Gönderen Konu: Ekilen saçlarda dökülme  (Okunma sayısı 5363 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Ekilen saçlarda dökülme
« Yanıtla #15 : 22 Mayıs 2020, 23:29:07 »
 5 7 sene  için değermi   ağrı   çekmek  zaman  kaybı  para  bir çok açıdan  sıkıntılı  durum  sadece  bu yüzden   4 5 senedir   düşünüyorum   araştıyorum  cidden   hala  Team içime   sinmedi  açıkça  saç ekim  yapmak   ha bide  şu var    saç ekim  yaptım saçlar çıktı  öyle  bişey yok    çıkmiya  bilirde hata   kötü bir yere deng gelirseniz  saç ekim mağdur  olursunuz  en iyi yerlerde  bile   bazen     ektikleri  saç çıkmıyor 

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 23 Mayıs 2020, 00:30:45 »
şöyle söyleyim bence değiyor görünüm olarak fakat bırakmamak lazım desteklemek lazım dökülme önleyicilerle

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #17 : 23 Mayıs 2020, 00:32:50 »
O zaman guvenli bolgeden alinirsa dokulmez hikayesi yalan. arkadas bi cozum bulamadilar su dokulmeye ya

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #18 : 23 Mayıs 2020, 00:37:26 »
Neden bulsunlar bir çözüm   bu sektörde   deli  paralar  dönüyor 

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #19 : 23 Mayıs 2020, 00:43:31 »
Neden bulsunlar bir çözüm   bu sektörde   deli  paralar  dönüyor
Cok haklisin hocam bazen sanki sirf baskalari daha iyi yasayabilsinler diye yasiyoruz gibime geliyor 

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 23 Mayıs 2020, 00:50:37 »
5 7 sene  için değermi   ağrı   çekmek  zaman  kaybı  para  bir çok açıdan  sıkıntılı  durum  sadece  bu yüzden   4 5 senedir   düşünüyorum   araştıyorum  cidden   hala  Team içime   sinmedi  açıkça  saç ekim  yapmak   ha bide  şu var    saç ekim  yaptım saçlar çıktı  öyle  bişey yok    çıkmiya  bilirde hata   kötü bir yere deng gelirseniz  saç ekim mağdur  olursunuz  en iyi yerlerde  bile   bazen     ektikleri  saç çıkmıyor

7 yıl öncesine tekrar dönseydim yine ektirirdim. Düşünsene hocam 20li yaşlarını kurtarıyorsun. Bir daha gelmeyecek olan zamanlar bunlar. Bu yüzden kesinlikle değer.

keremyl

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 23 Mayıs 2020, 03:36:22 »
Gencecik yaşta yapılan özensiz operasyonlar, ilaçla altüst olmuş hormonel yapılar, paragöz liyakatsiz klinikler ve dolayısıyla bilimsel veriye dayanmayan görüşler sonunda onca araştırmaya çalışmaya tedaviye dezenformasyon.. Düzgün ve başarılı vakalar mutlu mutlu gezmeye, buraya 2 satır yazmamaya devam etsin  :)
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2020, 03:58:36 Gönderen: keremyl »

Jamesbond

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 23 Mayıs 2020, 14:26:20 »
7 yıl öncesine tekrar dönseydim yine ektirirdim. Düşünsene hocam 20li yaşlarını kurtarıyorsun. Bir daha gelmeyecek olan zamanlar bunlar. Bu yüzden kesinlikle değer.
Tam olarak kaç yaşında ekim yaptırmıştın, 20 li yaşlar demişsin ama başı mı sonları mı sakıncası yoksa öğrenebilir miyim

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 23 Mayıs 2020, 14:41:30 »
Tam olarak kaç yaşında ekim yaptırmıştın, 20 li yaşlar demişsin ama başı mı sonları mı sakıncası yoksa öğrenebilir miyim

23 hocam

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 23 Mayıs 2020, 15:31:55 »
Ekilen.Saçlar  ömrü 5 7 senedir  iyi bakarsan  10 sene      ömür boyu dökülmez  diyenler    bir bilgisi  yok   

Neye göre bu kadar kesin rakamlar veriyorsunuz?

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 23 Mayıs 2020, 17:57:25 »
Kafalarına göre tahmin sanırım, böyle birşey yaşayanlar varsa net anlatsın,erken yaşlarda ekilenler dökükebilir mi, genetik midir yorumlamak lazım.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Aragornnn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 23 Mayıs 2020, 18:08:12 »
Kafalarına göre tahmin sanırım, böyle birşey yaşayanlar varsa net anlatsın,erken yaşlarda ekilenler dökükebilir mi, genetik midir yorumlamak lazım.
Konuyu ben açtım. Dermatologlara durumu sordum. Arkadaki saçların androjen reseptörü farklı olduğu için dht den etkilenmez bu yüzden ön tarafa ekildiğinde yaşamaya devam eder. Ekim sırasında köklerin travmatize edilmemesi, çok beklememesi önemli dedi

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 23 Mayıs 2020, 18:21:03 »
Konuyu ben açtım. Dermatologlara durumu sordum. Arkadaki saçların androjen reseptörü farklı olduğu için dht den etkilenmez bu yüzden ön tarafa ekildiğinde yaşamaya devam eder. Ekim sırasında köklerin travmatize edilmemesi, çok beklememesi önemli dedi

Eğer arka taraftaki donör bölgeden alınan saçlar DGTT’ye duyarlı değilse öne ekilen saçlar da DHT nedeniyle dökülmeyecek demek oluyor bu.

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #28 : 23 Mayıs 2020, 18:32:05 »

Evet, normalde bilinen bu. Ama pratikte bazı sorunlar var. Buyrun size birinci ekimden 6 yıl sonrasını paylaşıyorum. Ben ekilenlerin hatrı sayılır bir kısmının döküldüğünü düşünüyorum, kararı siz verin.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 23 Mayıs 2020, 19:00:25 »
Teşekkür ederim bilgilendirme için 👍
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Facebook Twitter Instagram