Gönderen Konu: Dr.serkan aygın, 4380 greft, yaş 41,  (Okunma sayısı 10480 defa)

Kartalls

• Jr. Member
  • **
Dr.serkan aygın, 4380 greft, yaş 41,
« : 16 Mayıs 2020, 01:59:28 »
Arkadaşlar merhaba, forumu kısa bir süre  keşfettim çok yararlı öncelikle, Hintell Başkan  başta olmak üzere Herkes çok yardımcı ve yol gösterici, ayrıca kaliteli ve dostane  bir ortam var dün DR.Serkan Aygün’ ın kliniğinde saç ekimi yaptırdım, öncesinde klinik açılmadan zoom programı üzerinden görüştük , daha sonra klinik açılınca   hoca bizzat görmek istedi ben de bizzat görüşüp kafamdaki soruları sormak istiyordum  saç incelemesi yaptı yaklaşık 10-15 dakika muayene ve planlama yaptı, dün de yaklaşık 8 saatlik bir operasyonla ekim gerçekleşti. ekim sırasında alım tamamlandıktan sonra dr serkan bey gelip tekrar ön çizgiyi ve ekim planlamasını yaptı , ekip lideriyle de detaylı konuştular. Ekim dhi yöntemiyle oldu, mevcut saçların daha az görmesi ve iyileşme sürecinin hızlı olması için bunu tavsiye etti Serkan bey. Bugün pansuman ve lazer tedavisi uygulandı. Genel olarak kliniğin ilgisinden memnunum.Operasyon sırasında yoğun bir ağrı yaşamadım, devamlı olarak arkadaşlar ağrı olması halinde söylememi istediler.ekibin başında Cüneyt bey vardı , ayrıca 4 hemşire arkadaşımızda onunla birlikteydi. Cüneyt beyde gayet güzel ilgili ve yol gösterici bir yaklaşımla beni rahatlattı. Takvim olarak bana çok uygun olduğu için ve ertelemem halinde iş nedeniyle ekim yaptırma şansım olmayacağı için  daha hızlı karar verip  klinik ve doktor  araştırma süreci uzatmak istemedim. Genel olarak olumlu referansları olduğu için de Serkan Bey’in kliniğin tercih ettim. Resimleri de yarın sizlerle paylaşacağım; sormak istediğiniz şeyler olursa sorabilirsiniz. Umarım başarılı ve beni mutlu edecek bir sonuç alırım.Hem ekim yaptırmayı düşünen arkadaşlara bir faydamız olur hem de sizlerin tecrübe ve bilgilerinden ben yararlanacağımı ve bana faydalı olacağını düşünüyorum. Zorlu ve sabır gerektiren bir süreç bekliyor, hayırlısı olmasını diliyorum.

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Dr.serkan aygın, 4380 greft, yaş 41, dhi
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2020, 02:02:16 »
Hayırlı olsun resimleri bekliyoruz.

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2020, 02:44:08 »
Hayırlı uğurlu olsun fotoğrafları bekliyoruz.

Öğretmen09

• Full Member
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2020, 05:42:47 »
Hayırlı olsun öncelikle ,  Serkan Bey ile görüştüm ben de tepe bölgeye DHI yöntemiyle ekim yapabiliriz aslında dedi ama şimdi siz tıraş olmadan mı ekim yaptırdınız ?

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 16 Mayıs 2020, 09:11:24 »
Hayırlı olsun öncelikle ,  Serkan Bey ile görüştüm ben de tepe bölgeye DHI yöntemiyle ekim yapabiliriz aslında dedi ama şimdi siz tıraş olmadan mı ekim yaptırdınız ?
yok traş oldum ama sıfır numaraya vurmadı, önleri 1 numara bıraktıklar

