Gönderen Konu: -18 saç muhafaza etmek  (Okunma sayısı 1350 defa)

Uurakdnz

• Yeni üye
  • *
-18 saç muhafaza etmek
« : 20 Mayıs 2020, 17:21:23 »
Genetik olrakak baba tarafi ve dayi olmak üzere hepinizin anli acik tepesi parlak bir aileyiz  :) 3 yasinda oglum var bizlerin yasadigi skintilari yasamasini  istemem. Ama o kadar ince ve cansız ki saçları gelecegini belli ediyor. Ve ben tedbirini almak istoyorum. Kimyasal harici neler yapabilirim gelecekdeki hayati için.

Gregor59

• Hero Member
Ynt: -18 saç muhafaza etmek
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2020, 18:15:58 »
Dna değişimi 😁

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2020, 20:14:06 »
Proscar kullansın

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2020, 20:14:31 »
(şaka)

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2020, 22:24:17 »
yani yapacak bişey yok 3 yaşında daha :) büyüyene kadar saç kök hücre tedavisi gelir kurtulur belki

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Mayıs 2020, 22:27:32 »
Dostum 3 yaşındaki arkadaştan bahsediyoruz, bırak çocukluğunu yaşasın,büyüyünce daha ne icatlar çıkar 😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Mayıs 2020, 00:26:46 »
3 yaş fin ve dut için eşik yaşını çoktan aştı demek. rahatlıkla kullanabiliradfssadfdsa

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Mayıs 2020, 00:35:57 »
evlatlıktan reddini talep edebilirsin; kimyasala girmeyeceksen :))

Uurakdnz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 22 Mayıs 2020, 00:46:34 »
Bahsi gecenin evladim oldugunun farkında degilsiniz herhalde  bu kadarmi anlayissiz bencil konusmalar  yanıtlar verilir. Kaldiki ben yazimda suan icin kullanmasi icin degil. Herkes için gecerli olabilecek kimyasal harici sac muhafaza icim gerekli sabun olur. Misal  klasik sampuanlar mantikli gelmiyor  arab sabun kullaniyorum.  O sekilde  10 yasina kadar kimyasal olmadığı ic9n dalin samouana  devam eden var.  Ama  neyse bu kafa yapisindaki hickimsedn bu cvp bklemiuorum.   Burda kafa sacdan onemli ocomdeki beyin ve zihniyet in kalitesi  sac kalitesi kadar onada onem gösterin

Burakcan

• Full Member
« Yanıtla #9 : 22 Mayıs 2020, 03:15:31 »
uyku düzeni ve beslenmesine dikkat ederseniz ve özellikle çinko,demir eksikliği olmaması açısından vitamin destekleri ile beslenmesini takviye ederseniz sanırım çocuğunuza karşı üstünüze düşeni yapmış olursunuz.
proteinden zengin et,balık ve yumurta ve aynı şekilde sebze ,meyve ağırlıklı düzenli beslenme elbette saç sağlığını önemli ölçüde etkileyecektir.örneğin yumurtanın içinde saç için faydalı biotin var.
ayrıca yıkamalar için sülfatsız bir şampuan kullanmanızı tavsiye ederim.
bunlara dikkat ettikten sonra ileri yaşamında aga( androgenetikalopesi) dan  müstarip olabilir fakat bu sizin sorumluluğunuzda olmayacaktır.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Mayıs 2020, 03:22:00 »
Bundan 30 sene önce bir tanidigimin oğlu olmuştu...diyorlardı ki inşallah babası gibi kel olmaz ileride...annesi diyordu ki bu buyuyene kadar kelligin çaresi bulunur...ve o çocuk 30 yaşında şuan..ve KEL...hem de 20 li yaşlarda kel kaldı...milenyumda geçti...geldik 2020 yılına... hâlâ ekimden başka çaresi yok kelligin...çaresi bulunamıyor...ya da bulunmasina engel olunuyor...var bir ibnelik...

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Mayıs 2020, 04:17:17 »
Genetik olrakak baba tarafi ve dayi olmak üzere hepinizin anli acik tepesi parlak bir aileyiz  :) 3 yasinda oglum var bizlerin yasadigi skintilari yasamasini  istemem. Ama o kadar ince ve cansız ki saçları gelecegini belli ediyor. Ve ben tedbirini almak istoyorum. Kimyasal harici neler yapabilirim gelecekdeki hayati için.

Böyle bir babaya canım feda🤗🤗🤗
Allah her evlada nasip etsin
Çok ince ve merhametli yaklaşımınız var. Baba sevgisine maşallah. Bir erkek kendinden üstün olan her erkeği ya kıskanır ya da gıpta eder. Fakat bir baba evladını bu iki şeyden uzak görür. Evladının ondan iyi yerlerde ve iyi şartlarda olmasını ister.

Ben tarifi imkansız bir teşekkür ediyorum size.l;
Oğlunuz adına...

Ben bir şey tavsiye etmem, arkadaşlar gereğini yazmışlar. Ben kendimi tutamadım, babalığınızı çok beğendim... Allah'a emanet olun saygılar sevgiler ☺️

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 22 Mayıs 2020, 04:23:24 »
uyku düzeni ve beslenmesine dikkat ederseniz ve özellikle çinko,demir eksikliği olmaması açısından vitamin destekleri ile beslenmesini takviye ederseniz sanırım çocuğunuza karşı üstünüze düşeni yapmış olursunuz.
proteinden zengin et,balık ve yumurta ve aynı şekilde sebze ,meyve ağırlıklı düzenli beslenme elbette saç sağlığını önemli ölçüde etkileyecektir.örneğin yumurtanın içinde saç için faydalı biotin var.
ayrıca yıkamalar için sülfatsız bir şampuan kullanmanızı tavsiye ederim.
bunlara dikkat ettikten sonra ileri yaşamında aga( androgenetikalopesi) dan  müstarip olabilir fakat bu sizin sorumluluğunuzda olmayacaktır.

+💯

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 22 Mayıs 2020, 10:23:39 »
Bahsi gecenin evladim oldugunun farkında degilsiniz herhalde  bu kadarmi anlayissiz bencil konusmalar  yanıtlar verilir. Kaldiki ben yazimda suan icin kullanmasi icin degil. Herkes için gecerli olabilecek kimyasal harici sac muhafaza icim gerekli sabun olur. Misal  klasik sampuanlar mantikli gelmiyor  arab sabun kullaniyorum.  O sekilde  10 yasina kadar kimyasal olmadığı ic9n dalin samouana  devam eden var.  Ama  neyse bu kafa yapisindaki hickimsedn bu cvp bklemiuorum.   Burda kafa sacdan onemli ocomdeki beyin ve zihniyet in kalitesi  sac kalitesi kadar onada onem gösterin
Haklısın espri yapıldı ağır algıladın,  çocuk doktoruna veya dermatolog birine sorarsan daha net ve yardımcı bilgi alabilirsin .
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

heycorcverseneborc

• Full Member
« Yanıtla #14 : 22 Mayıs 2020, 12:24:32 »
Genetik saç dökülmesine önlem alamazsın. Allah daha büyük dert vermesin evladına.  Matematiksel olarak düşük ama anne tarafı kel değilse çocuk kel olmayabilir.

Facebook Twitter Instagram