Gönderen Konu: Dr.Bilgehan Aydın - 6135 Greft - Yaş 26 - 08.05.2020  (Okunma sayısı 30307 defa)

Çirkin Kral

• Full Member
Ynt: Dr.Bilgehan Aydın - 6135 Greft - Yaş 26 - 08.05.2020
« Yanıtla #211 : 04 Haziran 2021, 00:15:14 »
Kardeşim dönüş yapıldımı ?

TheJoker

• Full Member
« Yanıtla #212 : 07 Haziran 2021, 11:52:12 »
Arkadaşlar merhaba,

Ücret iadesi yapamayacaklarına dair dönüş aldım. Revizyon ekim istemem durumda bunu yapabileceklerini ifade ettiler.
Revizyon ekimin günü hakkında görüşmelerimiz devam ediyor.

Süreç hakkında bilgilendirmeye devam edeceğim.
Ekim Tarihi    : 08.05.2020
Ekim Merkezi : Dr Bilgehan Aydın
Graft Miktarı  : 6135

Saç nakil sürecim;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13849.0

TheJoker

• Full Member
« Yanıtla #213 : 07 Haziran 2021, 11:55:10 »
Ahmet bey işten ayrılmış onu diyor arkadaş ekim geri kalan ekip orada tabi umarım bu gidişle merkez kalır umarım.

Hintell başkan, Ahmet Bey haricinde sanırım bir kaç kişi daha ayrılmış.

Saç nakil sürecim;

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #214 : 07 Haziran 2021, 18:06:28 »
Biz bu işin kitabını yazdık diyordu Bilgehan Aydın, başarısız bir sonucu kabul edip, müşteri sana tekrar güvenmiyorsa iade vermemek nedir yahu ? Bu kadar basit mi ?
İnşallah süreci en iyi şekilde atlatırsın.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Çirkin Kral

• Full Member
« Yanıtla #215 : 07 Haziran 2021, 18:34:28 »
Bilgehan hoca bu davranışlarıyla kaybediyor açıkçası böyle bir yaklasim düşünmüyordum ücret iadesi yapması gerekiyor bence ikinci bir Ekim'de istenilen sonuç elde edilmezse ne olacak yazdığı kitapta bunlar yaziyormu acaba formda en gözde kliniklerden biriyken artık en dipte kliniklerden biri olma yolunda ilerliyorlar tebrikler  👏👏

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #216 : 07 Haziran 2021, 18:36:29 »
Biz bu işin kitabını yazdık diyordu Bilgehan Aydın, başarısız bir sonucu kabul edip, müşteri sana tekrar güvenmiyorsa iade vermemek nedir yahu ? Bu kadar basit mi ?
İnşallah süreci en iyi şekilde atlatırsın.

+1
Ayrıca son zamanlar da biraz sorunlu sonuçlar da alıyorlar , buna rağmen güveni aynı yerde revizyon yaptırabilecek misiniz hocam?

Bence merkez işinin arkasında dursa ücret iadesi konusunda sorun çıkarmamalıydı. Bu kliniği tercih edecekler açısından bence önemli bir durum bu.

Olası bir olumsuz durumda ne olacak peki? Zaten ilk ekimden memnun olmadığınızı söyleyip iade istediniz greftler sınırsız değil ki zaten ilk Ekim de heba olan onca greft var. O zaman ne olacak?
Bence iyi düşünün..