Kartalls

• Jr. Member
  • **
Ynt: Dr.serkan aygın, 4380 greft, yaş 41,
« Yanıtla #5 : 16 Mayıs 2020, 11:09:16 »
Arkadaşlar merhaba, forumu kısa bir süre  keşfettim çok yararlı öncelikle, Hintell Başkan  başta olmak üzere Herkes çok yardımcı ve yol gösterici, ayrıca kaliteli ve dostane  bir ortam var dün DR.Serkan Aygün’ ın kliniğinde saç ekimi yaptırdım, öncesinde klinik açılmadan zoom programı üzerinden görüştük , daha sonra klinik açılınca   hoca bizzat görmek istedi ben de bizzat görüşüp kafamdaki soruları sormak istiyordum  saç incelemesi yaptı yaklaşık 10-15 dakika muayene ve planlama yaptı, dün de yaklaşık 8 saatlik bir operasyonla ekim gerçekleşti. ekim sırasında alım tamamlandıktan sonra dr serkan bey gelip tekrar ön çizgiyi ve ekim planlamasını yaptı , ekip lideriyle de detaylı konuştular. Ekim dhi yöntemiyle oldu, mevcut saçların daha az görmesi ve iyileşme sürecinin hızlı olması için bunu tavsiye etti Serkan bey. Bugün pansuman ve lazer tedavisi uygulandı. Genel olarak kliniğin ilgisinden memnunum.Operasyon sırasında yoğun bir ağrı yaşamadım, devamlı olarak arkadaşlar ağrı olması halinde söylememi istediler.ekibin başında Cüneyt bey vardı , ayrıca 4 hemşire arkadaşımızda onunla birlikteydi. Cüneyt beyde gayet güzel ilgili ve yol gösterici bir yaklaşımla beni rahatlattı. Takvim olarak bana çok uygun olduğu için ve ertelemem halinde iş nedeniyle ekim yaptırma şansım olmayacağı için  daha hızlı karar verip  klinik ve doktor  araştırma süreci uzatmak istemedim. Genel olarak olumlu referansları olduğu için de Serkan Bey’in kliniğin tercih ettim. Resimleri de yarın sizlerle paylaşacağım; sormak istediğiniz şeyler olursa sorabilirsiniz. Umarım başarılı ve beni mutlu edecek bir sonuç alırım.Hem ekim yaptırmayı düşünen arkadaşlara bir faydamız olur hem de sizlerin tecrübe ve bilgilerinden ben yararlanacağımı ve bana faydalı olacağını düşünüyorum. Zorlu ve sabır gerektiren bir süreç bekliyor, hayırlısı olmasını diliyorum.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2020, 12:06:03 Gönderen: Kartalls »

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 16 Mayıs 2020, 11:18:26 »
Ekim sonrası fotoğrafları paylaşıyorum arkadaşlar, görüş ve değerlendirmelerinizi paylaşabilirsiniz. Süreci buradan  paylaşmaya devam edeceğim.Bende nasıl olacağının merakı içerisindeyim,bakalım
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2020, 12:07:37 Gönderen: Kartalls »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Mayıs 2020, 11:37:19 »
Hayırlı olmasını dilerim ön çizgi planlamanı doğru buldum açık alana göre

Baya geniş bir alanın var saç yapında ince gibi süreç sonu şuanki görüntünden çok daha güzel olacaktır tepe zor bölge umarım orada güzel bir uyum yakalanır

Hayırlı olmasını dilerim.
Global Moderator

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 16 Mayıs 2020, 11:47:27 »
Hayırlı olsun hocam temiz güzel görünüyor açık alan fazla umarım memnun eder cesaret isteyen ekimler adını duyurmuş merkezler için

