Gönderen Konu: medeks 4.700 greft 29.05.2020  (Okunma sayısı 13261 defa)

frt78

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
medeks 4.700 greft 29.05.2020
« : 22 Mayıs 2020, 23:35:59 »
Arkadaşlar hepinize selamlar, uzunca bir süredir buraya üyeyim ve ciddi anlamda takip etmekteyim lakin yorum yazmaktan ziyade izleme kısmında kalmıştım,
Tabi bende ciddi bir arayış içerisindeyim ve bu hafta medeks gökhan bey ile bir görüşme gerçekleştirdim. 29 mayıs 2020 için operasyon günü belirledik, konuyu erken açmamın sebebi mevcut durumumu sizlerle paylaşıp değerli yorumlarınızı öğrenmek ve benim yaş grubum ve açıklığım da olan arkadaşlarda referans olmaktır.
Gökhan bey ile yaptığımız görüşmede donör alanımın yeterli olduğu ve 5.500 greftin rahatlıkla çıkabileceğini belirtti
Açıkçası bende kendisine mucize beklemediğim söyleyince şaşırdı, genelde gelenler daha farklı motivasyonlarla geliyormuş. Tabi mucize beklemiyorum derken çok ciddi bir işe kalkışıyorum ve herkes gibi sonucun güzel olması beklentim. Medeksi bu site sayesinde buldum ve yaşanacak tüm süreçten bu siteyi haberdar etmek artık üzerimde bir borçtur.
Aşağıda şimdilik mevcut durumumu paylaşıyorum ekimden sonrada ve süreçte sıklıkla fotoğraf paylaşacağım inşaAllah.

frt78

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: medeks 5.500 greft 29.05.2020
« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2020, 23:46:37 »
Tüm resimler

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2020, 23:53:10 »
Donör güzel görünüyor. Başarılı bir ekim olursa güzel bir görüntüye ulaşırsın.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2020, 00:02:23 »
Dost acı  söyler    döner  bölgen  zayıf  kısıtlı  neden  5000 değilde  5500  nese   dostum   5500 greft   saç ekimi  yapmak   zaten risktir  her  açıdan   döner  bölgen   hoş  bir görüntü  olmaz  5500 greft kesinlikle  uygun  değil   saç  sakal destekli  bir ekim daha uygun  olur      pirinç  giderken evdeki bulgurdan olma.

frt78

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2020, 00:05:12 »
Donör güzel görünüyor. Başarılı bir ekim olursa güzel bir görüntüye ulaşırsın.

Değerli düşüncelerin için teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur.

frt78

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2020, 00:07:10 »
Dost acı  söyler    döner  bölgen  zayıf  kısıtlı  neden  5000 değilde  5500  nese   dostum   5500 greft   saç ekimi  yapmak   zaten risktir  her  açıdan   döner  bölgen   hoş  bir görüntü  olmaz  5500 greft kesinlikle  uygun  değil   saç  sakal destekli  bir ekim daha uygun  olur      pirinç  giderken evdeki bulgurdan olma.

Operasyondan önce konu açmamın sebebi de buydu aslında , sizlerin fikirleri benim için önemli ve yolumu çizmemde bana rehber olacak inşallah. bu konuyu gökhan bey ile görüşeceğim.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #6 : 23 Mayıs 2020, 00:12:25 »
Operasyondan önce konu açmamın sebebi de buydu aslında , sizlerin fikirleri benim için önemli ve yolumu çizmemde bana rehber olacak inşallah. bu konuyu gökhan bey ile görüşeceğim.
saç ekim basit bir cerrahi işlem degil  kötü bir sonuç almanız durumunda piskoliji paranızdan sağlık olursunuz  kimsenin  umrunda  olmaz bu durum saç ekim herkeste aynı sonuçu vermeyeni bir cerrahi  işlemdir   iyi araştırma  yapin  .

frt78

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Mayıs 2020, 00:16:52 »
saç ekim basit bir cerrahi işlem degil  kötü bir sonuç almanız durumunda piskoliji paranızdan sağlık olursunuz  kimsenin  umrunda  olmaz bu durum saç ekim herkeste aynı sonuçu vermeyeni bir cerrahi  işlemdir   iyi araştırma  yapin  .

Tavsiyen nedir üstadım

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 23 Mayıs 2020, 00:40:12 »
Bu arada bence de 5500 greft fazla. Donör iyi olsa da fazla. Ne kadar çok greft o kadar risk demek aslında. İki seans şeklinde planlarsan daha mantıklı olur. İlk seans 4000 ön ve orta, ikinci seans 2000 greft tepe bölgesi.

frt78

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Mayıs 2020, 00:53:41 »
Bu arada bence de 5500 greft fazla. Donör iyi olsa da fazla. Ne kadar çok greft o kadar risk demek aslında. İki seans şeklinde planlarsan daha mantıklı olur. İlk seans 4000 ön ve orta, ikinci seans 2000 greft tepe bölgesi.

Saol hocam bilgilendirmen için teşekkür ederim, bu konuyu konuşacağım.

