Gönderen Konu: proscar+xpecia kullanımı fotoğraflı  (Okunma sayısı 20460 defa)

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
Ynt: proscar+xpecia kullanımı fotoğraflı
« Yanıtla #105 : 17 Ağustos 2020, 14:59:34 »
Tebrikler guzel gelişim ön taraf zaten eğrelti durmuyor ben eşit gerilediği sürece çok dar olmayan V görüntüsü hoşuma gidiyor yaşından biraz büyük gösterir sadece. Daha da gerilerse ileride bir saç hizası planlanıp ön taraf düzeltilebilir, tepe iyi durumda.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #106 : 17 Ağustos 2020, 15:03:54 »
Gelişme var lakin saç o kadar uzun ki yani tam kavrayamıyorum uzunluk mu kapatıyor, yeni saçlar mı çıkmış falan emin olamıyorum

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #107 : 17 Ağustos 2020, 17:12:34 »
Saç kaliten artmış. Yanlar açık olsun önemli değil.

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #108 : 17 Ağustos 2020, 20:28:01 »
Gelişme var lakin saç o kadar uzun ki yani tam kavrayamıyorum uzunluk mu kapatıyor, yeni saçlar mı çıkmış falan emin olamıyorum

hocam karanlık ortamda flaşlı halini gönderiyorum yeni çektim.

az bir boşluk var ve o boşluğun içinde de ince ince çıkan tüyler var. gün ışığında orası bile görünmüyor.

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #109 : 17 Ağustos 2020, 20:32:45 »
Saç kaliten artmış. Yanlar açık olsun önemli değil.

hocam çevrem yanlarımda bir şey olmadığını söylüyor. ön tarafım sıklaştığı için yan taraflara göz mü gitmiyor anlamadım. ailemden 7 8 kişiye sordum yanlarda ve şakaklarda sıkıntı yok dediler. aynı zamanda vertex bölgem seyreldiği zaman saçların gidiyor diye yorum yapan kişiler. ama boşluk olduğu bariz. dışardan pek belli olmuyorsa ne mutlu bana  :D

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #110 : 17 Ağustos 2020, 20:35:33 »
Tebrikler guzel gelişim ön taraf zaten eğrelti durmuyor ben eşit gerilediği sürece çok dar olmayan V görüntüsü hoşuma gidiyor yaşından biraz büyük gösterir sadece. Daha da gerilerse ileride bir saç hizası planlanıp ön taraf düzeltilebilir, tepe iyi durumda.

yorumunuz için teşekkür ederim hocam.

yeni tedavim dutasa geçtim. 2 gün dutas 2 gün boş. şeklinde gidiyorum. ketoral şampuan ile saçımı 2 günde bir yıkamaya başladım

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #111 : 17 Ağustos 2020, 20:37:43 »
hocam çevrem yanlarımda bir şey olmadığını söylüyor. ön tarafım sıklaştığı için yan taraflara göz mü gitmiyor anlamadım. ailemden 7 8 kişiye sordum yanlarda ve şakaklarda sıkıntı yok dediler. aynı zamanda vertex bölgem seyreldiği zaman saçların gidiyor diye yorum yapan kişiler. ama boşluk olduğu bariz. dışardan pek belli olmuyorsa ne mutlu bana  :D
O yanlarda ki açıklık güzel durur. Zaten erkeksi görüntü oluşturuyor boş şakaklar bir de saçları dağıtınca tam karizma oluyor.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #112 : 17 Ağustos 2020, 20:43:35 »
O yanlarda ki açıklık güzel durur. Zaten erkeksi görüntü oluşturuyor boş şakaklar bir de saçları dağıtınca tam karizma oluyor.

kralsın kardeşim. eyvallah sağ olasın

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #113 : 17 Ağustos 2020, 21:21:38 »
Saçlarda dökülme ne seviyede. Kafani beyaz bir zemine eğip saçlarını karıştırsana biraz sertçe. Bakalim ne kadar dökülecek

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #114 : 17 Ağustos 2020, 22:16:46 »
Saçlarda dökülme ne seviyede. Kafani beyaz bir zemine eğip saçlarını karıştırsana biraz sertçe. Bakalim ne kadar dökülecek

hocam dediğinizi şimdi yaptım, sertçe 10 saniye boyunca karıştırdım ve çektim. 8 9tel döküldü. (saçlarımı 1.5 gündür yıkamıyorum)

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #115 : 17 Ağustos 2020, 23:00:32 »

hocam dediğinizi şimdi yaptım, sertçe 10 saniye boyunca karıştırdım ve çektim. 8 9tel döküldü. (saçlarımı 1.5 gündür yıkamıyorum)

Valla süper bence. Normal düzeyde. Benimkini tarif etmem gerekirse geçen arabanin tavanına saçlarım değmiş. Bir baktım 15-20 tanr saç teli kumaşa yapışmış. Yıkılmıştim. :(

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #116 : 17 Ağustos 2020, 23:49:49 »
eyvallah hocam. tedaviniz nedir? ben proscar ile xpecia yı aynı zamanda 3 ay boyunca kullandım. xpecianın saç açısından kaliteyi arttırdığını kendi adıma kesin konuşabilirim. şuan art arda 2 gün dutas 2 gün boş şeklinde gidiyorum xpecia kullanmıyorum. istediğim şekile gelirse eğer saçlarım haftada 1 dutas şeklinde gideceğim. yarılanma ömrü çok fazla çünkü dutasın korumama yardımcı olur diye düşünüyorum

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #117 : 18 Ağustos 2020, 14:47:38 »
eyvallah hocam. tedaviniz nedir? ben proscar ile xpecia yı aynı zamanda 3 ay boyunca kullandım. xpecianın saç açısından kaliteyi arttırdığını kendi adıma kesin konuşabilirim. şuan art arda 2 gün dutas 2 gün boş şeklinde gidiyorum xpecia kullanmıyorum. istediğim şekile gelirse eğer saçlarım haftada 1 dutas şeklinde gideceğim. yarılanma ömrü çok fazla çünkü dutasın korumama yardımcı olur diye düşünüyorum

2 gün dutas 2 gün boş şeklinde kullanımı nerede gördünüz? Ben hiç bir yerde bu şekliyle bir kullanım önerisi görmedim.

Seyrek kullanımlarda mantık iki hap arasına eşit miktarda süre koymaktır. Siz bu şekilde 1 ve 2. Hap arasına 24 saat, sonraki arasına ise 72 saat koymuş oluyorsunuz.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #118 : 18 Ağustos 2020, 17:23:31 »

Hocam bahsettigibiz modelle ilgili ornek resim koyabilir misiniz bsnim de sakaklar açık dediginiz modeli yapayim olursa

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #119 : 18 Ağustos 2020, 17:31:10 »
Hocam bahsettigibiz modelle ilgili ornek resim koyabilir misiniz bsnim de sakaklar açık dediginiz modeli yapayim olursa
Jude law ın gençliğinde ki gibiyse açıklık yap güzel olur. (Daha net bir foto bulamadım istersen kendin araştırabilirsin Jude law 90s diye.)
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

Facebook Twitter Instagram