Gönderen Konu: Çorum Genesis Dr. Nedim Ardıç  (Okunma sayısı 33837 defa)

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Çorum Genesis Dr. Nedim Ardıç
« Yanıtla #75 : 03 Aralık 2018, 02:35:44 »
Hocam konuya bastan baktım ağır spor yapıyorsunuz galiba protein tozu bca veya başka bisey kullandınız mı spora ne zaman başladınız ekım sonrası ben sırf bu yüzden sırt ve bacak girmiyorum allahi  belası süt yuzunden

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 22 Şubat 2019, 16:52:06 »
Tekrar Merhaba en son ozzie solisyon adında bi ürün kullancağmı söylemiştim düzensiz kullanmama rağmen etkisinin çok büyük oldğnu gördüm. Teller kalınlaştı renk koyulaştı bir süredir kullanmıyorum acaba mınoxıl fortedeki gbi bırakınca eski halini alcakmı diye zerre değişiklik yok hala gür duruyo ve tel dökülmüyo ara sıra alkol aldığımda saçlarm sabahında yoğun bi şekilde dokulyodu şimdi alkol sabahında bile dökülme olmuyo kullandgm sampuanlardan sabunlardan dökülme bahanesi bulmuyorum artk sık sık marka değiştirmiyorum hatta özel bşy kullanma ihtiyacı duymuyorum tekrar iki şişe alıp kullancam ölüyü dirilten şuanki diriyi ne yapar tahmn edemiyorum. Gecenlerde bı abimle karsılastm yıllardr kel olan biri ektrmiş sandm baktm yara iz yok builacı kullandğı söyledi. Mutlu olmak istiyosanız herhangi nedenlerden dolayı ekim yaptıramıyosanız yada istemiyosanz kesinlikle kullanmanız gereken bşy bu zamana kadar kozmetge su cıkarıyoms bu cıkarıyomslara kanıp bi ton para harcadık emin olun bu öyle bşy değil kendnze son bi şans daha verip alın kullanın kesin sonuç. İçeriği belli değil deyp kotlyenler var haklı olabılırler bende bilmiyorm ne oldgnu ama ben kucukte olsa bi risk varsa girmeyi seçtim pişman değilim bu arada kuaforum bana brz fazla itelemiş şişesini 900e almıştım güven veren toplu satış yapan ve satıs devamlılgı olan byer buldum muhtemeln ilk ellerden 600 liraya veriyo bilginiz olsun 550 600 den fazla para vermeyin sahtesi oldgnuda soyluyolar iyi araştırp alın ama kesin alın 2 şişe daha kullandktn sonra gorusmek üzere

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 22 Şubat 2019, 16:59:41 »
Bu arada kuzenmle beraber almıştık o sacını 3 numaraya vurup kullandı hep uzadkca kısalttı 3 numarayı hıc gecırmedı ve duzenlı kullandı ben hem uzun sacıma uyguladım hemde bazen 3 gunde 1 4 gunde 1 uyguladım ondaki sonuç daha güzel oldu 2 şişe doldurdu kafasını kullancak olanlara tavsıyem kesınlıkle saclarnızı cok kısa tutup uygulayın kullancgnz sure boyuncada hep kısa kalsn hem ilac daha iyi dagıtılıyo hemde daha az miktarda kullanmş olyosnz haliyle sıse gec bitiyo

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 22 Şubat 2019, 17:16:21 »
Bırakalı ne zaman oldu? Bıraktıktan sonra eskiye dönüş olacak mı bunu gözlemlmek gerek. Gerekli bilgileri paylaşırsan seviniriz.

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 22 Şubat 2019, 17:42:15 »
Benim dusuncem kesinlikle kullanmamak gerekli içeriği belli değil belki ilerde sende skinti cikarcak kanser yapaar bilmediğim bi ürünü kullanmak pek mantikli gelmiyor bellki içindeki etken madde finans veya minoks da olabilir bilinmeyen bir madenin kullanilmasi mantiksiz geliyor

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 22 Şubat 2019, 17:55:59 »
1 bucuk 2 ay arası heralde tam tarih tutmadım eskiye dönş kendni ufak ufak belli eder şuan en ufak belirti yok zaten dğer 2 şişeyi hemen almıcam yaza girince alcam kullanmadığım max süredeki gözlemlerimi paylaşcam kullandğm süre ve sonrasınıda burdayım yani.saçlandkca burdan uzak kalmadım ekim yaptırdıgım yeride burdan bulmadım bu dediğim ilacıda burda bulmadım sadece aynı duyguları zamanında bende yasadıgım için gerek duyan arkadaslara yardımcı olmak amacım harici burayla bi işim kalmadı aslında ama elimden geldiğince yardmcı olmak istiyorum

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 22 Şubat 2019, 18:01:03 »
Haklısınız içeriği belli değil zararlı olabilir dedim ya saç olayı bende takıntı haline gelen bşy dğer türlü mutlu olan hayattan keyif olan biri değilim oyüzden konu saç olunca her türlü kumarı oynarım benm bakıs acım bu yanlıs ama yapack bşy yok gönül isterdiki hiç bu mevzulara düşmeyim ektirmeyim kullanmayım para harcamayım yada içeriğini bildiğim sayısız ürün saç çıkarsın ama malesef istedğmz gbi olmuyo işte

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 22 Şubat 2019, 18:19:03 »
1 bucuk 2 ay arası heralde tam tarih tutmadım eskiye dönş kendni ufak ufak belli eder şuan en ufak belirti yok zaten dğer 2 şişeyi hemen almıcam yaza girince alcam kullanmadığım max süredeki gözlemlerimi paylaşcam kullandğm süre ve sonrasınıda burdayım yani.saçlandkca burdan uzak kalmadım ekim yaptırdıgım yeride burdan bulmadım bu dediğim ilacıda burda bulmadım sadece aynı duyguları zamanında bende yasadıgım için gerek duyan arkadaslara yardımcı olmak amacım harici burayla bi işim kalmadı aslında ama elimden geldiğince yardmcı olmak istiyorum
Bu şekilde düşünmen bizi mutlu etti. Emin ol bizde takipteyiz. Hatta yorum yapmayıp  takip eden o kadar çok arkadaşlar var ki tecrübelerin onlara ışık kaynağı olacaktır.

Erkan19

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #83 : 19 Mart 2019, 18:02:56 »
S.a iletişim bilgilerini zi gonderirmisiniz ben Çorum'da oturuyorum saç ektirmeyi düşünüyorum bilgi alcaktim

social

• Sr. Member
« Yanıtla #84 : 14 Ekim 2019, 18:30:22 »
Bende izmirdeyim, bugun gorustum ve sabit 6000 tl fiyat istedi dr bey. Ben gitmeyi dusunuyorum. Fiyatinin makul olduguna inaniyorum, bir dr arkadasim tavsiye etti Nedim beyi.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 15 Ekim 2019, 00:19:21 »
Güzel olmuş, yaş kaçtı hocam

dem11

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #86 : 21 Haziran 2020, 08:25:11 »
Selamlar ekim yaptiran oldu mu?

Legolass

• Full Member
  • Allah 5-Alfa Reduktaz'ın belasını versin :D
« Yanıtla #87 : 25 Ağustos 2023, 11:20:48 »
Merhaba, tüm yazılanları okudum. Bir süredir Nedim hocayı araştırıyorum, uzunca bir süredir de kendisi ile iletişim halindeyiz. İstanbulda yine kendisi gibi doktor olan eşi ile birlikte hizmet veriyor. Kendisi son derece ilgili birisi ve gerçekten paraya tamah etmeyen nadir kişilerden. Yazdıklarınızdan sonra uzun vakit geçmiş ve forumda nedim hoca ile alakalı pek konu da bulamadım. Olurda bu yanıtımı görürseniz sacınızın son halini merak ediyorum. Sonradan toparlayabildiniz mi acaba? Yada Nedim hocadan ekim yapan başka arkadaşlar oldu mu hiç? Eğer ekim yapan arkadaşlar olduysa bana ulaşırsa çok sevinirim. İyi forumlar
  • Ekim Tarihi: 3.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Prp + Mezoterapi + Biotin + Saw Palmetto

Facebook Twitter Instagram