Gönderen Konu: Serkan aygın mı , Şahin Çelik mi ? Düşüncelerimizi eksik etmeyelim :)  (Okunma sayısı 1519 defa)

Mt123

• Full Member
Şahin Çelik beyi düşünüyorum ama Serkan aygın da sonuç olarak başarılı gibi bütçem 10-15 bin TL civarı o bütçe ile yapılabilecek en iyi sonucu almak istiyorum, o yüzden acele edip pişman olmak istemiyorum; düşüncelerinizi paylaşıp karar vermemde yardımcı olursanız çok mutlu olurum , hayırlı haftalar olsun cümleten :)

Kel olmak istemeyen adam

• Yeni üye
  • *
Şahin Çelik hakkında bilgim yok ama Serkan hoca başarılı sonuçları var düşünüle bilir

Siddhartha

• Hero Member
Ikisi de iyi cok iyi ekimleri var forumda. Butcene gore kendin karar ver
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Mt123

• Full Member
Kısa halide budur kestirince uzun haline nazaran aşırı seyrek bir görüntü oldu arkada traş hatasındanmı tam bilmiyorum seyrelme var az kalan saçlarında zarar görmesini istemediğim için doğru adım atmak istiyorum

Mt123

• Full Member
İlki traştan hemen sonra, 2. Traştan 20 gün civarı sonrası hali

Karakutu

• Hero Member
Asmedi dene bu aralar fiyatta indirim yaptı. 15 bine bu işi kapatırlar, 3000 kök yeter herhalde.

Bal Porsuğu

• Hero Member
2 isimde başarılı kararı kendın vermelısın

Mt123

• Full Member
Asmedi dene bu aralar fiyatta indirim yaptı. 15 bine bu işi kapatırlar, 3000 kök yeter herhalde.
Hocam koray hoca saç nw7 ye gidiyor diye birde finasteride çok yaklaşmadığım için tekrar dönüş yapmadı yoksa bende orayı istiyordum :(

Mt123

• Full Member
Peki sizce arka kısımdan saç dökülmüş mü bakıldığında yoksa traş kazasına mı denk gelmiş tam 2 ay önce hiç dökülme yoktu kesmeden 1 gün öncede üzunken hiç yoktu ama kesince böyle oldu, birde mavi suyu kullanmıştın 1.5 sene bırakalı 2.5 ay oldu o da yavaş yavaş döküyor olabilir diye de düşündüm bu yaşta nw7 olmak psikolojik olarak çok kötü olucak

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
donör bölgen sağlıklı görünüyor
Global Moderator

Mt123

• Full Member
donör bölgen sağlıklı görünüyor
İnşaallah öyledir abi mutlu bir ekim sonucu almak istiyorum uzun süredir çok yordu psikolojik olarak beni bu saç :)

Facebook Twitter Instagram