TheJoker

• Full Member
« Yanıtla #217 : 09 Temmuz 2021, 13:59:51 »
Arkadaşlar Merhaba,

En son yaptığım paylaşımda revizyon ekim için gün konuştuğumuzu belirtmiştim. Hangi gün olabilir diye konuşurken benimle ilgilenen kişi şirkete haciz uygulandığını söyleyerek (bu iddia daha sonra Bilgehan Aydın tarafından yalanlandı) ekimleri bir süreliğine durdurdukları bilgisini verdi. Sonrasında benimle ilgilenen cerrahi ekipten arkadaş tüm ekibin ayrıldığını, muhattabımın bundan sonra çağrı merkezi olduğunu söyledi. Çağrı merkezi ile yaptığım ilk görüşmede Bilgehan Bey, yapılan ekimi çok beğendiğini söylese de ben bunu kabul etmediğimi kendisine ilettim. ikinci görüşmemde bizzat Bilgehan Bey'in eşi Duygu Hanım, yeni bir ekip oluşturmaya çalıştıklarını bu yüzden 1 ay kadar müsade istediklerini eğer ekimden memnun değilsem Temmuz sonunda tekrar görüşüp mağduriyetimin giderilerek iade veya revizyon ekim üzerine konuşabileceğimizi ifade etti. Zor durumda oldukları için anlayış gösterdim. Temmuz ayının sonunda tekrar görüşeceğiz. Eğer verdikleri sözü tutmazlarsa yada farklı bir sebep öne sürerlerse hukuki süreci başlatacağım.

Her zaman olduğu gibi bundan sonra da tüm süreci doğru bir şekilde buradan paylaşmaya devam edeceğim. İnsanların saygı duyup fazla ödeme yapıp ismine güvendiği ekim merkezlerinin, isimlerine yakışır şekilde davranmaları gerekir.

Saç nakil sürecim;

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #218 : 13 Temmuz 2021, 01:48:18 »
Arkadaşlar bende revizyon icin görüştüm memnun değilim dedim yaptığınız işlemin arkasında durun dedim ahmet bey yaptı sizin işlemi sorununuz onunla çözün dedi resmen. Haklı olduğumu anlayınca tepki çekmemek için Instagramdan engelledi beni şuan hic bir şekilde ulaşılamıyor kendinisne. Bilgehan aydın in gerçek yüzü bu herşey hikâye. Amac parayı alana kadarmış. hakkım haram zıkkım olsun. Adam bide engelliyor ya yardımcı olacağı yere. Konuşmaları eklicem buraya bu konuşmalar dışında hic bir konuşma olmadi. Hakkımı aramak istiyorum hukuki olarak , bir yol gösteren olursa sevinirim. Veya ortak hareket edilmesi gerekirse öyle yapalım.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2021, 02:00:14 Gönderen: Hintell »

TheJoker

• Full Member
« Yanıtla #219 : 13 Temmuz 2021, 11:56:20 »
Arkadaşlar bende revizyon icin görüştüm memnun değilim dedim yaptığınız işlemin arkasında durun dedim ahmet bey yaptı sizin işlemi sorununuz onunla çözün dedi resmen. Haklı olduğumu anlayınca tepki çekmemek için Instagramdan engelledi beni şuan hic bir şekilde ulaşılamıyor kendinisne. Bilgehan aydın in gerçek yüzü bu herşey hikâye. Amac parayı alana kadarmış. hakkım haram zıkkım olsun. Adam bide engelliyor ya yardımcı olacağı yere. Konuşmaları eklicem buraya bu konuşmalar dışında hic bir konuşma olmadi. Hakkımı aramak istiyorum hukuki olarak , bir yol gösteren olursa sevinirim. Veya ortak hareket edilmesi gerekirse öyle yapalım.

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Sizin instagramdaki yazışmalarınızı gördüm. Kesinlikle haklısınız. Bana verilen süreyi bekleyeceğim. Ardından tavırlarına göre gereken neyse onu yapacağım.

Saç nakil sürecim;

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #220 : 13 Temmuz 2021, 12:52:56 »
Ahmet bey yaptı diye bir durum yok Bilgehan bey Ahmet beyin iş vereni kısaca Ahmet bey bilgehan beyin yanında çalışan biri. Bu çok saçma bir söylem olmuş.
Ahmet beyin önünü açmak için bu revizyonları üstlenmesi onun için büyük şans olur bunu da belirteyim.

Bence hiç uğraşmayın Ahmet bey revizyonları yapar kendisinin merkezi olmadığı için anlaşmalı bir hastanede küçük bir destek olursunuz sorunları halleder kar amacı gütmeden

Ekimleri bence artık kendi adıyla olacağı için daha başarılı olur biz de forum olarak başarıyı görürsek ahmet beyin büyümesini güçlenmesini isteriz madem öyle

Daha iyi bir reklam olamazdı Ahmet bey için.

Bundan sonra revizyonların arkadında Ahmet bey olmalı kendisine ulaşın konuşun anlatın durumu

Kendisine ulaşın kimse madur olmadan bu işi Ahmet beyle çözelim arkadaşlar madem Ahmet beyin ismi ön planda.

