Gönderen Konu: proscar+xpecia kullanımı fotoğraflı  (Okunma sayısı 20526 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: proscar+xpecia kullanımı fotoğraflı
« Yanıtla #46 : 13 Haziran 2020, 18:23:14 »
alkol bazlı bir şeyin içine mi atıcaz hocam bunları birde

Dostum, içinde alkol ve distile su olan bir losyon iş görür sanırım. Garnier in arındırıcı ve sıkılaştırıcı tonik diye birşeyi vardı.

Veya alternarif olarak, etil alkol, distile su, propilenglikol veya gliserin ile yapabilirsiniz. Distile su yüzde 15 civarı iyidir sanırım.

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #47 : 16 Haziran 2020, 16:15:09 »
Dostum, içinde alkol ve distile su olan bir losyon iş görür sanırım. Garnier in arındırıcı ve sıkılaştırıcı tonik diye birşeyi vardı.

Veya alternarif olarak, etil alkol, distile su, propilenglikol veya gliserin ile yapabilirsiniz. Distile su yüzde 15 civarı iyidir sanırım.

eyvallah hocam

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #48 : 24 Haziran 2020, 11:32:45 »
Arkadaşlar yaklaşık 40 gündür bazen 1/4 bazen 1/2 şeklinde proscar alıyorum. Xpecia tablet günlük 2 tane kullanalı 55-60 gün oldu. Son 2 gündür saçlarımı yıkamıyorum, yıkamadan çektiğim fotoğrafların daha açıklayıcı olacağını düşünüyorum. yıkayınca kabarıyor boşluk hiç görünmüyor.

Gördüğüm yan etkiler;

*Unutkanlık
*Testislerde belirgin bi ağrı başladı, hafif seyrinde şuan devam ediyor.
*İsteksizlik yok.

Olumlu etkiler;

*Konuyu bilmeyen bir arkadaşımın durduk yere saçınımı boyattın siyahlaşmış demesi oldu.
*Dipten küçük küçük saç çıkışlarını bariz görebiliyorum.

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #49 : 24 Haziran 2020, 11:36:10 »
Vertexte seyreklik olan bölümleri iyice anlamanız için elimle açtım. 2 günlük yıkanmamış halinden gün ışığında çekildi. Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #50 : 26 Haziran 2020, 16:12:21 »
Vertexte seyreklik olan bölümleri iyice anlamanız için elimle açtım. 2 günlük yıkanmamış halinden gün ışığında çekildi. Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Hacım kamerayı odaklayabileceği maksimum yakınlığa getirip, flaşlı çekim yaparsan, diptek gelen saçları görme şansın olur. Paylaşırsan biz de bi bakalım merak ettim görüntüyü.

Rain

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #51 : 28 Haziran 2020, 11:58:35 »
Bu fotoğraflardaki gibi şakaklara ekim yapıyorlar mı yoksa normal mi yani herkesin saç şekli farklı sonuçta?

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #52 : 17 Temmuz 2020, 16:40:16 »
2 Ay oldu arkadaşlar. son durumu paylaşıyorum

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #53 : 17 Temmuz 2020, 16:43:22 »
Sivilcelenme arttı ve kafamın şakak ve ön kısmında dibinde böyle sanki görünmeyen bir yara varmış gibi arada kaşınıyor. Yan etkilerde yavaş yavaş geçiyor.. şakaklarda hiçbir ilerleme yok aksine minyatürleşmeye devam ediyor gibi bir izlenimim var. Vertex bölgem eskisi gibi değil net bir fark görüyorum sizin yorumlarınız nedir merak ediyorum

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #54 : 17 Temmuz 2020, 17:25:12 »
Sivilcelenme arttı ve kafamın şakak ve ön kısmında dibinde böyle sanki görünmeyen bir yara varmış gibi arada kaşınıyor. Yan etkilerde yavaş yavaş geçiyor.. şakaklarda hiçbir ilerleme yok aksine minyatürleşmeye devam ediyor gibi bir izlenimim var. Vertex bölgem eskisi gibi değil net bir fark görüyorum sizin yorumlarınız nedir merak ediyorum

Bu aylarda kararmalar devam ediyor. Olan saçlar kalitelesiyor. Ama dökülmenin durması 7. 8. Aylardan sonra başlıyor. Saçınizda yağlanma azaldı mi ?

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #55 : 17 Temmuz 2020, 17:31:24 »
Bu aylarda kararmalar devam ediyor. Olan saçlar kalitelesiyor. Ama dökülmenin durması 7. 8. Aylardan sonra başlıyor. Saçınizda yağlanma azaldı mi ?

bunuda net olarak söyleyebilirim hocam yağlanmam hiç yok gibi

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #56 : 17 Temmuz 2020, 17:47:13 »
bunuda net olarak söyleyebilirim hocam yağlanmam hiç yok gibi
Yağlanman olmadığı cidden belli şu 2 gün yıkanmayan saçlarının halini attığın fotoda. Güzel gelişmeler aga devam.

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #57 : 17 Temmuz 2020, 18:40:25 »
Yağlanman olmadığı cidden belli şu 2 gün yıkanmayan saçlarının halini attığın fotoda. Güzel gelişmeler aga devam.

şakak kısımlarında bir gerileme görüyor musunuz hocam yoksa bana mı öyle geliyor

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #58 : 17 Temmuz 2020, 18:57:27 »
şakak kısımlarında bir gerileme görüyor musunuz hocam yoksa bana mı öyle geliyor
Gerileme yok artışta yok ama kalite yükselmesi var.

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #59 : 17 Temmuz 2020, 19:34:42 »
Gerileme yok artışta yok ama kalite yükselmesi var.
İşte en çok araştırdığım sorunsallardan birisi. Finasterid, minoxidil, Dutasterid, mikro-iğneleme, standartlaştırılmış kafa derisi masajı, platelet rich plazma vb. Şeylerin tedaviye yanıt oranı %40-100 arası değişiyor ama yeni saç çıkış oranı en fazla %20-40 evet dökülmeyi engelliyorlar ancak yeni saç çıkışı sağlamıyorlar. E kökler de ölmüyor. İşte kronik inflamasyon giriyor devreye.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Facebook Twitter Instagram