Gönderen Konu: Asmed sac ekimi  (Okunma sayısı 4105 defa)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asmed sac ekimi
« Yanıtla #30 : 26 Mayıs 2020, 15:11:00 »
Öncelikle bugüne kadar asmed firmasının bir donore zarar verdiğini veya homojen olmayan alim yaptığını burada nede yabancı forumlarda görmedim .  Ama bu demek değildir ki homojen ve estetik olarak alınan her kök sağlıklı alınmıştır . Son dönemlerde Asmed ekimlerinin geriye neden gittiğini Koray hoca mutlaka tespit etmiştir . Manuel alım çok hassas bir iş olup bence zarar vermeden kökü almak operasyonun önemli bir kısmını içeriyor . Bu sebeple Ekim yaptıracak kişilerin kökleri kimin alacağı , kanalları kimin açacağı vb önemli konuları on muayenede bilmesi lazım . Ekim günü öğrenmek çok profesyonel olmaz . Muhtemelen on görüşmede olumlu sonuclananlara Koray bey veya ekibindekiler bu bilgiyi veriyordur . Asmedin hesaplarından takip ettiğim kadarıyla bir hemşire vb belli bir süre manken üzerinde çalışıyor sonra hastalara birebir işlem yapıyor diye biliyorum .

Benim esas söylemek istediğim yabancı forumlarda Koray hoca bizzat konulara yorum yapıyor ( üyelik açmışlar ) ve insanların kafasındaki soru işaretlerini kaldırıyor . Burada üyelikleri olmasına  , ( ana sayfada ilan )vb iletisimleri olmasına ve son zamanlarda yerli hastaya bel baglamalarina rağmen  gelip asmedden bir temsilcinin forumda iki kelam etmemesi yerli hastalara verilen değerin daha düşük olduğunu gösteriyor . Bu forumda konuşulan konuların yarisi Asmed hakkında . Bizde böyle bir firma bizim ülkemizde olduğu için gurur duyuyoruz ama bence bizim hastalarımıza da daha fazla yardımcı olmalılar . kim alımları yapacak diye ... Asmed okuyorsa çok değil 2 haftada 1 , ayda 1  klinikteki gelişmeleri vs 2 satır gelip foruma yazarlarsa herkes daha mutlu olur ...
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2020, 16:08:26 Gönderen: Hintell »
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Hassectear

• Full Member
« Yanıtla #31 : 26 Mayıs 2020, 15:53:49 »
Yazdıklarınıza imzamı atarım bende ağustosta asmede ektircem inşallah fakat hem Türk hasta olmam hemde indirim olması eski ekimlerdeki hassasiyeti verecekleri konusunda şüphelerim yok değil

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 26 Mayıs 2020, 16:14:47 »
Sadece Asmed değil hiç bir ekim merkezi yazmıyor bu forumda.
Ekim yaptıracak arkadaşlar eğer kafalarına bir sorun takılıyorsa arar Asmed’i öğrenir bence kendileri için en doğru olan bu.

Asmed iç piyasadan hiç kopmadı doğal olarak şu an çok farklı bir durum söz konusu herkes gibi Asmed de doğru olan bir adım attı.

Asmed in bu şekilde devamlı çalışması iç piyasayı alt üst eder fiyat politikaları bence bu denge üzerine kurulu.

Alım ve ekime gelince Bu güne kadar nasıl çalışıyorlarsa aynı şekilde fiyattan başka değişen bir durum yok ben sordum şahsen bilge hanıma.

Kafasında soru işareti olan arasın sorsun çok zor değil kafayı kurcalamayın boşa.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 26 Mayıs 2020, 17:08:00 »
Sadece Asmed değil hiç bir ekim merkezi yazmıyor bu forumda.
Ekim yaptıracak arkadaşlar eğer kafalarına bir sorun takılıyorsa arar Asmed’i öğrenir bence kendileri için en doğru olan bu.

Asmed iç piyasadan hiç kopmadı doğal olarak şu an çok farklı bir durum söz konusu herkes gibi Asmed de doğru olan bir adım attı.

Asmed in bu şekilde devamlı çalışması iç piyasayı alt üst eder fiyat politikaları bence bu denge üzerine kurulu.

Alım ve ekime gelince Bu güne kadar nasıl çalışıyorlarsa aynı şekilde fiyattan başka değişen bir durum yok ben sordum şahsen bilge hanıma.

