Gönderen Konu: Asmed koray erdogandan sonra gelen en iyi doktor kimdir ?  (Okunma sayısı 5168 defa)

Arabatutkunu

• Full Member
Merhaba arkadaslar koray erdogandan sonra en basarili sac ekim doktoru sizce kimdir?

Serkan aygin diyorsaniz ben basarili bulmuyorum.on sac cizgisi cok belli oluyor.dogal yapan doktor sizce kimdir?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Asmed koray erdogandan sonra gelen en iyi doktor kimdir ?
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2020, 16:15:18 »
1 mutttalip  keser  2 koray erdoğan  3 kaan  pekiner  4 hlc   

Arabatutkunu

• Full Member
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2020, 16:19:12 »
Muttalip keser dedinde hocam daha dogru duzgun bir websitesi yok. Resmi instagram hesabi yok.acikcasi yaptigi ekimleri gorebilecegimiz bir platformu olmadigi icin.ben sicak bakmiyorum.

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2020, 16:20:00 »
Merhaba arkadaslar loray erdogandan sonra en basarili sac ekim doktoru sizce kimdir?

Serkan aygin diyorsaniz ben basarili bulmuyorum.on sac cizgisi cok belli oluyor.dogal yapan doktor sizce kimdir?

serkan aygın saç ekimi yapmıyorki ne kanal açıyor ne ekiminde bulunuyor sadece konuşup ön çizgiyi çiziyor elini sürmüyor ekibi yapıyor.. açıkçası ben bu şekil ekip işlerine karşıyım adamın adı geçiyorsa bir işletmede en az 1 işlemde bulunması lazım. kanal açar veya kök alır veya kökleri yerleştirir.. hiçbir aşamada bulunmayıp parayı alan ismi sadece tabelada geçen yerlere çok karşıyım.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 17 Mayıs 2020, 16:26:55 »
Muttalip keser   türkiye   en iyi  3 dr  biridir  forum içinde   bir çok konusu sac ekim sonuc  var incele  .

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Mayıs 2020, 16:51:08 »
Asuman hair var yeni yeni konuları geliyor foruma gayet başarılı ekimleri var
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #6 : 17 Mayıs 2020, 17:17:21 »
Şahin bey mi , Serkan aygın mı peki ?

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Mayıs 2020, 17:18:29 »
Muttalıp keser i birinci sıraya bile koyabiliriz ilk defa fue ile ekim yapan hocadır türkiye de

pusat06

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 17 Mayıs 2020, 17:37:49 »
Muttalip keser dedinde hocam daha dogru duzgun bir websitesi yok. Resmi instagram hesabi yok.acikcasi yaptigi ekimleri gorebilecegimiz bir platformu olmadigi icin.ben sicak bakmiyorum.

Websitesi var hocam google a drkeser yazarsan bulursun. Kendisi daha fazla reklama ihtiyaç duymuyordur belki. Hoca beni bilen biliyor demişti. Buna rağmen yoğunluktan kendisinden çok ileri tarihe randevu alınabiliyor veya randevu alamıyorsun. Çünkü bırak ekim işlemini saç traşından kabuk dökümüne kadar kendisi ilgileniyor hastasıyla. Yabancı forumlar ve sitesi yanısıra bu forumda da oldukça konusu mevcut. Ben kendisine ekim yaptırdım, takip edebilirsin.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=10829.0

Ön saç çizgi doğallığı konusunda da kendisinin oldukça başarılı olduğunu okumuş ve ekimlerinden değerlendirmiştim. Ön saç çizgimi de oldukça beğeniyorum diğer ektirenler gibi.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2020, 17:48:42 Gönderen: pusat06 »

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 17 Mayıs 2020, 20:32:25 »
Eğer greft başı 3.5 euro verebilecek, ankarada en az 2 3 gün geçirebilecek durumun var ise, açıklığın az ve donörün yeterli ise bencede muttalip keser 1 numaradır. Bu şartlar haricinde koray erdoğan 1 numaradır (son aylarda aldığı sonuçları baz almadan söylüyorum). İkisi haricinde 3 numara için kaan pekiner, serkan aygın, şahin çelik ve asuman hanım iyi bence. Bu değerlendirmelerimi forumdaki sonuçlara göre yapıyorum

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Mayıs 2020, 21:00:47 »
Eğer greft başı 3.5 euro verebilecek, ankarada en az 2 3 gün geçirebilecek durumun var ise, açıklığın az ve donörün yeterli ise bencede muttalip keser 1 numaradır. Bu şartlar haricinde koray erdoğan 1 numaradır (son aylarda aldığı sonuçları baz almadan söylüyorum). İkisi haricinde 3 numara için kaan pekiner, serkan aygın, şahin çelik ve asuman hanım iyi bence. Bu değerlendirmelerimi forumdaki sonuçlara göre yapıyorum

+1
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Mayıs 2020, 22:13:37 »
Kaan pekiner deyince
Lütfen yakışıklı Kaan pekiner deyin.
Yoksa benim zoruma gidiyor. Bir zamanlar Ankara iki yakışıklı insanı şerefle ağırladı. Onlardan biri de bendim

Tank oktay

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 18 Mayıs 2020, 02:05:01 »
Muttalıp keser 1 derim

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Mayıs 2020, 03:05:43 »
muttalip keser ve serkan aygın koray erdoğana en iyi alternatif bence.
serkan aygın kendisi yapmıyor belki ama belliki adam ekiplerini sanki kendi ekim yapıyormuş gibi yetiştirmiş .ekim sonuçlarına bakıldığı zaman acaip bir istikrar var kötü sonucu yok gibi bir şey bence bu çok zor bir istatistik hatta koray erdoğan ve muttalip keser bile zaman zaman bu istatistiği yakalayamıyor ama genede yeni ektiren arkadaşların konularını takip etmekte fayda var.

Arabatutkunu

• Full Member
« Yanıtla #14 : 18 Mayıs 2020, 10:27:36 »
Arkadaslar muttalip keser kaan pekiner ve serkan aygin demissiniz.serkan ayginin yaptigi saclara bakinca instagramdan taman sık ekim yapmis.ama on sac cizgisi hic de dogal durmuyor acikcasi.onler cok sıkı ekim oldugundan ekim oldugu belli oluyor yani.

Kaan pekiner ve muttalip keser ankarada olduklari icin ilgimi cekmedi.istanbulda ikamet ediyorum.yaptiklari saclar hakkinda bilgim yok

Facebook Twitter Instagram