Gönderen Konu: ASMED’de 22 Haziran’da Saç Ekimi...  (Okunma sayısı 1805 defa)

nmkrtsny

• Sr. Member
ASMED’de 22 Haziran’da Saç Ekimi...
« : 23 Mayıs 2020, 06:31:23 »
Selamün aleyküm öncelik herkesin bayramı şimdiden kutlu olsun. 22 Haziranda asmed de Koray hoca ya saç Ekim’i yaptıracağım. yaşım 25 10 aydır Finasterid, Xpecia ve Biotin kullanıyorum. Bi kaç sorum olacaktı size sırayla yazacam cevaplarsanız sevinirim kafama takılan sorular var bi kaç tane.

1= benim saçlarım ince telli duyduğum kadarıyla ince telli olan kişilerin saç Ekim’i daha doğal oluyomuş doğru mu bilgisi olan var mı?

2=Koray hoca bana 5000 greft ekim planlamış aşağı attığım fotoda Koray hocanın çizdiği saç ekimi planım var sizce nasıl saç dökülmeme göre iyi bir palanlama mı?

3=Benim var olan saçlarım hala dökülüyo onlarda dökülünce tekrar bi ekim yaptırmam gerekir mi acaba??

4=Saç ekimimden 20 gün sonra anormal bi görüntü olur mu en çok da düşündüren Kızarıklık olur mu 20 . Günden sonra??

geronimo

• Full Member
Ynt: ASMED’de 22 Haziran’da Saç Ekimi...
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2020, 14:41:00 »
1500 yazilan yer vertex mi ?

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2020, 18:09:47 »

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2020, 18:50:10 »
Evet
İnsallah guzel bi sonuc olur zaten asmed den olumsuz sonuc cikma ihtimali cok dusuk sorularinizi tecrubeli arkadaslar gorunce yanitlayacaklardir sizinle benzer sorularim var benim saclarim da ince telli sanirim dogallik konusunda avantajliyiz genelde soylenen bu sekilde

Tam zamanı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2020, 19:15:43 »
Selamün aleyküm öncelik herkesin bayramı şimdiden kutlu olsun. 22 Haziranda asmed de Koray hoca ya saç Ekim’i yaptıracağım. yaşım 25 10 aydır Finasterid, Xpecia ve Biotin kullanıyorum. Bi kaç sorum olacaktı size sırayla yazacam cevaplarsanız sevinirim kafama takılan sorular var bi kaç tane.

1= benim saçlarım ince telli duyduğum kadarıyla ince telli olan kişilerin saç Ekim’i daha doğal oluyomuş doğru mu bilgisi olan var mı?

2=Koray hoca bana 5000 greft ekim planlamış aşağı attığım fotoda Koray hocanın çizdiği saç ekimi planım var sizce nasıl saç dökülmeme göre iyi bir palanlama mı?

3=Benim var olan saçlarım hala dökülüyo onlarda dökülünce tekrar bi ekim yaptırmam gerekir mi acaba??

4=Saç ekimimden 20 gün sonra anormal bi görüntü olur mu en çok da düşündüren Kızarıklık olur mu 20 . Günden sonra??
bende gün bekliyorum asmed de ekileceği için çok şanslıyız inşallah ocak ayında saçlar yukarı taramak için hangi tarak daha iyi diye sorarsınız. Planlamaya gelince biz bu konuda yeniyiz daha iyi analiz edenler olacaktır ama 5000 bin greft cm2 ye 30 35 civarı falan düşer gibi şuan mevcut saçlarınız ortalama cm2de 15 20 civarı yer alıyorsa sağlıklı Bi bireyde cm2de 60 greft lazım diye okumuştum baya iyi sonuç olacaktır. Tabi tecrübeli arkadaşların görüşü daha önemli yanlışsa düzeltirler

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2020, 19:36:45 »
İnsallah guzel bi sonuc olur zaten asmed den olumsuz sonuc cikma ihtimali cok dusuk sorularinizi tecrubeli arkadaslar gorunce yanitlayacaklardir sizinle benzer sorularim var benim saclarim da ince telli sanirim dogallik konusunda avantajliyiz genelde soylenen bu sekilde
🙏 inşllh

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 23 Mayıs 2020, 19:37:19 »
bende gün bekliyorum asmed de ekileceği için çok şanslıyız inşallah ocak ayında saçlar yukarı taramak için hangi tarak daha iyi diye sorarsınız. Planlamaya gelince biz bu konuda yeniyiz daha iyi analiz edenler olacaktır ama 5000 bin greft cm2 ye 30 35 civarı falan düşer gibi şuan mevcut saçlarınız ortalama cm2de 15 20 civarı yer alıyorsa sağlıklı Bi bireyde cm2de 60 greft lazım diye okumuştum baya iyi sonuç olacaktır. Tabi tecrübeli arkadaşların görüşü daha önemli yanlışsa düzeltirler
Teşekkürler inşllh 🙏

togo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 25 Mayıs 2020, 04:42:30 »
Merhaba dostum,

hemen hemen ayni planlamayi banada yapti Koray hoca.
Bana da 5000 greft önerdi. Benim ilk ekimimde 3900 greft alinmasina ragmen o kadar cikartabilecegini duydugumda baya sevinmistim :) Koray hocanin yaptigi planlamaya güvenebiliriz bence. Aldigin takviye ilaclar olumlu etki yapar kesin zaten hocada Finasteridi öneriyor.

Hepimizin hakkinda hayirlisi. Insallah hayallerimizdeki saclara kavusuruz :)

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 25 Mayıs 2020, 06:03:04 »
Merhaba dostum,

hemen hemen ayni planlamayi banada yapti Koray hoca.
Bana da 5000 greft önerdi. Benim ilk ekimimde 3900 greft alinmasina ragmen o kadar cikartabilecegini duydugumda baya sevinmistim :) Koray hocanin yaptigi planlamaya güvenebiliriz bence. Aldigin takviye ilaclar olumlu etki yapar kesin zaten hocada Finasteridi öneriyor.

Hepimizin hakkinda hayirlisi. Insallah hayallerimizdeki saclara kavusuruz :)
İnşllh senin Ekim ne zaman

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 25 Mayıs 2020, 06:06:02 »
Ben Koray hocanın baba çizdiği fotodaki affn 60 cm felan var onlar ne anlana geliyo anlamadım

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 25 Mayıs 2020, 12:52:17 »
güzel planlama, hayırlı olsun.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

togo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 25 Mayıs 2020, 14:06:50 »
Benim ekim 12/13. Augustos. O 60 cm2 ekilecek alan.Toplamda 150 cm2 bir bölgeye ekim yapilacak.

Enas

• Full Member
« Yanıtla #12 : 25 Mayıs 2020, 15:35:13 »
Merhabalar fiyat ne verdiler

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 25 Mayıs 2020, 18:09:50 »
Merhabalar fiyat ne verdiler
Toplamda 37.500 tl

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 25 Mayıs 2020, 18:13:34 »
Maşallah, çok yüksek değilmi dostum, pazarlık yapsaydın
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Facebook Twitter Instagram