Stres ve panik yapmayın ben yanınızdayım olmadı başka merkezlere mail atar bu işi çözeriz bu forumun herkese faydası var ben bu forumun hiç bir üyesinin madur olmasına izin vermem.

Problemi olan arkadaşlar bana ulaşın bir şekilde çözelim.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2021, 13:17:41 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

TheJoker

• Full Member
« Yanıtla #221 : 13 Temmuz 2021, 13:37:31 »
Ahmet bey yaptı diye bir durum yok Bilgehan bey Ahmet beyin iş vereni kısaca Ahmet bey bilgehan beyin yanında çalışan biri. Bu çok saçma bir söylem olmuş.
Ahmet beyin önünü açmak için bu revizyonları üstlenmesi onun için büyük şans olur bunu da belirteyim.

Bence hiç uğraşmayın Ahmet bey revizyonları yapar kendisinin merkezi olmadığı için anlaşmalı bir hastanede küçük bir destek olursunuz sorunları halleder kar amacı gütmeden

Ekimleri bence artık kendi adıyla olacağı için daha başarılı olur biz de forum olarak başarıyı görürsek ahmet beyin büyümesini güçlenmesini isteriz madem öyle

Daha iyi bir reklam olamazdı Ahmet bey için.

Bundan sonra revizyonların arkadında Ahmet bey olmalı kendisine ulaşın konuşun anlatın durumu

Kendisine ulaşın kimse madur olmadan bu işi Ahmet beyle çözelim arkadaşlar madem Ahmet beyin ismi ön planda.

Stres ve panik yapmayın ben yanınızdayım olmadı başka merkezlere mail atar bu işi çözeriz bu forumun herkese faydası var ben bu forumun hiç bir üyesinin madur olmasına izin vermem.

Problemi olan arkadaşlar bana ulaşın bir şekilde çözelim.

Teşekkürler Hintell, gerçekten helal olsun sana. Etkisi büyük, böyle bir forum sitesini hakkıyla yönetmek budur.

Ben Ahmet Bey'le konuşmuştum daha önce. Kendisi sizin yazdıklarınız gibi ufak bir maliyetle halledebileceğini ifade etmişti. Bilgehan Bey'in kendi ekim merkezinde yaptığımız işlemi Bilgehan Bey'den daha çok sahiplenmesi ekim yapmak isteyen her arkadaşın değerlendirmesi gereken bir durumdur. Ben bu forum sitesinde; ekim yapan kişinin ekimi beğendiği halde, ekim merkezindeki doktorun; bu ekim beni temsil edemez sen memnun olsan bile sana revizyon ekim yapacam demesini gördüm.

Ben kendilerinin talepleri gereği Temmuz ayının sonuna kadar bekleyeceğim. Bu durumun telafisini, Ahmet Bey değil Bilgehan Bey'in yapması gerekiyor. Bunun için sonuna kadar uğraşacağım. Gerek iletişim kurarak gerek hukuki anlamda.

Ayrıca ilgin ve desteğin için de tekrardan teşekkür ederim.

Saç nakil sürecim;

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #222 : 13 Temmuz 2021, 13:44:51 »
Telafisini bilmem de revize için Ahmet bey sonuç olarak ekim yapmayı bilen Ahmet bey ayrıca çok revize ekimleri olur  ama genel olarak Ahmet beyi ben başarılı buluyorum.

Bence Ahmet bey kendi işini yapar kendi ekibiyle çalışırsa çok başarılı bir ekimci olacak.

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #223 : 13 Temmuz 2021, 15:32:30 »
Cok teşekkür ederim . İnanın mağdur durumdayiz. Zaten çok az greft ekilmişti bana, bide böyle bir muameleye karşılaşınca ne yapacağımı şaşırdım. İnsanin elinden birşey gelmiyor bazen

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #224 : 13 Temmuz 2021, 15:44:06 »
Muratın revize olayını hallettik.

Başka varsa arkadaşlar ?

Ahmet bey mecbur olmadığı halde ekimlerin arkasında durdu adam gibi adam saolsun
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2021, 15:50:07 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram