Gönderen Konu: 2020 Saç Ekim Fiyatları ve Kalite  (Okunma sayısı 11397 defa)

bakalim

• Sr. Member
2020 Saç Ekim Fiyatları ve Kalite
« : 28 Mayıs 2020, 16:27:03 »
Değerli arkadaşlar, uzun süredir saç nakli düşünüyorum. Son zamanlarda iyice moralim bozuldu. 25 yaşında olmama rağmen daha yaşlı gösteriyor sürekli bu yorumları dinlemekten sıkıldım açıkçası  :)
Sizden ricam, 4500TL'ye kadar olan bir merkez önermeniz. Çok zorlarsam 5 bin. İstanbul'da yaşıyorum, sorduğum yerler ya 8-10 bin gibi uçuk rakamlar ya da 3bin500 gibi şüpheli fiyatlar sunuyor.

Edit: Arkadaşlar aldığım fiyat tekliflerini referans amaçlı yazıyorum;

-Bilgehan Aydın (benim seçimim) 6500TL maksimum greft. FUE, iğnesiz anestezi, kan tahlilleri, tüm yıkama ve kontroller (3 yıkama dendi), 1 aylık bakım ürünleri, IGF tedavisi.
-Asuman Hair 8000TL
-Refresh Hair 3500TL
-Clinic Expert 4500TL (kalem tekniği söylendi)
-Hair Estetik 5000TL (2. seans 4000TL)
-İsveç Klinik 5500-6000TL
-Hair of İstanbul 8000TL
-Hairline 4500TL

Bu yazdıklarım arasında Bilgehan Aydın en olumlu yorum alanı. Bütçem olmadığı halde bu kliniği seçtim.
Clinic Expert internette reklam bombardımanı olarak mevcut, olumsuz yorum çok fazla.
İsveç Klinik bilindik bir klinik, olumlu yorumları/olumsuz yorumları mevcuttur. Bence bakılabilir.
Hairline bilindik bir klinik, Ertem Şener ile tanınmış.
Hair of İstanbul bildiğim kadarıyla olumlu.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Fiyat ve Kalite
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2020, 16:38:01 »
Dostum resim atarsan daha iyi yorum yapa biliriz 

bakalim

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2020, 16:51:48 »
Merhaba, işte olduğum için şuan atamıyorum maalesef eve geçince eklerim hocam :)

Clinic Expert firması 4500TL teklif etti. Kalem tekniği ve maksimum greft garantisi diye söylendi ama Clinic Expert için çok olumlu yorum göremedim daha çok firmanın reklam bombardımanı var internette.

Ayrıca Asuman Hair isimli duymadığım bir firma sonucu var forumda, çok beğendim.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4231.0

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2020, 17:15:35 »
  Ucuz  etin yahnisi yavan tatsız olur     8 bin TL     güzel  yerler  var    acele  etmeyin bekle  durumun  duzelince  saç ekim yaparsin  forumda  konuları olan dr saç ekim merkez  konularını incele   güven  veren . müşteri Memnuniyeti   performans yüksek olan yer tercih  edin .

bakalim

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2020, 18:30:52 »
  Ucuz  etin yahnisi yavan tatsız olur     8 bin TL     güzel  yerler  var    acele  etmeyin bekle  durumun  duzelince  saç ekim yaparsin  forumda  konuları olan dr saç ekim merkez  konularını incele   güven  veren . müşteri Memnuniyeti   performans yüksek olan yer tercih  edin .

Dediğiniz şey kısmen doğru, ama ben en başta da belirttiğim verebileceğim fiyatı. 4-5 bine yapanların hepsi sağlıksız yapıyor demek onların da hakkını yemek olur her yer için olumsuz sonuç mümkün olabilir para biriktir yap mantığını anlayamıyorum hocam. Araba da alsan "10 daha koyup Volkswagen alsaydın" mantığı vardır. Dediğim kriterlerde açılan konuları elbette inceliyorum tam 10 gündür bakıyorum.
Dediğim gibi 4-5 bin arası "çim adam" ve "düz ön saç" yapmayacak, sağlıklı bir ekim yapacak İstanbul içi(Anadolu) merkez arıyorum...

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2020, 18:35:45 »
Benim ekimi incele dostum, çok para alan çok kaliteli olmuyor ne yazık ki! 5000tl ektirdğm şu an 3500tl diğerlerinden ne farkı var?
Memnuniyet önemli, para değil..
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

bakalim

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2020, 20:37:25 »
Kaiser abi senin efsane olmuş :)) ama senin arkalar sağlam benim tepe noktası aşağı doğru biraz açık maalesef. Dediğine katılıyorum o sebeple deneyimli arkadaşlardan merkez ismi bekliyorum, Clinic Expert e gidicem yoksa :))

