Gönderen Konu: ANKARA DATA HAIR CLINIC 4500 GREFT  (Okunma sayısı 9873 defa)

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
Ynt: ANKARA DATA HAIR CLINIC 4500 GREFT
« Yanıtla #45 : 14 Haziran 2020, 15:46:47 »
Selam Mühendiscan,
1-Donör iyi, toparlanma yolunda, eskisi gibi olmaz ama kapanır yan saçlarla.
2-Ekim alanı henüz hassas 3 aya düzelir.
3-Avıç içinle şamarla hafif hafif, altta hareket var, donörü kaşı zedelemeden normal süreç şok sonrası.
4-Kanal açıldı o kadar delik açıldı, sonuçta cerrahi operasyon yani ameliyat. 90 güne kızarıklıl vs gider saçlar çıktıkça deri toparlar 6 ayda tertemiz.

Çok teşekkürler Kaiser değerli görüşlerin için. Yazdılarından çıkarttığım sonuç şu: 3. ve 6. aylar kritik, pek çok sıkıntım o zaman geçecek gibi. 12. Ayda ise artık senin gibi gür, sık ve doğal saçlarım olur inşaallah maşallah.

Sağolasın abim benim 🤗

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #46 : 14 Haziran 2020, 15:51:25 »
hacim şimdi şöyle anlatan başımdan geçenleri alınan bölgeler 2 3 ayı buluyor toparlamasi şuan bende hiç iz felan nkalmadı belli olmuyor
2. Soru evet o yanmalar batmalar normal çünki kafanda binlerce işlem uygulandı iyileşiyor ayılardan aşağı masal hafif hafif yap baskı uygulama o yanmalar batmalar iyidir s
3. O kaşınmalar adamı deli edecek uyuz olmuş gibi kaşındırıyor oda 2. Ay ortası yada sonlarına doğru geçecek ama sivilcelerleler oluşacak dönme bölgede rahat ol kaşıntı çok gelirse soğuk su ile yıka kaçınamaya gayret et 4. Soru 3. Soru ile bağlantılı

Sağolasın Yunus kardeşim, ya ne sıkıntılı ve özverili bir süreçmiş bu. Inşaallah çektiğimiz sıkıntılara değer de hep birlikte istediğimiz ve beklediğimiz sonuçları alırız. Ara ara 2. ekime gerek olur mu sorusu geliyor aklıma, hemen çıkartmaya çalışıyorum kafamdan. Düşüncesi bile çok kötü. Daha önce bir operasyon geçirmiştim ama inan saç ekiminin sıkıntıları, zorlukları ve ağrıları yanında devede kulak kalır o 😅

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 14 Haziran 2020, 16:03:19 »
Çok teşekkürler Kaiser değerli görüşlerin için. Yazdılarından çıkarttığım sonuç şu: 3. ve 6. aylar kritik, pek çok sıkıntım o zaman geçecek gibi. 12. Ayda ise artık senin gibi gür, sık ve doğal saçlarım olur inşaallah maşallah.

Sağolasın abim benim 🤗
Aynen öyle 😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 14 Haziran 2020, 17:19:14 »
Sağolasın Yunus kardeşim, ya ne sıkıntılı ve özverili bir süreçmiş bu. Inşaallah çektiğimiz sıkıntılara değer de hep birlikte istediğimiz ve beklediğimiz sonuçları alırız. Ara ara 2. ekime gerek olur mu sorusu geliyor aklıma, hemen çıkartmaya çalışıyorum kafamdan. Düşüncesi bile çok kötü. Daha önce bir operasyon geçirmiştim ama inan saç ekiminin sıkıntıları, zorlukları ve ağrıları yanında devede kulak kalır o 😅
aynen öyle bu işte strese yer yok olumlu düşünmek gerekiyor sonunda saçları tarayacaksak çekilen öyle kutsaldır 😂😂

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 14 Haziran 2020, 19:06:48 »

Sağolasın abim benim 🤗
Aynen öyle 😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #50 : 08 Eylül 2020, 22:34:42 »
Selam arkadaşlar,
Önümüzdeki hafta 4. ayımı dolduracağım ve saçlarımın durumu fotoğraftakiler gibi. Değerli görüş ve yorumlarınızı bekliyorum. 🙏🙏🙏

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #51 : 10 Eylül 2020, 19:49:31 »
şu an net bir şey söylemek zor ama süreç biraz yavaş ilerliyor gibi bir görüntü var önümüzdeki bir iki ay çok kritik umarım çıkış atakları hızlanır ve görüntü olumluya döner.

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #52 : 10 Eylül 2020, 21:13:55 »
şu an net bir şey söylemek zor ama süreç biraz yavaş ilerliyor gibi bir görüntü var önümüzdeki bir iki ay çok kritik umarım çıkış atakları hızlanır ve görüntü olumluya döner.

Eyvallah hocam, çok teşekkür ederim yorumun için. Beklemekten başka çarem yok bu aşamada...

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #53 : 10 Eylül 2020, 23:41:34 »
çıkış yüzdesi biraz yükselirse önümüzdeki bir iki ay falan birde üstüne saçları uzatırsanız bence çok farklı bir görüntü olabilir moralinizi bozmayın henüz süreç erken.

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #54 : 10 Eylül 2020, 23:48:42 »
çıkış yüzdesi biraz yükselirse önümüzdeki bir iki ay falan birde üstüne saçları uzatırsanız bence çok farklı bir görüntü olabilir moralinizi bozmayın henüz süreç erken.

Umarım dediğiniz gibi olur. 2-3 ay sonra daha net konuşuruz muhtemelen. Bu arada saçların uzun olmasının da etkisi olacaktır mutlaka. Bu fotoğrafları saçımı yaklaşık 5 numara ile kestikten sonra ve yoğun ışık altında çektim. O yüzden de daha zayıf görünüyorlar. Tepedeki saçlarım zaten seyrekti, ekilen kısımlar da seyrek duruyor bu aşamada...

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #55 : 09 Ocak 2021, 21:53:55 »
Herkese merhaba,
1 hafta sonra saç ekim sürecinin 8. ayını doldurmuş olacağım. Ekteki fotoğraflarıma değerli görüş ve yorumlarınızı bekliyorum 🙏

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 09 Ocak 2021, 22:00:41 »
tepe çok iyi ön taraf biraz seyrek kalmış bu arada herhangi bir ilaç takviye kullanmışmıydın dostum.

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #57 : 09 Ocak 2021, 22:05:51 »
tepe çok iyi ön taraf biraz seyrek kalmış bu arada herhangi bir ilaç takviye kullanmışmıydın dostum.

Eyvallah dostum; aslında çizgiye göre fena değil ama dediğin gibi on taraf daha sık ekilmesine rağmen göreceli daha seyrek. Yine de fena durmuyor. Inşaallah çıkmalar az da olsa devam eder...

Takviye olarak xpecia içiyorum günde 1 tane. Ayrıca sağlık için balık yağı, vit B12 vb alıyorum. Saça yönelik olarak sadece xpecia içiyorum yani.

Poznan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #58 : 10 Ocak 2021, 00:58:51 »
Kötü değil , mükemmel değil
Sizi memnun ettiyse ki etsin dert edecek seyreklik yok :)
Hayırlı olsun saçlarınız

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #59 : 10 Ocak 2021, 01:29:04 »
Kötü değil , mükemmel değil
Sizi memnun ettiyse ki etsin dert edecek seyreklik yok :)
Hayırlı olsun saçlarınız

Çok teşekkür ederim dostum 🤗

Facebook Twitter Instagram