Gönderen Konu: Kayseri Roza hair 3000 greft  (Okunma sayısı 11214 defa)

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kayseri Roza hair 3000 greft
« Yanıtla #31 : 18 Haziran 2020, 23:36:12 »
Slm harun şok dökülme zamanındasın sürec gerektiği gibi ilerliyor öncesi zaten saçın varmış bu ekim başarılı olursa yogun bir görüntüyü yakalarsın ön çizgiyi senmi bu kadar düz istedin ? Ve kullandığın takviyeler neler

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 18 Haziran 2020, 23:42:45 »
Xpecia sabah akşam ve finasterid alıyorum evet ben yanlarım açılmıştı baya oraların kapatılmasını istedim önceden kepek olduğu için bende dönüşümlü olarak ekim merkezinin verdiği şampuan ile prozinc mor kutuyu kullanıyorum

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 18 Haziran 2020, 23:53:21 »
Xpecia sabah akşam ve finasterid alıyorum evet ben yanlarım açılmıştı baya oraların kapatılmasını istedim önceden kepek olduğu için bende dönüşümlü olarak ekim merkezinin verdiği şampuan ile prozinc mor kutuyu kullanıyorum
finasterid tek başına yeterli xpecia biraz fantazi olmuş sivilcelenme artarsa kafanda hiç düşünmeden xpeciayı kesebilirsin inş ön çizgide sorun yaşamazsın şakak kapatılır ama bir tık kavis verilmesi senin için daha iyi olurdu diye düşünüyorum saçlarını ılık suyun bir tık daha soğuk hali ile yıka kızarıklığına iyi gelecektir düzenli paylaşımlarımlarını bekliyorum inş saçların güzel sonuçlanır hayırlı olsun

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 18 Haziran 2020, 23:54:30 »
Süreç iyi gidiyor, şok sonrası çıkışlar hızlı olacak gibi, her iki ilacıda ben kullanmam yorumda yapmıyorum dostum.Zaten iyisin gerek yok, sadece biotin yeter sana fazla yük kambur eder😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 18 Haziran 2020, 23:56:59 »
Şunuda söyleymeyi unuttum ön çizgideki zigzakların 4 milim gerisinde bölge bölge lokal boşluklar var ekim merkezinin gözünden kaçmış bunlar can sıkıcı olabilir unutulmuş galiba süreç bitiminde o bölgelere rütuş isteyebilirsin

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #36 : 18 Haziran 2020, 23:58:01 »
Şunuda söyleymeyi unuttum ön çizgideki zigzakların 4 milim gerisinde bölge bölge lokal boşluklar var ekim merkezinin gözünden kaçmış bunlar can sıkıcı olabilir unutulmuş galiba süreç bitiminde o bölgelere rütuş isteyebilirsin
Tam çıkışta doğallık yapsın diye😉
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 18 Haziran 2020, 23:58:52 »
Tam çıkışta doğallık yapsın diye😉
doğallıkla alakası yok lokal boşluklar var zigzag geçiş geri hattından bahsetmiyorum ;)

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 19 Haziran 2020, 00:01:16 »
doğallıkla alakası yok lokal boşluklar var zigzag geçiş geri hattından bahsetmiyorum ;)
Yandakiler kapatır en kötü saç tarama sitili değişir gayet iyi.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 19 Haziran 2020, 00:04:01 »
Yandakiler kapatır en kötü saç tarama sitili değişir gayet iyi.
kendi bileceği iş o ben gördüğüm rahatsız edici ayrıntıyı söyledim ister yan tarar ister kapatır birşey diyemem

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 19 Haziran 2020, 00:09:17 »
finasterid tek başına yeterli xpecia biraz fantazi olmuş sivilcelenme artarsa kafanda hiç düşünmeden xpeciayı kesebilirsin inş ön çizgide sorun yaşamazsın şakak kapatılır ama bir tık kavis verilmesi senin için daha iyi olurdu diye düşünüyorum saçlarını ılık suyun bir tık daha soğuk hali ile yıka kızarıklığına iyi gelecektir düzenli paylaşımlarımlarını bekliyorum inş saçların güzel sonuçlanır hayırlı olsun
Sürekli ılık soğuk karışımı suyla yıkıyorum ama beyaz tenliyim  cildim hassas o yuzden kızarıklık biraz geç gidicek gibi

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 19 Haziran 2020, 00:12:56 »
Ikinci ekimi tepeye yaptırıcam verteks e o zaman rutuş olabilir şayet cok seyreklik olursa bunlar bir çıksın da günlük yıkamaya devam ediyorum yağlanma olmasın diye bu herhangi bir sorun teşkil etmez herhalde

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 19 Haziran 2020, 00:15:22 »
Ikinci ekimi tepeye yaptırıcam verteks e o zaman rutuş olabilir şayet cok seyreklik olursa bunlar bir çıksın da günlük yıkamaya devam ediyorum yağlanma olmasın diye bu herhangi bir sorun teşkil etmez herhalde
Rahat ol dostum devam, yağlanma hissi olunca saw palmetto kullan, kafayı yıka sorun kalmaz inşallah.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 19 Haziran 2020, 00:21:46 »
şok dökülme sürecinde yağlanma olur derin iyileşme sürecindeyken nemlenip yağlanıyor saç derin yağlı olduğu için değil şöyle söyleyim daha açıklayıcı olsun 3 günde saçı yağlanan bir insanın  bu sürecte hergün saçının yağlanması normal hergün yıkamanı önermem kafanı çok fazla kurutursun yağ bezlerin dengelemek için fazla çalışır tahriş edersin sivilce sorunların artar o kızarıklıkların önüne geçemezsin zaten içten dht baskılıyorsun finas xpecia ile 90 larda kafanda yağ vs bişey kalmaz merak etme

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 19 Haziran 2020, 11:57:54 »
şok dökülme sürecinde yağlanma olur derin iyileşme sürecindeyken nemlenip yağlanıyor saç derin yağlı olduğu için değil şöyle söyleyim daha açıklayıcı olsun 3 günde saçı yağlanan bir insanın  bu sürecte hergün saçının yağlanması normal hergün yıkamanı önermem kafanı çok fazla kurutursun yağ bezlerin dengelemek için fazla çalışır tahriş edersin sivilce sorunların artar o kızarıklıkların önüne geçemezsin zaten içten dht baskılıyorsun finas xpecia ile 90 larda kafanda yağ vs bişey kalmaz merak etme
benım cıldım normal de de yaglıydı zaten dht yüzünden aılede kel yok benımkı stresınde etkısıyle onler  ve verteks de acılma oldu pıyango bana vurdu yanı bakalım surec ne gosterıcek  yılbasında bellı olur hersey dıye tahmın edıyorum

Facebook Twitter Instagram