Gönderen Konu: Finasterid (propecia) Hk.  (Okunma sayısı 3696 defa)

Farques

• Ziyaretçi
Ynt: Finasterid (propecia) Hk.
« Yanıtla #15 : 07 Ocak 2021, 22:23:11 »
Yaklaşık 7 aydır propecia kullanıyorum söylenen yan etkilerin hiçbirini yaşamadım bu kişinin bünyesine bağlı ayrıca psikolojik olduğunu düşünüyorum
Hiç okumamıştım kulak çınlaması ile ilgili birşey.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #16 : 07 Ocak 2021, 22:25:53 »
Dostum bilmiyorum benim bir çok konuda yorumlarımı gördün mü bilmem ama hiç bir şeyi abartmam neyse onu söylerim. Bende senin gibi şaşırdım 1 2 dakika geçmeden şiddetli bir çınlama yaşadım. İlacın yan etkilerine baktığımda kulak çınlaması yazıyor ama bu kadar hızlı bir şekilde tepkimeye girip etki etmesi çok tuhafıma gitmişti. Kendimi tanıyan bir insanım kulağımın şiddetli çınlaması veya normal çınlaması hiç bir zaman olmadı. İlk defa proscar dan sonra oldu. Anti Finasteridçi değilim sadece yaşadığım bir tecrübe kullanmaya da devam ediyorum her gün hiç aksatmadan böyle ilginç bir hadiseydi.

Yani burada  psikolojikmenmi oyle hissettigimiz icinmi oluyor diyorsun ben finas kullandıgımda olmuyor ama ek sawpalmetto aldıgımda bir kac saat sonra oluyor duek olarak bazen aldıgım  sawpooyu bıraktım  sorun yokkkk hic bir sey yok
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 07 Ocak 2021, 23:16:43 »

Yani burada  psikolojikmenmi oyle hissettigimiz icinmi oluyor diyorsun ben finas kullandıgımda olmuyor ama ek sawpalmetto aldıgımda bir kac saat sonra oluyor duek olarak bazen aldıgım  sawpooyu bıraktım  sorun yokkkk hic bir sey yok
Yok dostum psikolojik değil. Bildiğin 5 dakika kulağım çınladı 2 dakika sonra. Ara ara da çınlamalar devam ediyor. 3 ay da başka bir yan etki hissetmedim şuan ek olarak bir çok takviye alıyorum 6 ayın sonunda before after yapıcam.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 15 Şubat 2021, 21:16:53 »
Çözebilen var mı? 1 haftadır kullanmıyorum hala devam ediyor. Dhtden başka bi sebebini bulamıyorum, çok fazla sebebi var ancak hiçbiri durumuma uymuyor, doktorada gitmedim sebeplerini sayıcak hiçbiri yok.

Finasterid yan etkisi olarak belirtilmiş ve etki zamanı ömür boyu diyor. :-\ Ancak ben xpecia kullandığımda başladı finde değil.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 15 Şubat 2021, 21:39:46 »
Yada şöyle sorayım fini bırakınca geçti diyen var mı?

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #20 : 16 Şubat 2021, 13:44:53 »
Finastan dolayı sağ testisi daha aşağıda duran varmı ? internette ingilizce bile arattım buna benzer bir bilgi göremedim.. ereksiyon vs sıkıntı yok

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #21 : 19 Şubat 2021, 09:49:08 »
Anatomik yapı olarak biri daha aşşagida durur korkulacak bir durum yok ama finasterid bende ciddi anlamda testis agirisi yapti 1 hafta sonra yollarımızı ayırdık😂
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #22 : 20 Şubat 2021, 21:00:20 »
Anatomik yapı olarak biri daha aşşagida durur korkulacak bir durum yok ama finasterid bende ciddi anlamda testis agirisi yapti 1 hafta sonra yollarımızı ayırdık😂

Testis ağrısı geçici diyorlar hocam.

Facebook Twitter Instagram