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Mayıs 2020, 20:45:23 »
Kaiser abi senin efsane olmuş :)) ama senin arkalar sağlam benim tepe noktası aşağı doğru biraz açık maalesef. Dediğine katılıyorum o sebeple deneyimli arkadaşlardan merkez ismi bekliyorum, Clinic Expert e gidicem yoksa :))
   gülle gülle  dostum    😁     sana  bilgi ve tecrübe  ettiğimiz  kadariyla    gerekeni söyledik    karar senin

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Mayıs 2020, 21:06:41 »
Eyvallah güzek dostum, Allah gönlüne göre versin,top sende😉
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

bakalim

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 28 Mayıs 2020, 21:59:11 »
KaiserSS ve Vito çok teşekkürler (y)
Yine de sormak istediğim; bugün Clinic Expert ile görüştüm kalem tekniği ile ekim sağlanacak ve 4500TL  fiyat söylendi. Mayıs ayının sonuna kadar olan bir kampanya imiş. (Her zaman duyduğumuz şeyler, kampanya bitecek vs. olabilir mi?) Burada kalem tekniği dikkatimi çok çekti.
Clinic Expert için ticarethane yorumu gördüm, İstanbul'da ilçe bazında ünlü yerler de var.
-EsteSilver hair, 3500TL dedi. Esenyurt'ta Doğa Hastanesinde çalışıyolarmış. Oradaki arkadaşlarıma sorduğumda hastane hakkında pek olumlu şeyler söylemediler hatta sahte doktor olayı olmuş bu sebeple vazgeçtim.
-Yaşadığım yer Kartal, Refresh Hair Clinic isimli bir yer var. Aynı fiyat -3500TL- önerildi. DHI, FUT, FUE teknikleri yüksek ihtimalle.
-Hair of İstanbul 8bin TL dedi,
-Bilgehan Demir 6500TL,
-İsveç Klinik ise 5500-6000TL önerildi.

Öneri var ise 4500TL altı her şeye açığım.

Teşekkürler.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Mayıs 2020, 22:06:13 »
eyvallah,hayırlısı olsun, İstanbulu bilmiyorum abiler yorum yapacaktır,Bursa düşünürsen biliyorum.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 29 Mayıs 2020, 01:01:32 »
Büççeni biraz arrttır 5 bin 6 bin gibi dr bilgehan aydın ekimlerine bak
İstanbul için

Bunun dışında 4500 düşük büççe bekle yetmıyorsa büççen.
Global Moderator

bakalim

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 29 Mayıs 2020, 11:07:06 »
Büççeni biraz arrttır 5 bin 6 bin gibi dr bilgehan aydın ekimlerine bak
İstanbul için

Bunun dışında 4500 düşük büççe bekle yetmıyorsa büççen.

Bilgehan Aydın 6500TL fiyat çıkardı. Elbette ben de iyi yerlerde nakil yaptırmak istiyorum fakat dediğim gibi bütçem sınırlı.
Daha üstünü vermek istemiyorum. Bu sebeple verebileceğim tutar max. 5bin TL.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 29 Mayıs 2020, 11:47:23 »
Siz bilirsiniz o zaman büççenize göre hareket edin ama vermek istemiyorum derken kendinizi de mafettirmeyin benden uyarması.
Global Moderator

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #14 : 29 Mayıs 2020, 11:49:24 »
Dostum, yanlış anlama sadece kendi fikrimi söylüyorum, saç ektirmedim ama bu siteyi 2-3 aydır takip ediyordum geçenlerde üye olarak takip etmeye başladım, çünkü bu sitede çok fazla emek ve tecrübe var, bende maximum 5000 düşünüyordum ve İzmirde yaşıyorum ki şu an izmiri eledim istanbul veya ankara yı düşünüyorum,

istanbul 8000 ankara 6500 tl ama bekleyip para biriktirmeyi ve buralardan birine yaptıracağım, sonuçlanmış tüm konular kısmına girersen bazı şeyleri daha net anlarsın o 4-5000 e ektirecğin yerlerin sonuçları % 40-50 mutlu sonla biter oda seyrek kalır ekimin

ama kendini zorlayıp sabredersen 1-2 bin daha koyduğunda seni % 70-80 mutlu edecek yerleri listeye ekleyebiliyorsun, ve sen 5000 tl karşılığında ekim yaptırdığın yerden olumlu sonuç alamazsan, bi daha o 5000 i de zor bulursun ve ekimden soğursun

sonra gidip 3-4000 e telafisini yaptırabilirim psikolojisiyle hareket edip donör alanındaki altın değerindeki saçlarını kaybedersin ve 3-5 sene sonra da tekrar para biriktirip bu sefer sakal kısamından saç eken yerleri aramaya başlarsın, ha evet 7-8000 e yaptıracağın yerlerde buna benzer sorun yaşama ihtimalin varmı var ama

çok daha düşük ve bu yerler isim yaptıkları için kariyerlerini kaymetmemek adına sana ekim telafisini üçretsiz yapmayı teklif edebilirler ama diğerlerini karşına alıp konuşamazsın adamlar kasap ve nitelikli dolandırıcı çünkü, son pişmanlık fayda etmez iyi düşün dostum sonra karar ver.. ;)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram