Gönderen Konu: Bugün Serkan Aygın ile görüştüm.  (Okunma sayısı 932 defa)

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
Bugün Serkan Aygın ile görüştüm.
« : 20 Mayıs 2020, 21:56:32 »
26 yaşındayım, donör bölgem çok iyi durumda. Saç dökülmem sadece ön tarafta ve hoca mevcut öndeki saçın zamanla döküleceğini belirtti. Orayı kalınlaştırmak, korumaya çalışmakta bir alternatif ancak yaşım gereği tüm ön bölgeye 3600 greft ekim yapmanın en iyi yol olacağını belirtti çünkü ilerleyen yıllarda vertexinde dökülme olursa oraya da bir ekim yaparız saç sorunun kalmaz dedi. Fotoğraf gönderdiğimde şakak bölgelerine 2800 olarak belirtmişti, muayenede inceleyince fikri değişti.

Ön orta saç olan bölgeye ekim yapılması o saçı yok sayıyormuş sanırım bir daha o mevcut saç çıkmazmış bunu çok anlayamadım tekrar sordum asistanına henüz cevap gelmedi ama cevap gelse bile yine de siz olsanız ne yapardınız ? Bu ekimi yaptırıcam ama nasıl olacağına karar veremiyorum.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bugün Serkan Aygın ile görüştüm.
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2020, 22:09:38 »
Hocam tepeden önden bi kaç foto atarsanız hocanın ne dediğine dair fikir yürüyebiliriz ..
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

KaNeM

• Full Member
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2020, 22:13:20 »
Bence orta bölgen şuan sağlamdır bu yüzden ön bölgeye daha fazla greft ekerek daha gür bir görünüme kavuşmanı sağlamak istemiş olabilir. İleride eğer vartex açılırsa vartex bölümüne ekim yapılırken orta bölgeyi de kalınlaştırmayı düşünmüş olabilir.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2020, 22:15:22 »
Hocam tepeden önden bi kaç foto atarsanız hocanın ne dediğine dair fikir yürüyebiliriz ..

Buyrun hocam
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Hassectear

• Full Member
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2020, 00:38:04 »
Hocam sen bu donorle sakalla saçların nw6 olsa bile kel kalmazsın zaten bencede öne 3000 greft senin işini görür

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Mayıs 2020, 00:40:32 »
sadece ön sıklaştırma ile 3500 civarı toparlar kafayı, görüntü net olur kardeşim.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Facebook Twitter Instagram