Gönderen Konu: Asmed sac ekimi  (Okunma sayısı 4110 defa)

geronimo

• Full Member
Ynt: Asmed sac ekimi
« Yanıtla #15 : 24 Mayıs 2020, 13:14:35 »
Şimdi bende gün aldığım için kafam karıştı Koray hocadan almıştım randevu.koray Erdoğan ekimin neresinde sadece alınacak greftimi belirliyor:🤔
Planlama ve kanal acmada koray erdogan var bu hep boyleydi ama diger personel de iyi bir egitimden geciyormus

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 24 Mayıs 2020, 13:25:49 »
Alımı bu kadar düşünmeniz için Asmed in donör sahasına zarar veren ekimleri olması gerek bu da olmadığına göre sorun yok hepinizin donörü 10 gün içinde gayet sağlıklı olacak.

Benim alımı kim yaptı hatırlamıyorum benim için çokta önemli değildi zaten

Asmed alımları yapan kişiler saç ortalamasına ve incelik kalınlık olarak değişiyor

Saç yapınıza göre alım yapan kişi belirleniyor.

Bu ekiplere koray hoca karar veriyor.

Benim bilgim bu şekilde.
Global Moderator

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 24 Mayıs 2020, 13:26:43 »
Dilek hanım artık koray beyin ekibinden komple mi çıktı? Yabancı ve ünlü ekimciler onun işini çok iyi yaptığı ve ekibin bel kemiği olduğunu söylemişler. Acaba son aylardaki düşüşün sebebi dilek hanımın asmed ekibine geçmesi olabilir mi? Asmed ekibinin sonucları iyi gidiyor baya. Birde asmedin genel bir aydınlatma yapması hoş olur, benimde aklımdan ekim yaptırmak geçiyor ama son aylardaki sonuclar yüzünden emin olamıyorum. Tamam maddi olarak avantajlı ama ekim tutmazsa 100bin lirama bile değişmem eski halimi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 24 Mayıs 2020, 13:29:46 »
Dilek hanım artık koray beyin ekibinden komple mi çıktı? Yabancı ve ünlü ekimciler onun işini çok iyi yaptığı ve ekibin bel kemiği olduğunu söylemişler. Acaba son aylardaki düşüşün sebebi dilek hanımın asmed ekibine geçmesi olabilir mi? Asmed ekibinin sonucları iyi gidiyor baya. Birde asmedin genel bir aydınlatma yapması hoş olur, benimde aklımdan ekim yaptırmak geçiyor ama son aylardaki sonuclar yüzünden emin olamıyorum. Tamam maddi olarak avantajlı ama ekim tutmazsa 100bin lirama bile değişmem eski halimi.

Dilek hanım Koray hocanın ortağı yani her işlemde olmasa bile kontrol eder.
Global Moderator

togo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 24 Mayıs 2020, 18:57:56 »
Alımı bu kadar düşünmeniz için Asmed in donör sahasına zarar veren ekimleri olması gerek bu da olmadığına göre sorun yok hepinizin donörü 10 gün içinde gayet sağlıklı olacak.

Benim alımı kim yaptı hatırlamıyorum benim için çokta önemli değildi zaten

Asmed alımları yapan kişiler saç ortalamasına ve incelik kalınlık olarak değişiyor

Saç yapınıza göre alım yapan kişi belirleniyor.

Bu ekiplere koray hoca karar veriyor.

Benim bilgim bu şekilde.

Ben Koray hoca ile görüstüm. Hintellin verdigi bilgilerin aynisini söyledir bana. Donör alaninda ekim yapacak kisi Koray hoca belirliyor ve endiselenicek bir durum yok. Koray hocaya bu konuda güvenebiliriz bence.

muratçalış

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 25 Mayıs 2020, 14:18:06 »
S.a herkese hayırlı bayramlar dilerim
Bugün üye oldum saç ektirmek için haziran 12s i için koray hocaya randevü aldım fakat yazıları okuyunca kampanya fiyatı  kaliteyi etkiler mi endişesi oluştu
Greft alımları manuel mi olacak robot alım da var mı
Ben motor alım yapılmıyor düşüncesi ile hiç sormamıştım

togo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 25 Mayıs 2020, 14:35:24 »
Koray hoca planlamayi ve kanallari aciyor. Diger islemleri ekibi yapiyor.

omerfaruk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 25 Mayıs 2020, 14:40:33 »
Kalitenin düşeceğini sanmıyorum. Manuel alım yapıyorlar. Micro motor olsa belirtilerdi.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 25 Mayıs 2020, 14:41:14 »
Kampanya fiyatının kaliteyi etkileyeceğini sanmam. Yani bunlar az para verdiler, çok üzerine düşmemize gerek yok diye düşüneceklerini sanmıyorum

muratçalış

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 25 Mayıs 2020, 14:42:04 »
Koray hoca ekiminde manuel mi alım yapıyor bir de sadece keep yöntemi mi kullanıyor
Yoksa başka yöntem de var mı

muratçalış

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 25 Mayıs 2020, 14:43:51 »
Cevaplarınız için teşekkürler
Bukadar uygun fiyat olunca açıkçası aynı kalite olamayacağını düşünüyür insan

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 25 Mayıs 2020, 21:29:26 »
Ekim kalitesi değil fiyat düştü dostlar fantezi kurmayın:)

Asmed kendini riske atacak kalite düşürecek bir merkez değil sonuçta şu an fiyat uygun ekimde olumsuz durum olursa 1 sene sonra yapılması gerekeni yapmayacaklar mı :)
Global Moderator

Roobie

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 25 Mayıs 2020, 21:42:33 »
Bana seyahat izni belgesi için tedavi izni gönderdiler bunlar İstanbul a girebilirsiniz ben Tekirdağ da oturuyorum. Bende e devletten bunlarla seyahat izni için başvurdum kabul etmediler. Danışmana sordum herhangi bir sıkıntı olmaz girebilirsiniz dediler.inş geri döndürmezler İstanbul a girerken

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 26 Mayıs 2020, 08:03:29 »
Bana seyahat izni belgesi için tedavi izni gönderdiler bunlar İstanbul a girebilirsiniz ben Tekirdağ da oturuyorum. Bende e devletten bunlarla seyahat izni için başvurdum kabul etmediler. Danışmana sordum herhangi bir sıkıntı olmaz girebilirsiniz dediler.inş geri döndürmezler İstanbul a girerken

Merak etme Boş A4 kağıdı göstersen bakmadan geçiriyorlar

İzmirdeyim şu an.
Global Moderator

Roobie

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 26 Mayıs 2020, 12:42:44 »
Evet gevşeme varmış bende öğrendim teşekkürler hintell

Facebook Twitter Instagram