Gönderen Konu: Ekim için tavsiyeye ihtiyacım kararsızim  (Okunma sayısı 1161 defa)

baldLion

• Hero Member
Ynt: Ekim için tavsiyeye ihtiyacım kararsızim
« Yanıtla #15 : 26 Mayıs 2020, 15:08:30 »
Takıp ediyorum form dan ve istegramdan ama sonuçlara gore fikir degistiriyorum daha sonrada keşke dememek buraya bu konuyu açtım aklımda 3 merkez var serkan aygın es tetik antalya formdan ekimlerini gördüğüm şahin çelik form u keşfetmeden öncede arena med , ama öneriye yorumu açığım ve değerlendirmek istiyorum

instagramdan uzak dur dostum ,bol bol  en iyi sonuç aldıkları kişilerin aldatıcı fotoğraflarını koyuyorlar.instagrama bakınca mübarek kötü saç ekimi merkezi yok nerdeyse :)
bende şu an serkan aygını takip ediyorum ama acelem yok bir süre daha takipte kalacağım.
sanada aynısını yapmanı tavsiye ederim.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 26 Mayıs 2020, 16:11:34 »
Aşagı yukarı çizimlerine yakın bir çizgi olmalı.. daha iddialı bir çizgi ilerki yıllarda üzebilir.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 26 Mayıs 2020, 16:13:45 »
Aşagı yukarı çizimlerine yakın bir çizgi olmalı.. daha iddialı bir çizgi ilerki yıllarda üzebilir.
Çizgi de iyidir Sloccer, dinle mutlaka,farklı sorular olursa her türlü yardımcı oluyor,kral..
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 26 Mayıs 2020, 17:08:52 »
Çizgi de iyidir Sloccer, dinle mutlaka,farklı sorular olursa her türlü yardımcı oluyor,kral..

Ekim, dikim, kaporta boya , egzos , cilt problemleri, cinsel problemler, hukuksal sorunlar, finans , yatırım konuları ... SLOOCER DANİŞMANLİK A.ş.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 26 Mayıs 2020, 17:11:46 »
Ekim, dikim, kaporta boya , egzos , cilt problemleri, cinsel problemler, hukuksal sorunlar, finans , yatırım konuları ... SLOOCER DANİŞMANLİK A.ş.
Adam kendini biliyor, bu doblo da dolu ezikleri altta boya varsa sorun demiştin, göçük düzeltme öncesi takviye alsa olurmu, bir arkadaşın başına geldi.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Baybarrs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 26 Mayıs 2020, 17:21:56 »
Yorumlariniz için tsk ederim hepsini değerlendirip nihai kararımı vericem insallah ekim olduğu zaman da konu acarım

Baybarrs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 26 Mayıs 2020, 18:25:47 »
Hintell bey sizden de yorum ve değerlendirme bekliyorum  😃 baska tavsiye  onerisi olan varmi tecrübeli arkadaşlar

Facebook Twitter Instagram