Gönderen Konu: Dr.serkan aygın, 4380 greft, yaş 41,  (Okunma sayısı 10504 defa)

Kartalls

• Jr. Member
  • **
Ynt: Dr.serkan aygın, 4380 greft, yaş 41,
« Yanıtla #15 : 16 Mayıs 2020, 12:15:52 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz umuyorum açıklığa göre hartı sayılır bır sonuç alırsınız
evde otururken mantıklı bir zamanda operasyon oldunuz bence
ekim alanı çok temiz sağlıklı duruyor geçmiş olsun.

Çok teşekkür ediyorum, aynen bu zamanları değerlendirmem gerek dedim,  ekimi çok temiz yaptılar, bende memnun kaldım. Umarım sonuç da güzel olur aksini  düşünmek bile istemiyorum  ??? :)

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 16 Mayıs 2020, 12:17:57 »
ekim planlamanız güzel ekim temiz merkez kaliteli neden olmasın olumlu düşünelim her şey güzel olsun
size bu zor süreçte sabır ve işin sonunda mutluluk diliyorum.

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 16 Mayıs 2020, 12:19:18 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz umuyorum açıklığa göre hartı sayılır bır sonuç alırsınız
evde otururken mantıklı bir zamanda operasyon oldunuz bence
ekim alanı çok temiz sağlıklı duruyor geçmiş olsun.
Çok teşekkür ediyoum, bende operasyon anlamında memnun kaldım, çok büyük ekim alanı bana nedense normal gibi geliyor, verteksi saymıyorum ama:). Umarım memnun  edici bir sonuç alırım, aksini düşünmek bile istemiyorum :-[ :)

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #18 : 16 Mayıs 2020, 12:22:51 »
Hayırlı olsun hocam temiz güzel görünüyor açık alan fazla umarım memnun eder cesaret isteyen ekimler adını duyurmuş merkezler için

Çok teşekkür ediyorum, evet her ekim merkezi cesaret edemez  doğru söylüyorsunuz. Serkan Bey gayet pozitif bir tutumla yaklaştı, sonrasında gördüğünde de çok güzel olduğunu çok memnun kalacağımı söyledi, işin uzmanı kendisi, bekleyip göreceğiz :)

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 16 Mayıs 2020, 12:26:35 »
Hayırlı olmasını dilerim hocam güzel detaylı konu için teşekkür ederim keyifle okudum
saç ekiminide tebrik eder güzel bir sonuç almanı yürekten dilerim

açık alanı geniş donör kısıtlı arkadaşlar için keyıfle talıp edip deneyım kazanacağı bir saç ekimi konusu olacaktır

planlanızı bende beğendim mantık bir işlem yapılmış geçmiş olsun.
Çok teşekkür ediyorum, sağolun,inşalalh güzel neticelenir. Forumda çok genç arkadaşlar var, ve uzun zamandır düşünüenler en azından söylediğiniz gibi fikir verir. Ben de yıllardır düşünüyordum cesaret edemediğim zamanlar oldu; cesaret etsem de zamanımın olmadığı zamanlar oldu.Mevcut durumda  krizi fırsata çevirmeye çalıştım.  :)

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 16 Mayıs 2020, 12:28:32 »
ekim planlamanız güzel ekim temiz merkez kaliteli neden olmasın olumlu düşünelim her şey güzel olsun
size bu zor süreçte sabır ve işin sonunda mutluluk diliyorum.

Çok teşekkürler, aynen  başından beri ben de olumlu düşünüyorum,
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2020, 12:42:32 Gönderen: Kartalls »

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 16 Mayıs 2020, 12:31:56 »
Hayırlı olmasını dilerim inşallah güzel sonuç alırsınız.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 16 Mayıs 2020, 12:44:17 »
Hocam öncelikle ekiminiz hayırlı olsun. Alana göre bence güzel bir planlama olmuş. İnşallah beklediğinizden çok çok daha güzel sonuçlar almanızı dilerim...

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #23 : 16 Mayıs 2020, 12:44:18 »
 Ekim sonrası kliniğin verdiği karnemizi de paylaşayım  ;D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 16 Mayıs 2020, 12:45:45 »
donöre göre saç ortalaman gayet iyi çıkmış
Global Moderator

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 16 Mayıs 2020, 12:53:48 »
Gayet iyi görünüyor, temiz ekim olmuş. Aynı gün ektirmiş olabiliriz. İkimiz için de umarım başarılı sonuçlanır dostum. Özellikle 3 gün boyunca bol su iç ve kafanı mümkün olduğunca dik tutmaya çalış. Tekrardan hayırlı olsun :)

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 16 Mayıs 2020, 13:11:11 »
donöre göre saç ortalaman gayet iyi çıkmış

Öyle mi diyorsun,  ben anlamıyorum çok fazla sizlerin yorumları benim için çok değerli , ekilenlerde tutar inşallah 8) ekip lideri donörün bir ekimi daha  kaldırır dedi,  biz  yıpratmak istemiyoruz donör bölgesini dedi

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #27 : 16 Mayıs 2020, 13:15:05 »
Gayet iyi görünüyor, temiz ekim olmuş. Aynı gün ektirmiş olabiliriz. İkimiz için de umarım başarılı sonuçlanır dostum. Özellikle 3 gün boyunca bol su iç ve kafanı mümkün olduğunca dik tutmaya çalış. Tekrardan hayırlı olsun :)

Çok teşekkür ediyorum, evet aynı gün ektirdik, aynı saatlerde saçlarımız kesiliyordu hatta,  ben de senin ekimini forumda  görünce fark ettim aynı gün olduğuğ, seninki de çok temiz gözüküyor , inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz.  Tavsiyelerine uyacağım, haberleşiriz :)

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #28 : 17 Mayıs 2020, 21:11:06 »
Herkese merhaba, bugün kendim ilk yıkamayı sokağa çıkma yasağı nedeniyle evde yaptım, kliniğin verdiği losyonu da sürdüm, sürdüm, şu an için herhangi bir ağrım yok,  sadece kafamdaki ödem henüz tam gitmedi ama beni çok rahatsız etmiyor. Bundan sonra Kabuk dökümünden sonra resim paylaşırım, resimlerin bazılarını losyonu sürdükten sonra çekilmiştir, herkese sağlıklı günler diliyorum.

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 18 Mayıs 2020, 00:37:47 »
Ekim’iniz hayırlı olsun umarım istediğiniz gibi bir sonuç elde edersiniz

Facebook Twitter Instagram