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 23 Mayıs 2020, 00:55:11 »
Saol hocam bilgilendirmen için teşekkür ederim, bu konuyu konuşacağım.

Başka forumdaşlardan da bilgi alman iyi olur. 29 mayısa daha çok var. Bol bol düşünürsün. Umarım en iyi kararı verirsin.  ;)

frt78

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Mayıs 2020, 01:01:34 »
Başka forumdaşlardan da bilgi alman iyi olur. 29 mayısa daha çok var. Bol bol düşünürsün. Umarım en iyi kararı verirsin.  ;)

Saol hocam

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 23 Mayıs 2020, 23:13:26 »
Umarım her şey dilediğiniz gibi olur. Mucize olmasa da güzel bi sonuç ortaya çıkar. Saç ekimine karar vermişsiniz. Daha sonrasında ekilecek merkeze de karar vermişsiniz. Hatta tarih randevusu bile almışsınız. Bundan sonra okuyacağınız her yorum kafanızı karıştıracak. Buradaki insanların iyi niyetlerinden zerre şüphem yok sizi daha iyiye yönlendirmeye çalışıyorlar. Ancak eğer ben saç ektirmeden önce böyle bir konu açmış olsaydım büyük ihtimal saç ekiminden vazgeçerdim. :)

Size 5.500 greftlik bir operasyon vadeden uzman sizi daha yakından incelediği için vardır bir bildiği diyebiliriz. Fotoğraf ne kadar doğru açıyla çekilirse çekilsin sizin fiziki olarak yanınızda olan birinden daha net göremeyiz vaziyeti. Ben kendi donör bölgemle karşılaştırdığımda, dediğim gibi fotoğraftan gördüğüm kadarıyla sizin için karamsar değilim ve yeterli gözüktüğünü düşünüyorum. Ekimi seanslara yaymak kişi için inanılmaz bir konforsuzluk ancak ekimin 2 seansa yayılmasının sonuca etkisi kesin ve netse bence bunu değerlendirebilirsiniz. Büyük ihtimalle verteks den vazgeçilen bir planlama olacak. Buna da hazırlıklı olmalısınız. Sizin deyişinizle bir mucize beklemeden sizi tatmin eden bir sonuç ortaya çıkacaktır. Hayırlı olsun şimdiden.
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 24 Mayıs 2020, 00:16:16 »
Donörünüz sağlıklı görünüyor.  2 seans da daah iyi bir sonuç alırsınız.  Bütün herkes gibi sizde tek seferde bu işten kurtulmak istiyorsunuz ama yanılıyorsanız.  Merkez hakkında birşey demeyeceğim karsr vermişsiniz.  Sadece ekimi  en az 1 yıl  ara ile 2 seasn şeklinde yaptır.  Maliyet tabiki artacak . Ama saç ekimi  kuaföre gidip saçı kestirmeye benzemez.  Kötü kesimde  2 hafta sonra gidersin başka yerde duzeltirsin.  Saç ekiminde özelikle 5500 grefttin telafisi yok. Iyi düşün öyle karsr ver.

frt78

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 24 Mayıs 2020, 01:23:16 »
Umarım her şey dilediğiniz gibi olur. Mucize olmasa da güzel bi sonuç ortaya çıkar. Saç ekimine karar vermişsiniz. Daha sonrasında ekilecek merkeze de karar vermişsiniz. Hatta tarih randevusu bile almışsınız. Bundan sonra okuyacağınız her yorum kafanızı karıştıracak. Buradaki insanların iyi niyetlerinden zerre şüphem yok sizi daha iyiye yönlendirmeye çalışıyorlar. Ancak eğer ben saç ektirmeden önce böyle bir konu açmış olsaydım büyük ihtimal saç ekiminden vazgeçerdim. :)

Size 5.500 greftlik bir operasyon vadeden uzman sizi daha yakından incelediği için vardır bir bildiği diyebiliriz. Fotoğraf ne kadar doğru açıyla çekilirse çekilsin sizin fiziki olarak yanınızda olan birinden daha net göremeyiz vaziyeti. Ben kendi donör bölgemle karşılaştırdığımda, dediğim gibi fotoğraftan gördüğüm kadarıyla sizin için karamsar değilim ve yeterli gözüktüğünü düşünüyorum. Ekimi seanslara yaymak kişi için inanılmaz bir konforsuzluk ancak ekimin 2 seansa yayılmasının sonuca etkisi kesin ve netse bence bunu değerlendirebilirsiniz. Büyük ihtimalle verteks den vazgeçilen bir planlama olacak. Buna da hazırlıklı olmalısınız. Sizin deyişinizle bir mucize beklemeden sizi tatmin eden bir sonuç ortaya çıkacaktır. Hayırlı olsun şimdiden.

Hocam değerli yorumun için teşekkür ederim, 2 seans daha mantıklı sonuna kadar katılıyorum ama 42 yaşındayım, 20 lerde olsaydım ciddi ciddi düşünürdüm, bu zor süreci 2 seans yaşamak nefsime zor geliyor ancak yinede Ekim merkezi ile son bir
değerlendirme yapacağım

Facebook Twitter Instagram