Gönderen Konu: Saç ekmeyi düşünüyorum AMA!!!!  (Okunma sayısı 1099 defa)

mühendis87

• Yeni üye
  • *
Saç ekmeyi düşünüyorum AMA!!!!
« : 19 Mayıs 2020, 14:47:14 »
Arkadaşlar merhaba. Forumu yeni gördüm ve hemen üye oldum. 33 yaşındayım. 10 önce saç dökülmem ani olarak başladı. Dökülme tepe bölgesinden başladı. Saç ekimi ile ilgili araştırma yaparken burayı keşfettim. Saçlarımın şu anki hali böyle. Sizce ekim yapılır mı. Güzel bir sonuç alabilir miyim. Bu konuda biraz hassas olduğum için çok fazla korku ve endişelerim var. Yorumlarınızı esirgemeyin. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

Uurakdnz

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekmeyi düşünüyorum AMA!!!!
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2020, 16:54:32 »
Forumda yeniyim cokda bilgi sahibi degilim forumdaki deneyimli arkadaslar yaninda.  Ama kafa sac yapimiz ayni. Ayni dusunce ile fikirler danışıp arastirma yaptigim ortak bnzerlikden ötürü cvp vereyim.   Donör bolgesi gucsuz yetersiz olduğundan dolayi tercih ederseniz ilac takviyrsi oneriliyor ben tercih etmedim.  Akabinde  ekim icin  sakal takviyesi ile beraber donerden uygun greft sayisi ayarlanıp on ve orta kisim a 3-4 bin kadar greft ekilebilir deniyor. Forumda orta fiyatli genel olark sadece nedense tek bi doktor oneriliyor. Serkan aygin.  Egrr maddi olarak  bir siniriniz yok ise forumda ankette var  erdoğan  hoca vs. Oneriliyor.
Idaretenlik cvp imi maruz gorun detaylati forumdan ve arkadaslardan edinirsiniz umarım. 

mühendis87

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2020, 17:03:13 »
Yazdığınız yorum için teşekkür ederim. Evet dediğiniz gibi donör bölge zayıf. Henüz ekim için araştırmaya yeni başladım sayılır. O yüzden öncesinde saçları güçlendirmek için neler yapabilirim biraz da onun cevabını arıyorum. Peki siz ekim yaptınız mı.

Uurakdnz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2020, 17:10:53 »
Yazdığınız yorum için teşekkür ederim. Evet dediğiniz gibi donör bölge zayıf. Henüz ekim için araştırmaya yeni başladım sayılır. O yüzden öncesinde saçları güçlendirmek için neler yapabilirim biraz da onun cevabını arıyorum. Peki siz ekim yaptınız mı.

Ben ilk defa bu kadar kararliyim acikcasi yaptiracagim. Srrkan aygin hoca ile watsap dan gorustum  burda önerilen gibi sakal takviyeli 3.800 4bin greft ekimi uygyun görmüş. On ve orta için.   Sadece  mevsimle alakali erteliyorum. Isim geregi Cok disarda arabada gunes klima vs etkisindeyim yazi atlatip ekim yaptircam nasip olursa

mühendis87

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2020, 17:13:41 »
Senin adına sevindim. İnşallah çok güzel sonuçlanır. Rica etsem foto atabilir misin. En azından karşılaştırmak için.

Uurakdnz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2020, 17:49:24 »
Senin adına sevindim. İnşallah çok güzel sonuçlanır. Rica etsem foto atabilir misin. En azından karşılaştırmak için.

Profilime tikla iletilerimde var.

Murat39

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2020, 15:13:27 »
Kafa yapılarımız benziyor, ben de Serkan Aygında ekim yaptırdım 4100 greft ile.  Aldığım hizmetden çok memnun kaldım, Alındaki çizgiyi biraz geriden başlatmak her zaman arkadaki yoğunluğu artırmak iin faydalı, varsa sana benzeyen beğendiğin saçlı bir kafa, onun fotoğrafıyla git yüzyüze randevuya, ona göre çizdir alın çizgini. Şimdiden geçmiş olsun, benim fotoğraflar profilde, bakabilirsin bu arada.

mühendis87

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2020, 16:27:39 »
Serkan aydın a mesaj gönderdim. Önler 3000 greft ile sık bir şekilde yaparız dedi. Ama birebir görüşmek daha faydalı olur. Ayrıca saçı güçlendirmek için ne önerirsiniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Mayıs 2020, 16:52:27 »
Saç ekiminden çok başarı beklemeyin bu kadar geniş açıklık ve çok güçlü olmayan bir donör yapınız var çok iyi bir sonuç almamanız normal sayılır bunları göz önünde bulundurarak ekim düşünün
Global Moderator

Uurakdnz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 20 Mayıs 2020, 17:02:36 »
Saç ekiminden çok başarı beklemeyin bu kadar geniş açıklık ve çok güçlü olmayan bir donör yapınız var çok iyi bir sonuç almamanız normal sayılır bunları göz önünde bulundurarak ekim düşünün

Nasil bi olumsuz sonucla karsilanabilir ekilen greftler le alakali mi problem? sakal ve ensedeb edilinen greftler ve belirlenen yerler var.  Bu belirlenen 4 bin greft diyelim belirlenen bolgeye ekildikden sonra nasil  kotu sonuc bekler bizi ?  Ayni  kafa yapisi ve güçsüz donerum var. Ancak sakal ve enseden 4 bin ekim on ve ortaya uygun ekilir dendi . Ekim yaptirirsam skintimi yaşarız?

Facebook Twitter Instagram