Gönderen Konu: proscar+xpecia kullanımı fotoğraflı  (Okunma sayısı 20457 defa)

GaMe10

• Hero Member
Ynt: proscar+xpecia kullanımı fotoğraflı
« Yanıtla #136 : 05 Eylül 2020, 21:13:43 »
Etkisini kaybediyor Fin bı sure sonra normal

Hap tedavisinde böyle bir şey olabiliyormuydu kaynak nedir? Ben bir Minoxil'de biliyorum döngü olayı

toledo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #137 : 05 Eylül 2020, 21:20:28 »
9 ay fazla  oldu  fin kullaniyorum sonra 1 aydır  saçlarım  acayip  dökülüyor  böyle  bir durum  yaşayan  varmı veya  neden  böyle  birşey oldu  daha önce 1 tek saç dökülme  olmuyordu
mevsimsel olabilir şuan ki dokulmen iyi gozlemlemen lazım
Mevcut tedavimi kısa süre icerisinde güncelleyecegim

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #138 : 06 Eylül 2020, 00:02:57 »
epey güzel gelişim olmuş ama ön tarafa saç ekimiyle bir çizgi yapmak lazım bence.
yan etkilerini belki daha önce yazdın dostum ama son olarak bu konuda durumlar nedir bir güncelleme yapsan memnun olurum.

öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için.

gördüğüm yan etkiler:

*Uykulu bir haldeyim bazen.
*Başım ağrımaya başladı arada sırada.(dutastan mı bilmiyorum ama kullanmadan önce yılda 2 3 olurdu. şimdi 1 hafta 1 garanti ağrıyor.)
*İstek konusunda bir sıkıntım yok ama menide azalma var.
*Yağlanmam 4 gün yıkamasam bile 0. test ettim.
başkada gördüğüm bir sıkıntım yok hocam.

3 günde 1 dutas. Dutas almadığım günlerde 1-2 adet xpecia kullanıyorum. bakalım devam :)
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2020, 02:12:57 Gönderen: kral12 »

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #139 : 06 Eylül 2020, 01:21:17 »
Sürekli uykulu bir haldeysen nasıl kullanıyorsun ki. Devam edecekmisin bırakmadan?

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #140 : 06 Eylül 2020, 02:12:38 »
Sürekli uykulu bir haldeysen nasıl kullanıyorsun ki. Devam edecekmisin bırakmadan?

hocam gün içinde ağır bir uyku basıyor bazen. sürekli bir uyku hali yok.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #141 : 06 Eylül 2020, 14:29:12 »
Xpecia’nın etkisini gördünüz mü, gördüyseniz neler? Bir de yan etkisi oldu mu?

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #142 : 08 Eylül 2020, 19:25:40 »
Bende xpecia kullanıyorum.Fakat finansteridin daha etkili olduğunu biliyorum.Yasim 25 bu arada sakaklarda ve vertexde acilmalar oldu finans kullanmalimiyim.Birde bu ilac uzun yillar kullanilir mi?Malum etkisi bitiyor birakinca.

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #143 : 12 Eylül 2020, 17:02:44 »
son durumum.
saçlar hafif ıslak ve nemli

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #144 : 12 Eylül 2020, 20:17:36 »
son durumum.
saçlar hafif ıslak ve nemli
Baya bir gelişim kaydetmişsiniz.Proscari ne kadar kullandiniz.Bende xpecia kullanıyorum 10 gündür.Ancak proscara baslicam bende.Yasim 25 sizin sacların proscara baslamadan önceki halinden biraz daha kötü benimde.Proscara baslayim mi sizn tavsiyeniz nedir?Ne gibi yan etkilerini gördünüz?

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #145 : 13 Eylül 2020, 17:29:03 »
Ön saç çizgisi haricinde gelişim var on saclar zayıflamış
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #146 : 13 Eylül 2020, 23:50:49 »
Ön saç çizgisi haricinde gelişim var on saclar zayıflamış

hocam çizgime bir şey söyleyemem ama ön saçlar dahil, çoğu yerinde gelişim efsane oldu. görenler saç mı ektirdin bu ne sıklık diyorlar. buradaki fotoğraflar saçım ıslakken çekildi. kuru değildi. sizde haklısınız burdaki fotoğraflara göre yorum yapıyorsunuz. teşekkür ederim.

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #147 : 13 Eylül 2020, 23:55:47 »
Baya bir gelişim kaydetmişsiniz.Proscari ne kadar kullandiniz.Bende xpecia kullanıyorum 10 gündür.Ancak proscara baslicam bende.Yasim 25 sizin sacların proscara baslamadan önceki halinden biraz daha kötü benimde.Proscara baslayim mi sizn tavsiyeniz nedir?Ne gibi yan etkilerini gördünüz?

başlangıçta ben günde 2 xpecia ve 1/5 proscar kullanıyordum hocam. 1-2 ay böyle devam etti. gelişme çok yavaş yavaş kendini gösterdi. 3. ayda gelişimden hemen hemen memnun kaldım. sonra daha iyi olabilir mi? dedim ve dutasa geçtim haftada 2 gün dutas kullanıyorum. xpeciayıda bıraktım. gelişimim, proscarın sağladığı yarardan daha fazla şuan.

#proscarda yan etkiler olarak unutkanlık bariz vardı, sürekli tuvalete çıkma ihtiyacı. sperm azalması gibi yan etkiler gördüm hocam. yarılanması ömrü çok az olduğu için ertesi güne hemen hemen etksi kalmıyordu ilacın bende pek.

dutasta ise tek sıkıntısı bilmiyom ondan mı tek hap kullanıyorum ama psikolojik açıdan sıkıntı yaptı bende anlamadım

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #148 : 16 Eylül 2020, 20:24:44 »
başlangıçta ben günde 2 xpecia ve 1/5 proscar kullanıyordum hocam. 1-2 ay böyle devam etti. gelişme çok yavaş yavaş kendini gösterdi. 3. ayda gelişimden hemen hemen memnun kaldım. sonra daha iyi olabilir mi? dedim ve dutasa geçtim haftada 2 gün dutas kullanıyorum. xpeciayıda bıraktım. gelişimim, proscarın sağladığı yarardan daha fazla şuan.
Bende 2 hafta oldu.Gelisimi az az görmeye basladım.Bende tuvalete cok çıkma ve ara sıra testislerde ağrı oluyor.Onun dışında bir yan etkisini göremedim.Ben zaten hayatım boyunca unutkandım.O yönden pek birsey hissetmedim 😆
Umarım herkes istediği sonucu ileride alırda şu ilaclara fln gerek kalmaz.

#proscarda yan etkiler olarak unutkanlık bariz vardı, sürekli tuvalete çıkma ihtiyacı. sperm azalması gibi yan etkiler gördüm hocam. yarılanması ömrü çok az olduğu için ertesi güne hemen hemen etksi kalmıyordu ilacın bende pek.

dutasta ise tek sıkıntısı bilmiyom ondan mı tek hap kullanıyorum ama psikolojik açıdan sıkıntı yaptı bende anlamadım

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #149 : 20 Eylül 2020, 21:28:59 »
vertex ve orta bölümden ışığın tam altında bir görüntü.

vertex ve orta bölüm tamam bir sıkıntı kalmadı🤙🏻

şakaklarda da gelişme var gibi. detaylı bir şekilde 10-15 gün sonra paylaşmayı düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram