Gönderen Konu: Çorum Genesis Dr. Nedim Ardıç  (Okunma sayısı 33833 defa)

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Çorum Genesis Dr. Nedim Ardıç
« Yanıtla #60 : 30 Temmuz 2017, 16:41:13 »
Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.İnşallah herkes beklentisini karşılar istediği gibi olur.Ekimden 2 hafta sonra sigara icmeye başladım aslında daha geç içmem gerektiği söylenmişti ama dayanamadım 10 yıldır içiyorum. Önden güzel duruyo ama tepede hala seyreklik var yok deneck kadar az ekildi orya.Anlamıştım ztn ekimden sonra orya bi seans daha gerektgni.Sadece tepeden one kadar kesintisiz 8 9 saat sürdü tepeye zaten zaman yetmezdi doktorda verimli bi şeklde o yorgunlukla ekemezdi.Simdilik özel gunlerde topik dokyorm orya az bsy hic belli olmyo :) kışın inş küçük bi seansla orayda kapatcm

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 27 Ağustos 2017, 09:40:57 »
Saciniz gayet iyi bir hal almış hayirli olsun

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 28 Ağustos 2017, 20:20:27 »
maşallah çok güzel duruyor hocam size nasıl ulaşa bilrim hocam burdan yazdım ama görmediniz galiba

beyyurdlu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 02 Eylül 2017, 08:42:40 »
Güncel resim alabilir miyiz??

Cem Bey

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 08 Şubat 2018, 04:24:05 »
Arka sayfalarda kalmış güzel bir sonuç.
İkinci bir ekim daha düşünüyormuşsunuz.
Ne yaptınız?
Nedir son durum?

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 29 Mayıs 2018, 11:53:28 »
saçlar nasıl oldu memnun kaldın mı

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 26 Temmuz 2018, 17:20:51 »
Fırsatım olduğunda resim atıcam saçlarm tekrar eski halini almaya başladı ekilen saç dökülmüyo deniyo eğer böyle bişey varsa muhtemelen ekimden sonra ana saçlarımdan kayıp yaşadım o yüzden böyle oldu ön tarafla işim bitti daha sonra tepeyi sıklaştırırım derken ön tarafla tekrar uğraşcam yeni bi ekim düşünüyorum farklı biyerde tekrar şansımı denicem hernekadar forumda fayda saglamak adına paylasımlarda bulunuyo olsamda nazar değmemesi açısından tekrar burda olmcam

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 26 Temmuz 2018, 17:58:26 »
Fırsatım olduğunda resim atıcam saçlarm tekrar eski halini almaya başladı ekilen saç dökülmüyo deniyo eğer böyle bişey varsa muhtemelen ekimden sonra ana saçlarımdan kayıp yaşadım o yüzden böyle oldu ön tarafla işim bitti daha sonra tepeyi sıklaştırırım derken ön tarafla tekrar uğraşcam yeni bi ekim düşünüyorum farklı biyerde tekrar şansımı denicem hernekadar forumda fayda saglamak adına paylasımlarda bulunuyo olsamda nazar değmemesi açısından tekrar burda olmcam

Dostum olayın nazarla falan alakası yok.senin dönorundaki saçlar zayıflamış dht etkisine maruz kalmış 6 ay finasterid kullanıp dönoru dhtten arındırmassan yine dökülücekler.şöyle örnek verim koray hoca bu saça 6 ay finas kullandırıp ekim yapardı nedeni ise tam senin başına gelen durumdan dolayı.

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 26 Temmuz 2018, 18:07:57 »
Olabilir neden boyle oldu bilmiyorumda forum harıcı resimlerm yok bayadırda girmiyodum bugun birine eski saclarm boyleydı dıye gostermek icin girdim resmleri gördüm pskljm bozuldu yine nası boyleyken boyle yaptım bu sacları dıye

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 26 Temmuz 2018, 18:15:55 »
Ekımden oncesı gbı degl tabı ama zırve oldugu hallerinden eser yok

