Gönderen Konu: Koray Erdogan 13 haziran sac ekimi  (Okunma sayısı 1656 defa)

Maxis_wolf

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Koray Erdogan 13 haziran sac ekimi
« : 18 Mayıs 2020, 20:01:03 »
Arkadaslar selamlar,

36 yaşındayım, universiteden beri her yil az az saclarda azalma oluyor, saclarim oldukca ince telli, sakaklarda ve verteks bolgede sorun var, kuruyken ciddi sorun olmasada sadece belli sekilde kullanabiliyorum sacimi, hep aklimda Koray bey vardi, bu surecte kampanya da olunca yaptirayim dedim,

Kendisiyle gorustuk, finastreid onerdi, ben de dusunmedigimi soyledim, verteks bolgesinde saclar zayifladigi icin oraya ekimin zarar verebilecegini belirtti, bekleyelim dokulme tamamlansin sonra arkaya mudehale ederiz de dedi, on ve ust tarafa 3000 greft ekilebilecegini belirtti.

Fotograflari ekledim, siz de yorumlayabilirsiniz tabi, gecen seneye kadar minoxil kullanmistim, yaklasik 5 yildir aralikli kullaniyordum ama devam etmek istemedim artik, bırakınca dokulme de hizlanmisti, ekimden sonra kullanabilirim belki,

Koray bey sadece on ve ust bolgeye ekimin dogalligi bozmayacagini soyledi, sacin arkasi icin de belki topik vs gibi seyler kullanabilirim emin degilim,

Ince telli saci da goz onunde bukundurursak sizce sonuc naisl olur.

Tesekkurler.

Maxis_wolf

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdogan 13 haziran sac ekimi
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2020, 20:02:37 »
Ek fotoğraflar

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2020, 20:44:29 »
3 bin greft ile koray hocanın ellerinde güzel bir sonuç alabilirsin. Donör bölgen iyi duruyor. Güzel bir sonuç alabilirsin bence

mataramasuko1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2020, 03:49:33 »
Merhaba hocam, yaşım 29, benım saçım da sizinki gibi suan ve ektirecek olsam 3000 i geçmek istemem, koray hoca iyi düşünmüş, umarım güzel sonuç alırsın , kampanyalı fiyattan hesapladıgımızda 15bin tl mi talep ediyor.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2020, 09:38:34 »
Finas kullansan aslinda tepeyi toparlar ekim bile gerekmez.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Maxis_wolf

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2020, 16:13:59 »
ücreti netleştirmedik ama dediğiniz gibi 15000 tl olacaktır diye umuyorum. Finas konusunda dediğim gibi istekli değilim. minoxil kullanacağım ama tepe için ona karar verdim.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Mayıs 2020, 20:56:15 »
Minox u iyi arastir derim

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2020, 02:08:15 »
Minox u iyi arastir derim

Bence finasteridi iyi arastirmasi lazim.Minoxili araştırmasına gerek yok 5 yıldır kullanıyor muş zaten : )

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Mayıs 2020, 02:15:43 »
Tepede çok incelmiş saç var girilmesi orayı zayıflata bilir finasterid o yüzden tavsiye edilmiş tabi kullanmayı düşünmüyorsanda. Tepeyi sonraya bırakmak daha mantıklı görünüyor.
Global Moderator

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Mayıs 2020, 03:12:06 »
Bence finasteridi iyi arastirmasi lazim.Minoxili araştırmasına gerek yok 5 yıldır kullanıyor muş zaten : )

Ben finas dedim yok dedi, minox deyince arastir dedim, arastirsa zaten kullanmaz diye:)

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Mayıs 2020, 12:44:57 »
Ben finas dedim yok dedi, minox deyince arastir dedim, arastirsa zaten kullanmaz diye:)

Minoxu 5 yıldır kullanan biri bence araştırmıştir : ) tekrar kullanmak istediğine göre memnun sanırım.

Maxis_wolf

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Mayıs 2020, 14:53:36 »
Bende kullandigim sure isr yaramisti, kasinti deri 0roblemi de yapmadi, ama islak gezmek falan can sıkıcı. Kopuk formunu alirim belki.

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 20 Mayıs 2020, 15:24:05 »
Bende kullandigim sure isr yaramisti, kasinti deri 0roblemi de yapmadi, ama islak gezmek falan can sıkıcı. Kopuk formunu alirim belki.

Aynen hocam bu rogain kopuk bulsam stok yapicam bende turkiyede yok maalesef .sabah akşam mi kullanıyorsunuz eğer öyleyse bence günde tek sefer kullanmak daha iyi üşenmeden uzun yıllar kullanırsınız .forumda bir arkadaş iyi bir dermatologa gitmişti 3 senedir kullanıyor günde 8 fis olarak önermiş doktoru .üstelik hafta sonları kullanmıyor bende bir kaç doktora sorduğumda günde tek sefer kullanabilirsin demişti sabah akşam kullanmak bir muddet sonra üşengeçlik yaptırabiliyor.tabi uzun yıllar sabah akşam kullananlarda var arada aksatip . Yani doz dusurerek üşenmeden kullanırsınız bence.

Maxis_wolf

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 21 Mayıs 2020, 02:47:37 »
Bir finas olmadigi kesin ama ise yaramaz da degil.

Maxis_wolf

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 22 Mayıs 2020, 19:41:37 »
Arakadaslar, finas kullanmazsam ekimin basarisiz olma ihtimali var mi, yani illa sart mi sizce.

Facebook Twitter Instagram