Gönderen Konu: bu saça ne yapacağım ?  (Okunma sayısı 1263 defa)

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: bu saça ne yapacağım ?
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2020, 03:12:49 »
medikal tedavi kardeşim. bu kafayı ektirmeye kalksan çok kötü olur sonu.

propecia ve proscar diye iki tane ilaç var. bunların etken maddesi finasteride

ayda 200 lira veririm hap kesmekle uğraşmam diyosan propecia

bi kutu ile 6 ay geçiririm hem de fiyatı ucuz dersen proscar

proscarı hap kırıcı ile 4'e bölerek kullanman gerek çünkü kendi başına 5mg overkill bir durum olur.

ve son olarak işin sırrı sabır. en kralı bile 4-6 ayda olumlu sonuç alıyor. sabrederek her gün kullanmanız gerekecek. yan etki de olmazsa uzun yıllar sizi ekime ihtiyacınız olmadan götürür.

ek olarak dermaroller ve dermastamp olayını araştırmanızı öneririm.

elinizde kalan saçları güçlendirmeye bakın. ondan sonra donörün durumuna göre ön çizgi ve sıklaştırma ekimi yaptırır kurtulursunuz.

geçmiş olsun.

denixex

• Full Member
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2020, 03:41:36 »
medikal tedavi kardeşim. bu kafayı ektirmeye kalksan çok kötü olur sonu.

propecia ve proscar diye iki tane ilaç var. bunların etken maddesi finasteride

ayda 200 lira veririm hap kesmekle uğraşmam diyosan propecia

bi kutu ile 6 ay geçiririm hem de fiyatı ucuz dersen proscar

proscarı hap kırıcı ile 4'e bölerek kullanman gerek çünkü kendi başına 5mg overkill bir durum olur.

ve son olarak işin sırrı sabır. en kralı bile 4-6 ayda olumlu sonuç alıyor. sabrederek her gün kullanmanız gerekecek. yan etki de olmazsa uzun yıllar sizi ekime ihtiyacınız olmadan götürür.

ek olarak dermaroller ve dermastamp olayını araştırmanızı öneririm.

elinizde kalan saçları güçlendirmeye bakın. ondan sonra donörün durumuna göre ön çizgi ve sıklaştırma ekimi yaptırır kurtulursunuz.

geçmiş olsun.
hocam biraz pimpirikli ve şanssız birisiyim bu konularda o yüzden finas işine bulaşmayı hiç düşünmüyorum yıllar öncede araştırmıştım finas ı ama yan etki olma riski bile beni kullanmamaya itiyor bir ara saw palmetto xpecia tablet falan kullandım 3-4 ay ama pek etki görmemiştim acaba onları dediğiniz gibi uzun süre mi kullanmalıydım bilmiyorum, dermarolleri tedavime bir ara eklemiştim ama dediğiniz gibi tekrardan başlayabilirim ona , birde minoxil kullanıyordum uzun süre ama oda hiç saç çıkarmamıştı 2-3 sene kullandım sonra birden kullanmayı kesmiştim , acaba tekrar ona mı başlasam bilmiyorum en azından yat etkisi pek yok , bunların dışında ne yapabilirim hocam ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2020, 03:43:27 »
en dopru olanı arkadaş yazmış sıklaştırma ekımı çünkü

ama kullanmayı düşünmüyorsanız bıraz daha bekleyenılırsınız dökülme devam ederse diye

ya da ıyı bır yerde sıklaştırma
Global Moderator

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2020, 04:59:09 »
hocam biraz pimpirikli ve şanssız birisiyim bu konularda o yüzden finas işine bulaşmayı hiç düşünmüyorum yıllar öncede araştırmıştım finas ı ama yan etki olma riski bile beni kullanmamaya itiyor bir ara saw palmetto xpecia tablet falan kullandım 3-4 ay ama pek etki görmemiştim acaba onları dediğiniz gibi uzun süre mi kullanmalıydım bilmiyorum, dermarolleri tedavime bir ara eklemiştim ama dediğiniz gibi tekrardan başlayabilirim ona , birde minoxil kullanıyordum uzun süre ama oda hiç saç çıkarmamıştı 2-3 sene kullandım sonra birden kullanmayı kesmiştim , acaba tekrar ona mı başlasam bilmiyorum en azından yat etkisi pek yok , bunların dışında ne yapabilirim hocam ?

minoxile bulaşmayın. en realist tedavi dht blockerlar malesef. daha iyisi çıkana kadar durum böyle. yan etki olayı çok nadir görülen bir şey ama yine de tabi ki siz bilirsiniz. sağda solda yazılan horror story'lere kulak asmanın bi manası yok. karar sizin.

denixex

• Full Member
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2020, 14:16:10 »
minoxile bulaşmayın. en realist tedavi dht blockerlar malesef. daha iyisi çıkana kadar durum böyle. yan etki olayı çok nadir görülen bir şey ama yine de tabi ki siz bilirsiniz. sağda solda yazılan horror story'lere kulak asmanın bi manası yok. karar sizin.

dht blocker haricinde diğer tedavileri denemeye bile gerek yok diyorsunuz yani hocam

denixex

• Full Member
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2020, 18:20:10 »
en dopru olanı arkadaş yazmış sıklaştırma ekımı çünkü

ama kullanmayı düşünmüyorsanız bıraz daha bekleyenılırsınız dökülme devam ederse diye

ya da ıyı bır yerde sıklaştırma

hocam saç ekiminden sonra bile finastaride öneriyormuş doktorlar , bu konu hakkında bilginiz var mı acaba ?

denixex

• Full Member
« Yanıtla #7 : 21 Mayıs 2020, 00:37:51 »
:(

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 21 Mayıs 2020, 01:32:54 »
hocam saç ekiminden sonra bile finastaride öneriyormuş doktorlar , bu konu hakkında bilginiz var mı acaba ?
Kafalarına göre ilaç yazıyorlar, hastalık varmı,bünye kaldırırmı,ileride yan etkileri ne olur söylenmiyor,  uzmanı haricinde verilmeyen her ilaç sıkıntılı, bu yüzden kullanma kardeşim.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 21 Mayıs 2020, 02:14:56 »
Kafalarına göre ilaç yazıyorlar, hastalık varmı,bünye kaldırırmı,ileride yan etkileri ne olur söylenmiyor,  uzmanı haricinde verilmeyen her ilaç sıkıntılı, bu yüzden kullanma kardeşim.

+1

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 21 Mayıs 2020, 03:07:15 »
ön tarafa ekim yaptır kardeşim proscar vs kullansan sanki sana ön çizgimi yapacak bu söylenenlerin hepsi hurafe boşuna hormon dengeni bozma.

denixex

• Full Member
« Yanıtla #11 : 22 Mayıs 2020, 17:09:56 »
ön tarafa ekim yaptır kardeşim proscar vs kullansan sanki sana ön çizgimi yapacak bu söylenenlerin hepsi hurafe boşuna hormon dengeni bozma.

haklısınız hocam

Facebook Twitter Instagram