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 26 Temmuz 2018, 18:23:11 »
Bunarada ankarada boyle bıyer var ekmıyoruz cogaltıyoruz sloganında mezoterapı yada prp degıldır dıyolar işlem hakkında bi bilgim yok kucuk ıgnelerle bı sıvı enjekte edıyolarms seanslar halınde fıyatı ekım parası nerdeyse paylasılan resımlerde sahtekarlk yoksa gecerlı duruyo hem daha kolay duruyo hemde donorda eksılme olmuyo bu konuyla ılgılı bılır kısılerden aydınlatmalarını ıstıyorum bumu mantıklı tekrar bı ekımmı yada ekım oncesı bu yapılmalımı donor cogalması ıcın yada cogalan o dönor saglıklı olurmu

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 26 Temmuz 2018, 18:29:40 »
Bunarada ankarada boyle bıyer var ekmıyoruz cogaltıyoruz sloganında mezoterapı yada prp degıldır dıyolar işlem hakkında bi bilgim yok kucuk ıgnelerle bı sıvı enjekte edıyolarms seanslar halınde fıyatı ekım parası nerdeyse paylasılan resımlerde sahtekarlk yoksa gecerlı duruyo hem daha kolay duruyo hemde donorda eksılme olmuyo bu konuyla ılgılı bılır kısılerden aydınlatmalarını ıstıyorum bumu mantıklı tekrar bı ekımmı yada ekım oncesı bu yapılmalımı donor cogalması ıcın yada cogalan o dönor saglıklı olurmu

Para tuzağı

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 26 Temmuz 2018, 19:28:37 »
Para tuzağı

Hikaye.. konusuda “ Malatyalı bir eczacının müthiş buluşu”

Rhythm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 03 Ağustos 2018, 12:10:50 »
Buda ekim sonrasi ilerde nasil olur bekleyip gorcez

Merhaba ne kadara mal olmuştu acaba ekim paylaşabilir misiniz ?

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 02 Aralık 2018, 23:57:51 »
Merhaba arkadaşlar ekimden sonra gür saçlara kavuşup tekrar baya kayıp vermiştim eski halini almaya başlamıştı diyebilirim saç tellerim inceldi ektirdiğimde koyulaşan saçlarım tekrar sarımsı kahverengimsi renge döndü tekrar ekim düşünüyodum ama kısa saçı seviyorum ve tekrar ekim için arkadan saç alıncağı için iz belli olcak bu sefer tepeyi kurtarym derken arka taraftanda olcam ve sonra tepe ilerde tekrar dökülcek vs oyüzden ekim olayını kafamda bitirdim derken kuaforumn ısteği tavsiyesi ve müşterilerindeki değişimi görmesi üzerine emr solisyon diye bşyden bahsetti sabah akşam günde iki kere kısa saça uygulanıyomuş önce siyah noktalar cıkarıyomş sonra ordan saç patlıyomuş fln diye imkansız gibi görsemde ekim ihtimalim olmadığı için denemek istedim ve iki şişe 1800 lira karşılığnda sipariş verdim yalnız şişenin değiştiğini söyledi ozzie solısyon diye bi ürün verdi kullanmaya başladım.Alırken bi şişe iki ay gidiyo dedi ama bir şişe 1 ay gidiyo öncelikle onu söylemek istiyorum. Şuan birinci şişenin yarısını biraz geçtim gözlemlerim şu şekilde kesinlikle boş bşy değil o bitik saçlarım iki bucuk hafta gibi bi sürede gözle görülür şekilde canlandı teller kalınlaşıp renk simsiyah oldu sanki boyamışım gibi. Ve dökülme zerre yok. Kullanalı iki hafta olmasa saç çıkardı dicem o derece ama küçük tüylenmeler var.Amacım mutlu olabilirsemki şuan o mutluluğu yaşıyorum ihtiyacı olanlarında mutlu olmasını sağlamak. Gözlemlerimi değişimi siZinle ilerleyen zamanlardada paylaşcam. Bu arada ilacın içeriği nedir ne değildir zaralımınyararlımı bilmiyorum yada bu etkisi kullanmayı bıraktığımda geçcekmi onuda bilmiyorum hepsini ilerde görcem en kötü ihtimal braktıgımda eski halni alcak olsa bile ömür boyunca bunu günde iki değilde bir olcak sekilde kullanabılırım wax etkisi yapıyo saçta sekil verip sertlestiriyo cnk pahalımı pahalı ama gercekten ciddi anlamda etkili resim sürülmüş parlak hali . Gönderiyi takip edebilirsiniz ara ara paylaşımda buluncam eğer finaldede şuanki mutlulğm devam ederse ozmn tavsiye etcem herkese

Facebook Twitter Instagram