklemeliyim bu seferde ne zaman azalır durur bilmiyorum kısır döngüye girer gibi :D
Aileden en azından örnekler vardır, istersen dermatolog yardımı alabilirsin yavaşlayabilir ama sonuçta dökülecekse dökülür. Karar senin ama bekleyip netleştirirsin kafanda veys ektirir, 2 ekimi planlarsın ileride.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #11 : 29 Mayıs 2020, 00:25:48 »
Saç  ekim  olurmu olur ama  yasin  genç  olduğu  için   saç  dökülmen   devam  edecek  hata zamanla  ekilen  Saçlar   dökülecek  ila  saç ekim  yapacam  diyorsan      ön  bölgeye  2500 greft   güzel olur  zamanla   ikinci bir ekim olursun   saç sakal karışımı  greftleri  boşa  harcama    para versende geri gelmez   

denixex

• Full Member
« Yanıtla #12 : 29 Mayıs 2020, 00:31:12 »
Aileden en azından örnekler vardır, istersen dermatolog yardımı alabilirsin yavaşlayabilir ama sonuçta dökülecekse dökülür. Karar senin ama bekleyip netleştirirsin kafanda veys ektirir, 2 ekimi planlarsın ileride.
dermatolog minoxil verip genetik diyip yolluyor hocam

denixex

• Full Member
« Yanıtla #13 : 29 Mayıs 2020, 00:31:39 »
Saç  ekim  olurmu olur ama  yasin  genç  olduğu  için   saç  dökülmen   devam  edecek  hata zamanla  ekilen  Saçlar   dökülecek  ila  saç ekim  yapacam  diyorsan      ön  bölgeye  2500 greft   güzel olur  zamanla   ikinci bir ekim olursun   saç sakal karışımı  greftleri  boşa  harcama    para versende geri gelmez

şuan ön bölgeye ekim yaptırsam onlarda dökülür mü hocam yani

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #14 : 29 Mayıs 2020, 00:46:49 »
Yaşın  25   saçlar 35   ☺ hızlı  bir  dökülmen  var. Benim  iş yerinde  bir arkadaşım  var   ispanya  gidip saç ektirdi   sanırım  4 sene oldu  senin yaşlarında şu anda  31 32  yaşında sanırım  saçı çok güzel oldu  ama   şu anda  durumu    ekilen saçların  tahmin  100% 40 döküldü  kendi saçlarıni döküldü   İnş birlikte  Türkiye  gelip saç ekim yapacaz 😀

Facebook Twitter Instagram