Kafasında soru işareti olan arasın sorsun çok zor değil kafayı kurcalamayın boşa.

Asmedin forumda bir kullanıcı hesabı var ve yabancı forumlarda yazıyorlar ...Bunu anlatmaya çalışıyorum .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Roobie

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 28 Mayıs 2020, 22:15:29 »
Seyahat izni kalktı rahatla artıkın gidebiliriz hayırlı olsun arkadaşlar

Demirci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 28 Mayıs 2020, 23:19:25 »
Arkadaşlar merhaba,
10 yıl önce bir kere saç ekimi yaptırmıştım. Saçların on kısmından memnunum. Ancak arka kısmına bir ekim daha yapılabilir mi diye düşünüyorum?
Greft alanı,  açık alan ve sakal resmini ekledim. Göğüs kısmında da oldukça kıl var ama bu alanla ilgili bir fikrim yok. Sizler ne dersiniz bu konuda ? Selamlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 29 Mayıs 2020, 00:58:26 »
Ekime uygun durmuyorsunuz pek
Global Moderator

omerfaruk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 29 Mayıs 2020, 01:04:16 »
Seyahat izni kalktı rahatla artıkın gidebiliriz hayırlı olsun arkadaşlar

Ben de bunun sıkıntısını düşünüyordum çok şükür kaldırdılar. Şu an için tek düşüncem seneye bu zamanlar keşke ile başlayan cümlelerden hangisini kuracağım.

Keşke daha önce ektirseydim ya da keşke ektirmeseydim. İnş ilkini söylerim de bu dertten kurtulurum. Asmedi de bu yüzden tercih ettik bakalım.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #38 : 29 Mayıs 2020, 02:30:22 »
Arkadaslar konaklama ile ilgili ne dusunuyorsunuz asmed suite gecelik 50 euroymus ama oda fotograflarini goremedim malum 3 gun kalacagiz konfor durumu nasil acaba varmi tecrubesi olan. istanbul disindan gelecek arkadaslar ne yapmayi dusunuyorsunuz

omerfaruk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 29 Mayıs 2020, 08:28:01 »
Arkadaslar konaklama ile ilgili ne dusunuyorsunuz asmed suite gecelik 50 euroymus ama oda fotograflarini goremedim malum 3 gun kalacagiz konfor durumu nasil acaba varmi tecrubesi olan. istanbul disindan gelecek arkadaslar ne yapmayi dusunuyorsunuz

Normalde kalacak yerim var ama riske atmamak için 2 geceyi asmedde kalarak geçireceğim. Buradan okuduklarım gayet olumlu yorumlar.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #40 : 29 Mayıs 2020, 14:38:44 »
Riske atmamak derken covid den dolayi mi ?

Roobie

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 29 Mayıs 2020, 15:30:20 »
Arkadaşlar o kadar para veriyoruz 1 geceliğine 50 Euro yu mu düşünüyorsunuz olmuşken tam olsun

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 29 Mayıs 2020, 17:13:30 »

Ben 2 ay önce ektirdim ve suit için ayrıca para falan almadılar. Havaalanı transfer ve konaklama ücreti ekim ücretine dahildi.

Oda bildiğiniz üst sınıf özel hastane odası. Wi-fi, tv, duş, klima vs herşey on numara tertemiz. Yatak hastane yatağı, yükseklik eğim vs ayarlanabilir olanlardan. Bu da dik yatabilme konusunda büyük rahatlık sağlıyor. İhtiyaç duyabileceğiniz herşeyi veriyorlar. Havlu, oda terliği, genel alanda giyebilmeniz için terlik, pijama, şampuan, sabun, diş fırçası ve macunu vs vs vs..

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #43 : 29 Mayıs 2020, 17:45:10 »
Terlik  v.s eve götüre biliyormusun 😂  İnş gidersem ben traj makinesi  kadar Alaçam 😁

omerfaruk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 29 Mayıs 2020, 17:53:50 »
Riske atmamak derken covid den dolayi mi ?

Hem covid hem de dışarda olabilecek kazalardan ötürü tedbir almak maksadıyla böyle düşündüm. O kadar para veriyoruz. Kendi hatam yüzünden bir şey olmasını istemiyorum. Kaza her an olabilir tabi de riski minimuma indirmek amacım.

Facebook Twitter Instagram