Gönderen Konu: Konya istanbul trans plus 3186 kök ekimi  (Okunma sayısı 38164 defa)

altandem

• Ziyaretçi
Ynt: Konya istanbul trans plus 3186 kök ekimi
« Yanıtla #226 : 13 Aralık 2017, 21:07:47 »
11 ay oldu

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #227 : 13 Aralık 2017, 21:08:46 »
Diğer resimler

EsaliEs26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #228 : 13 Aralık 2017, 21:18:09 »
hocam harika olmuş 8. aydan sonra gelişme olmuş foto yanıltmıyorsa doğru mu

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #229 : 13 Aralık 2017, 21:26:19 »
bende gelişme çok geç oldu hala çıkışlar var hacimsiz tüy kıvamında saçlar var hocam ben ekimden sonra 1 kutu xpecia 1 kutu solar biotin kullanabildim sadece manevi yönden çok sıkıntılar çektim ekimden sonra aşırı sigara içtim hala içiyorum  ,  ekim arasında bile içtim ondanmidir bilmiyorum Bende gelişim çok geç oldu hala da gelişim var.. 6.ayda hayal kırıklığı vardı hakan basunalla konuştum 6.ayda 1 yılı bekle ama yok brklrmicem diyorsan para iadesi yapalım demişti sagolsun
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2017, 21:29:54 Gönderen: altandem »

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #230 : 13 Aralık 2017, 21:32:05 »
sonuç muazzam güle güle tarayın

EsaliEs26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #231 : 13 Aralık 2017, 21:34:36 »
bende gelişme çok geç oldu hala çıkışlar var hacimsiz tüy kıvamında saçlar var hocam ben ekimden sonra 1 kutu xpecia 1 kutu solar biotin kullanabildim sadece manevi yönden çok sıkıntılar çektim ekimden sonra aşırı sigara içtim hala içiyorum  ,  ekim arasında bile içtim ondanmidir bilmiyorum Bende gelişim çok geç oldu hala da gelişim var.. 6.ayda hayal kırıklığı vardı hakan basunalla konuştum 6.ayda 1 yılı bekle ama yok brklrmicem diyorsan para iadesi yapalım demişti sagolsun
benim de 6 ay yeni oldu memnunum ama hala seyrek yani saçlar taranabilecek düzeye ulaşmadı daha. aslında çok yüksek beklentim de yok ama biraz daha iyi olmasını isterim açıkçası. sizde olan gelişim çok iyi tabi herkeste olmuyor. ben ilaç kullanmayı bıraktım son 1 aydır hiçbir şey kullanmıyorum.

hakan başünal benim de aklımdaydı ekimden önce ya özgür hoca ya da hakan başünal olacaktı özgür hocayı tercih ettim.

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #232 : 13 Aralık 2017, 21:40:19 »
benim de 6 ay yeni oldu memnunum ama hala seyrek yani saçlar taranabilecek düzeye ulaşmadı daha. aslında çok yüksek beklentim de yok ama biraz daha iyi olmasını isterim açıkçası. sizde olan gelişim çok iyi tabi herkeste olmuyor. ben ilaç kullanmayı bıraktım son 1 aydır hiçbir şey kullanmıyorum.

hakan başünal benim de aklımdaydı ekimden önce ya özgür hoca ya da hakan başünal olacaktı özgür hocayı tercih ettim.
ozgur hoca yi ekimden önce bilseydim ona ektirebilirdim 2. Ekim için düşündüm ama sakaldan akmıyor esma serkan çiftini düşünüyorum bende ıns sizin saçlarınız çok daha iyi olur

no name

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #233 : 13 Aralık 2017, 22:34:40 »
Sizin olay bitmiş hocam hayrlı olsun güzel olmuş

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #234 : 13 Aralık 2017, 23:55:40 »
Hadi geçmiş olsun... seninde saç sorunu defterin kapanmış:) saç ekimi başarı yüzdesi git gide artıyor bu çok sevindirici bir gelişme.

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #235 : 14 Aralık 2017, 00:10:24 »
Hadi geçmiş olsun... seninde saç sorunu defterin kapanmış:) saç ekimi başarı yüzdesi git gide artıyor bu çok sevindirici bir gelişme.
yok be üstad şimdide verteks var biri çıkıyor biri dökülüyor seneye kışında verteks nasipse

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #236 : 14 Aralık 2017, 00:20:09 »
senin saçlar ince telli ona rağmen çok güzel sonuç aldın bu greftle ..ben ekiminin açıklık ve  greft dağılımı açısından  çok başarılı buluyorum şöyle kabuk dökümü sonrasına baktım tekrardan bu işin sırrı sık ekim ne kadar sık ekersen cm2 ye sonuç iyi oluyor bu sende de görüldü 2.side firenin az olması süre içinde .3 sü bir çok faktör var genel sağlıkla ilgili sayarız dr üzerinden gitmiyorum.. bu sık bir ekim bence aralar gayet sık iyi oldu cidden beklemezdim bu sonucu saç yapın ve grefte bakarsak ama cidden şaşırtıcı sonuc aldın hayırlı olsun

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #237 : 14 Aralık 2017, 00:38:18 »
senin saçlar ince telli ona rağmen çok güzel sonuç aldın bu greftle ..ben ekiminin açıklık ve  greft dağılımı açısından  çok başarılı buluyorum şöyle kabuk dökümü sonrasına baktım tekrardan bu işin sırrı sık ekim ne kadar sık ekersen cm2 ye sonuç iyi oluyor bu sende de görüldü 2.side firenin az olması süre içinde .3 sü bir çok faktör var genel sağlıkla ilgili sayarız dr üzerinden gitmiyorum.. bu sık bir ekim bence aralar gayet sık iyi oldu cidden beklemezdim bu sonucu saç yapın ve grefte bakarsak ama cidden şaşırtıcı sonuc aldın hayırlı olsun
teşekkürler inşallah vertekstede aynı sonucu alirim

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #238 : 14 Aralık 2017, 10:56:20 »
Sizin olay bitmiş hocam hayrlı olsun güzel olmuş
teşekkür ederim

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #239 : 30 Aralık 2017, 19:23:58 »
11.5 ay sağ şakak biraz zayıf kaldı resimler yoğun isik altında saç çıkışları hala var yakından bakınca toplu çıkışların olduğunu goruyorum

Facebook Twitter Instagram