Gönderen Konu: asmed alp bayramoğlu ve ya sibel ulaşan  (Okunma sayısı 1968 defa)

Kartalll

• Yeni üye
  • *
asmed alp bayramoğlu ve ya sibel ulaşan
« : 08 Mayıs 2020, 23:53:14 »
Arkadaşlar Merhaba!

Saç ekimi düşünüyorum Asmed'den Alp BAYRAMOĞLU ile Sibel ULAŞAN arasında kararsız kaldım.
Sibel hocanın ekimlerinde ön çizginin daha önde başladığını görürken Alp hocanın ekimlerinde ön çizginin biraz daha geride başladığını düşünüyorum.

Karar vermem gerekiyor. İkisi arasında kararsızım yardımcı olursanız sevinirim, özellikle ekim yaptıran arkadaşların görüşlerine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler :)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: asmed alp bayramoğlu ve ya sibel ulaşan
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2020, 23:56:24 »
Asmed Alp BAYRAMOĞLU    kafamdaki soruları  kendisine  söylersin   ona göre  bir  planlama  yapilir   

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2020, 12:46:59 »
Bana göre farklı kulvardalar ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2020, 01:54:23 »
araştırıp kararı kendin vericeksin kendi aklınla dostum
Global Moderator

IamMajesTy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2020, 05:33:11 »
Bana göre farklı kulvardalar ...

Ne açıdan?

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2020, 07:55:08 »
Arkadaşlar Merhaba!

Saç ekimi düşünüyorum Asmed'den Alp BAYRAMOĞLU ile Sibel ULAŞAN arasında kararsız kaldım.
Sibel hocanın ekimlerinde ön çizginin daha önde başladığını görürken Alp hocanın ekimlerinde ön çizginin biraz daha geride başladığını düşünüyorum.

Karar vermem gerekiyor. İkisi arasında kararsızım yardımcı olursanız sevinirim, özellikle ekim yaptıran arkadaşların görüşlerine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler :)

Ikisi ile de gorus krari kendin ver kafanda soru isareti kalmaz.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2020, 20:38:29 »
Ne açıdan?
Takip ettiğim ekimler ve ekimlerin arkasında durma açısından ...

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #7 : 21 Mayıs 2020, 03:26:16 »
Takip ettiğim ekimler ve ekimlerin arkasında durma açısından ...
hangisi arkasında duruyor?

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 21 Mayıs 2020, 05:13:46 »
Ikisi de duruyor
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Mayıs 2020, 14:14:47 »
hangisi arkasında duruyor?

Şahsi fikrim Asmed Alp beyin ayrı bir kulvarda olduğudur . Sibel hanıma göre . Bu benim şahsi fikrim .

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #10 : 21 Mayıs 2020, 19:21:49 »
Şahsi fikrim Asmed Alp beyin ayrı bir kulvarda olduğudur . Sibel hanıma göre . Bu benim şahsi fikrim .
biraz daha açabilir misiniz?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Mayıs 2020, 12:19:19 »
Daha önce  forumda ektiren bir arkadaşın  başarısız ekimi olmuştu ve Dr.Sibel hanımın kliniği ekimin arkasında durmamıştı .  Hatta arkadaş youtubea falan konu açmıştı . Sonra ne yaptılar bilmiyorum .belki telafi etmişlerdir ama hasta ciddi şikayette bulunmuştu ...Forumu araştırırsan bulursun . Diğer tarafta Asmed var . Asmed başarısız ekim yapmıyor mu yapıyor ama  gittiğin zaman ekimlerin arkasında duruyorlar . Bunlar benim şahsi fikrim ve görüşümdür.  Benim görüşüme göre bazı merkezler bazıları ile farklı kulvardalar ...

Mesela Muttalip keser  en üst kulvar , Zekeriya Kul bir altı kulvar , Asmed , ilhan serdaroğlu , serdar gökrem bir alt kulvar , Hakan doğanay ayrı bir kulvar .Bunun dışında ben doktor olmayan merkezler hakkında zaten yorum yapmıyorum onlar ayrı bir kulvarda benim için . Saç ekimi olabilmesi için bence her ekimde doktorun ya tüm işi kendi yapması ( Muttalip ve zekeriya gibi ) yada en az alım veya kanal işini yapmalı... Doktorun odaya girip kalemle saç çizgisi çizip iyi günler dilediği  merkezler hakkında zaten yazmıyorum soru sorulmadıkça ... Yeterince açmışımdır umarım konuyu .

Bunlar benim şahsi görüşlerimdir . Bir diğeri saç ekiminin doktor işi olmadığını düşünür , diğeri asmedi en iyi görür , Diğeri sibel hanım en iyi der bilemem ... Özetle " herkesin hayatına kimse karışamaz " :) Arkadaş 2 isim yazmış ben asmed derim aralarında . Dr. sibel ulusan ve doktor olmayan biri arasında sorsaydı Dr. sibel ulusan derdim ...

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #12 : 22 Mayıs 2020, 14:28:06 »
Daha önce  forumda ektiren bir arkadaşın  başarısız ekimi olmuştu ve Dr.Sibel hanımın kliniği ekimin arkasında durmamıştı .  Hatta arkadaş youtubea falan konu açmıştı . Sonra ne yaptılar bilmiyorum .belki telafi etmişlerdir ama hasta ciddi şikayette bulunmuştu ...Forumu araştırırsan bulursun . Diğer tarafta Asmed var . Asmed başarısız ekim yapmıyor mu yapıyor ama  gittiğin zaman ekimlerin arkasında duruyorlar . Bunlar benim şahsi fikrim ve görüşümdür.  Benim görüşüme göre bazı merkezler bazıları ile farklı kulvardalar ...

Mesela Muttalip keser  en üst kulvar , Zekeriya Kul bir altı kulvar , Asmed , ilhan serdaroğlu , serdar gökrem bir alt kulvar , Hakan doğanay ayrı bir kulvar .Bunun dışında ben doktor olmayan merkezler hakkında zaten yorum yapmıyorum onlar ayrı bir kulvarda benim için . Saç ekimi olabilmesi için bence her ekimde doktorun ya tüm işi kendi yapması ( Muttalip ve zekeriya gibi ) yada en az alım veya kanal işini yapmalı... Doktorun odaya girip kalemle saç çizgisi çizip iyi günler dilediği  merkezler hakkında zaten yazmıyorum soru sorulmadıkça ... Yeterince açmışımdır umarım konuyu .

Bunlar benim şahsi görüşlerimdir . Bir diğeri saç ekiminin doktor işi olmadığını düşünür , diğeri asmedi en iyi görür , Diğeri sibel hanım en iyi der bilemem ... Özetle " herkesin hayatına kimse karışamaz " :) Arkadaş 2 isim yazmış ben asmed derim aralarında . Dr. sibel ulusan ve doktor olmayan biri arasında sorsaydı Dr. sibel ulusan derdim ...
gayet yeterli olmuş teşekkürler

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #13 : 22 Mayıs 2020, 14:52:17 »

+1

Facebook Twitter Instagram