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 16 Mayıs 2020, 11:54:35 »
Öncelikle her şey için çok teşekkür ediyorum, süper bir forum burası, sen de inanılmaz yardımcı ve iyi birisin, ekip yaptırmayı düşünenler için harika bir yer burası. Evet ekim alanı geniş, donörde çok güçlü değildi,  benim çizginin önde olması gibi bir derdim yoktu. Doğal olması daha önemliydi, hoca da ekimi bu yüzden mevcut çizgiden başlattı, ön çizgiyi ben de beğendim. Aslında ben de ön tarafın biraz daha yoğun olması istedim, verteks çok önemli değildi. Ancak hoca mevcut saçların olduğunu daha fazla ekmenin kendi saçımı öldüreceğini, yaşımdan dolayı dökülmenin daha az olacağını söyledi.Planlamayı tamamen kendisi yaptı Ben ense bölgesiyle de uyumlu olması için böyle planladığını düşünüyorum. Ekim sırasında  gelip planlamayı da kendisi yaptı. Ben de genel olarak memnunum ancak ön bölge çok tatmin eder mi bilemiyorum. Ekim öncesinde her hangi bir finasterid içeren ilaç veya saç kuvvetlendirici bir ilaç  kullanmadım. Sigarayı daha önce bırakmıştım zaten, 2 gündür  biotin 5000 mg kullanmaya başladım. Bugün verdikleri Pharmazon isimli losyonu sürüp yarın ilk yıkamayı yapacağım. Finansterid ile ilgili tereddütleri kırarsam ona da başlayabilirim.       

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Mayıs 2020, 11:57:39 »
Hayırlı olmasını dilerim hocam güzel detaylı konu için teşekkür ederim keyifle okudum
saç ekiminide tebrik eder güzel bir sonuç almanı yürekten dilerim

açık alanı geniş donör kısıtlı arkadaşlar için keyıfle talıp edip deneyım kazanacağı bir saç ekimi konusu olacaktır

planlanızı bende beğendim mantık bir işlem yapılmış geçmiş olsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Mayıs 2020, 12:01:02 »
Öncelikle her şey için çok teşekkür ediyorum, süper bir forum burası, sen de inanılmaz yardımcı ve iyi birisin, ekip yaptırmayı düşünenler için harika bir yer burası. Evet ekim alanı geniş, donörde çok güçlü değildi,  benim çizginin önde olması gibi bir derdim yoktu. Doğal olması daha önemliydi, hoca da ekimi bu yüzden mevcut çizgiden başlattı, ön çizgiyi ben de beğendim. Aslında ben de ön tarafın biraz daha yoğun olması istedim, verteks çok önemli değildi. Ancak hoca mevcut saçların olduğunu daha fazla ekmenin kendi saçımı öldüreceğini, yaşımdan dolayı dökülmenin daha az olacağını söyledi.Planlamayı tamamen kendisi yaptı Ben ense bölgesiyle de uyumlu olması için böyle planladığını düşünüyorum. Ekim sırasında  gelip planlamayı da kendisi yaptı. Ben de genel olarak memnunum ancak ön bölge çok tatmin eder mi bilemiyorum. Ekim öncesinde her hangi bir finasterid içeren ilaç veya saç kuvvetlendirici bir ilaç  kullanmadım. Sigarayı daha önce bırakmıştım zaten, 2 gündür  biotin 5000 mg kullanmaya başladım. Bugün verdikleri Pharmazon isimli losyonu sürüp yarın ilk yıkamayı yapacağım. Finansterid ile ilgili tereddütleri kırarsam ona da başlayabilirim.     

sende süper birsin iyi bir sonuç almanı istiyorum :)

bu arada bır kaç güne donör de sızlamalar olacaktır  apranax forte bulundur alabılırsen

çok sızlarsa 2 tane atarsan geçer biraz rahatsız edici bir sızlama çünkü
Global Moderator

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 16 Mayıs 2020, 12:02:25 »
pandemi durumunda yeni ekim konularının gelmesi güzel oldu normalleşme hissedilir olmaya başladı
hayırlı olmasını dilerim umarım güzel bir sonuç alırsınız.

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 16 Mayıs 2020, 12:10:36 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz umuyorum açıklığa göre hartı sayılır bır sonuç alırsınız
evde otururken mantıklı bir zamanda operasyon oldunuz bence
ekim alanı çok temiz sağlıklı duruyor geçmiş olsun.

Kartalls

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 16 Mayıs 2020, 12:11:32 »
sende süper birsin iyi bir sonuç almanı istiyorum :)

bu arada bır kaç güne donör de sızlamalar olacaktır  apranax forte bulundur alabılırsen

çok sızlarsa 2 tane atarsan geçer biraz rahatsız edici bir sızlama çünkü

Çok sağol, söylediğin iyi oldu alıcağım mutlaka

Facebook Twitter Instagram